Арда-Тур ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Хасково, бул. СЪЕДИНЕНИЕ 45&markers=Хасково, бул. СЪЕДИНЕНИЕ 45

Арда-Тур ЕООД

Може да пуснат голям автобус.
Може да са по любезни към клиентите !!!!!

Персонала е с некачествен характер грубо отношение високомерно държане шофиорите разговарят на висок глас и всички пътници задължително научаваме кой кокво е правил и най важното!!!! В градски условия правят мн нарушения: превишена скорост все едно карат лека кола.Ако им се попречи на пътя някаква нормално движешта се кола казват”хайде бе ако ще каращ карай м..... да е..... и газ.

Аз се опитах да кандидатствам за работа в фирмата
Има обява за работно място като продавач на билетии
Писахх имейл но няма кой да обарнее вниманиее

Аз пътувах с Арда Тур общо пет пъти, но последният път беше ад. Харесвах Вашата фирма-превозвач, поради факта, че Вие единствени предлагате напитки и снаксове по време на пътуването,
за да осигурите по-голям комфорт на пътниците. Но аз мога да ви кажа, че нивото на обслужване (ако въобще има такова) е паднало на нивото на останалите БГ превозвачи.
Пътувах по линията Хасково - Прага. Първо шофьорите, които са лицето на фирмата, бяха някакви ужасни селяни от ромски произход, на които им липсват елементарни обноски.
Когато се качих, касиерката от офиса Ви в Пловдив поиска билетите и личните карти, след което не знам защо стюардесата( ако мога да я нарека така) направи същото
само 10 мин. след като касиерката слезе.Същото се повтори и в Пазарджик и в София, където проверката трая 30 мин.И така, стюардесата реши да ми даде слушалки, изваждайки ги от някаква мръсна найлонова торба. Да, ама
монитора пред мен беше изстръгнат.В момента, в който й казах, че монитор няма ,а тя дори и не знаеше, започна да се кикоти като малко дете,и без абсолютно никакво намерение да се извини , продължи да предлага омотани слушалки на останалите пътници.
Поради блокираните от гастербайтери граници, се наложи да чакаме 4 часа на КПП Калотина и съответно почти толкова и на входа на Република Унгария.Предполагам, ако билетите не бяха проверявани 3 пъти по
30 мин, щяхме да сме къде-къде по-напред в редицата от чакащи автобуси.През това време на висене по граничните пунктове, никой не предложи на пътниците дори чаша вода! Абсолютно нищо!Bake Rolls, бяха спестени ,защото никой от пътниците не получи въпросните крекери.Още по-неприятна беше сбирката на
шофьорите от линията Хасково-Прага с тези от линията за Дортмунд, които пиеха с бутилки кока колата , предполагам предназначена за пътниците и непрекъснато обсъждаха темите за секса, хилейки се гръмогласно.
Всички пътници наистина оценихме позволението на шофьора без зъби да използваме тоалетната в автобуса , само че в нея или нямаше вода ,или не беше почистена от преден курс. Ние седяхме близо до II-ра врата , а миризмата на урина беше непоносима, също както и гръцката музика, усилена до толкова, че
някои от пътниците се наложи да направят забележка на невъзпитаните Ви шофьори.
Когато в крайна сметка пристигнахме,стюардесата слезе от рейса на автогарата, без да каже "довиждане", без да обяви спирките, ей така ,нищо.През целия път тая мома не се мръдна от седалката с изключение на чашката вода , фантичката и кроасанчето дето беше така щедра да ни даде по време на пътуването.
Двамата водачи пък отвориха багажното и с ръце на кръста ни подвикваха да побързаме с багажа, нахвърлян като домати в мазе.
И така, вие си нямате и идея какво е професионализъм, но признавам ,че в началото на линията Пловдив- Прага положението беше по-добро. Стикер "ВИП клас"един мизерен кроасан и цялата смрад на с извинение ама си беше точно пикоч, не ви правят професионалисти. Докато шофьорите са шайка беззъби простаци,а стюардесите мързеливи
няма да сте на ниво професионалисти. Между другото е добре и да спрете с афиширането на супер луксозни автобуси във фейсбук страниците си, защото всъщност изпращате
пораздръкани Сетри и Темзи със съмнителна чистота.

