ЕСО-ЕАД МЕР Пловдив /img/frontend/nomap.png"

ЕСО-ЕАД МЕР Пловдив

Честит имен ден г-н Алимански !Всело празнуване и винаги така да се грижите  за служителите си както сте го правили до сега !
поздрави на всички колеги именици !

Айде честит имен ден на шефа...

Лошо колега, лошо, детето иска дедо Коледа да му донесе Play Station 3, но май ще се размине само с тетрис.

ще има ама малко,трохички само

Кво става, ще имаме "РАДОСТ" за коледа или да не се надяваме ?

Ех, човеко всички в това предприятие, или 99% са парашутисти. Почти няма някой, който с качествата си да е заслужил мястото на което работи. Всеки е някой на някого, в което няма нищо лошо стига да може да бачка здраво. Да не говорим за родители, деца, деца на децата и т. н. Въпросът е в това всеки да си върши работата. Не да говори за началници или администрация, защото няма представа от това какво работят другите. Обидни и елементарни са квалификациите, които правите. Но тази първичност "езика преди мисълта" е присъща на бъларина. Не е нужно да разбираш от енергетика. Нужно е да си мислещ, съвестен, работлив, добронамерен, дисциплиниран, да спазваш правилата и т. н. за всяка работа и във всяка сфера.

Според мен този който се пише КОЛЮ от Аврен въобще няма нищо общо с енергетиката, или то ако има ще е някъв "парашутист" точно както се изрази колегата преди мен.Не може да не знае че всеки един свързан с енергетиката си има своите отговорности които изобщо не са малко. Не му обръщайте внимание, според мен целта на поста му е точно това да вкарва интрига и злоба в темата ни а не да сподели някакви впечатления и проблеми в работата му.Вижте че е седнал другите да "оправя" а не гледа себе си, от такива скоро няма да се оттървем и това е лошото.

Даскале,
Който, когато е в единствено число се пише с "й", а когато е в множествено число с "и". Пише се подигровки, ане подгравки. Вярно е, че има свястни хора и професионалисти, но са за съжаление малко, а що се отнася за инженерите, дипломата никога не е критерий за качествата и интелекта на човек.

Скъпи Колю ,
ние сме били мишки като си толкова ербаб кажи кой си да си поговорим лице в лице но явно не ти стиска и престанете с тези подгравки към операторите защото хората съвестно си гледат работата има много инженери който са оператори но на тях не се дава шанс за разлика от някой парашутисти който разбират от подстанции колко аз от духова музика ! Такива като теб са най големите мишки !Срамота е че има такива колеги като теб!

Скъпи "Колеги",
   Чета и Ви гледам сеир! Толкова сте нещастни! Големи мишки сте! Вие, дето много приказвате не сте видяли работа. Не знаете как да си напишите името! Ако я няма вашата администрация и вашите началници, не можете сами крачка да направите! Да не би да сте искали да промените нещо и да сте се изправили с лицето си срещу хората, които плюете с толкова злоба. Да не би да не е истина, че операторите си попийват на топло в подстанцийката, че си поспинкват, че си готвят манджички и какво ли още не, ама срамота е да се говори. Да не би да си мислите, че не се знае колко "тежка" е работата ви. Ама Вие не носите отговорност за нищо нали? Като стане напечено началниците да се оправят. Знаете само да джавкате и от нищо да не сте доволни, и разбира се много претенции. Още 50 години ще са малко да се свърши с това празнодумие, Като чета неграмотните и злобните Ви писания още дълго ще влачим на гърба си комунизъма и социализъма............................................