Zdraveite! Izpolzvah uslugite na Arda tur ot Praga do Pazardjik na 29.07.15 i ot Pazardjik do Praga na 13.08.15 Pri Praga to ot Praga za BG ne ostanah vpecatlen ot ekipaja kato se ima predvid kolegite im ot CZ ima mnogo da se ochakva! Noooo Avtobusa ot BG za Praga beshe pod vsqkakva kritika po otnoshenie na ekipaja!Osobenno ediniqt ot trimata shofiori(ne mu zarbrah imeto) a i nqmam jelanie da se zapoznavam s prostashtinata! Otnoshenieto kum putnicite ne beshe kato s hora koito sa si dali parite za usluga ot koqto ne samo formata a i toi pecheli a s hora koito e "vkaral v negovia si avtobus" moje da se darji s tqh po nacin koito samo toi moje nauchen po grud selski mantalitet! Nqma li koi da pokaje na sofiorite kak trqbva da se darjat s klientite na mejdunarobni linii?

Това е автобусната фирма с най-ужасния персонал и отношение към клиента. Направихме голямата грешка да закупим билет онлайн и се сблъскахме със следното:
- наши роднини отидоха да заверят билета, при което се наложило да чакат 1 час касиерката на Централна Автогара София и да й се обадят на написания на гишето мобилен номер, за да благоволи да се появи и обслужи насъбралата се опашка от 10+ човека;
- в деня на пътуването (08 Май 2015) автобуса имаше закъснение от 45+ минути. При опит да попитаме кога ще дойде автобуса, изключително грубата касиерка започна да ни крещи, че трябвало да знаем, че автобуса винаги закъснява (понякога дори и с 4-5 часа) и да си ходим да чакаме докато дойде. А при последващото ни желание да ни бъдат възстановени парите, отношението беше още по-нагло,
С по-отвратително отношение и по-некачествено обслужване не съм се сблъсквала никога досега никъде по света. Надявам се ръководството да обърне внимание на това какъв персонал подбира и как той се държи с клиентите им.
За първи път се опитах да съм им клиент, но никога повече няма да повторя.

Искам да изкажа благорданостите на новия служител в Солун, Стоян се казва, ако не се ллъжа. Толкова възпитано момче не съм виждала никъде. Благодаря му,че ми направи резервацията от Стара Загора за Солун,че ми даде последните две места,така че аз и синът ми се върнахме в Солун. Просто,ако не беше той не знам как щяхме да се върнем. Похвала за отзивотзивчивостта му. Само такива служите като него да имате.

Изключително некоректен работодател. Няма нищо общо информацията, която ми бе дадена на интервюто и действителността. Заплащането е по-ниско от обещаното, часовете много, нямаш време да идеш до тоалетна. В автобусите тоалетните не работят. Отговорности много. Ставаш разноглед. Отношението е под всякаква критика. Уважение - 0. И не е само при нас е така. Шофьорите и те не са добре. Под стрес са, а карат при всякакви метеорологични условя. Шефа прави някакви събраия да ни губи времето и да крещи, че го крадат. Пълен психо. Тормоза и следенето е голямо. Пускат и проверки на определени линий. Никога незанеш дали утре ще си на работа. Графиците се изготвят късно и до 20.00ч. може да не знаеш дали утре сутрин ще пътуваш. Не можеш да си планираш свободното време по никакъв начин. Ужасно е! Това не е работа. Да не говорим за факта, че когато решиш да напуснеш дължиш 2 месечен срок предизвестие. Иначе не можеш да си вземеш парите. Осигуровките и те са на много ниска ставка. Това е от мен. Успех на всички!

Моля ако някой знае да даде информация за позицията шофьор.Струва ли си да започна работа във фирмата

Изключително съм възмутена от отношението на служителите в офиса в гр. Пловдив към хората, кандидатствали по обявата и чрез нея поканени на интервю. Отначало ме поканиха в офиса да изчакам. Служителката, която трябваше да го провежда, всячески се стараеше да си отвлича вниманието и да се надува, докато кандидатите я чакаха да даде начало на интервюто. След това ни казаха да влизаме един по един, понеже щели да ни задават лични въпроси. Отново последва чакане, този път вън на студа. Неуважителното й поведение продължи през цялото време, включително и докато течеше интервюто с мен. Интервю е силна дума - зададе ми 3-4 въпроса - как съм с английския, имам ли възможност да отсъствам по 3-4 дни от града, какво съм работила последно... и ми насрочи пробно пътуване до Солун за след няколко дни, като подчерта, че трябва да отида с ниски обувки. Фасовете й димяха в един пепелник, разположен в центъра на бюрото. На няколко пъти бях готова да стана и да си тръгна, но само доброто ми възпитание ме спря. Запитах се, ако един ден, ако ме одобрят и тази служителка ми е колежка, как ли ще стоят нещата, и не на последно място - щом от интервюто държат подобен тон и поведение, как ли се отнасят към работниците си. Мнението ми за служителите в Арда Тур е, че са хора, които не намират удовлетворение в работата си - дали заради заплащането, дали просто за това, че не им е по сърце - те си знаят най-добре, но едно е ясно - срамят шефовете си.