Арда-Тур ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Хасково, бул. СЪЕДИНЕНИЕ 45&markers=Хасково, бул. СЪЕДИНЕНИЕ 45

Арда-Тур ЕООД

По време на курса Солун-София от 15:30ч.на 11.01.2020 водачът отказва да намали отоплението и обижда пътниците, които го молят да направи това. Парното е вккючено на максимална мощност, затворени сме вътре и ако оцелеем до София ще си направим абонамент за Юнион - Ивкони (въпреки, че 15 години сме били ежемесечни клиенти на Вашата фирма).

Най-некоректният работодател, на когото съм попадала някога! Излъга ме за абсолютно всичко. Излъга ме за осигуровките. После за 2 месеца 2 пъти ми увеличаваха работното време. Накрая и заплатата беше по-малко. Днес казват едно- утре друго. Отвратително отношение! Единствено хора с ниско себеуважение биха се задържали в тази фирма, за да търпят всичките им подигравки.

Здравейте!Много съм потресена от лошото отношение от шофьор днес качих дъщеря ми на автобуса шофьора така започва да крещи на дъщеря ми къде да и сложи багажа,тя имаш само един куфар нищо повече много ви моля просто вземете мерки спрямо отношението!Викаш че карала много километър и е бил изморен,ми да почива а не да крещи на деца!Вземете мерки ако не е и бил пян.

Всяко пътуване е кошмар от гледна точка на тоалетни,почивки по 10мин,персонал,WiFi,
Отношението към пътниците е
Отвратително!!!Незнам кога ще се връщам към Чехия но ще ми е за ПОСЛЕДЕН ПЪТ!!!

Преди няколко дни направих грешката да пътувам с тази фирма от Хасково за София, но човек няма много избор, тъй като пиковите часове в тази дестинация се обслужват само от тази фирма. За сметка на това "в прекрасни условия" човек пътува на ненадминатата цена от 22лв (на фона на фирми, возещи срещу 16,19,20,21лв).
Автобус в 6.15 сутринта. Разбрах, че ще мине през Пловдив, но не и че ще спира на всяка керемидка, всяко възможно село до Пловдив. На автогарата в Пловдив уж нямаше да има почивка, но автобусът се забави поне 15мин. Когато благоволи да тръгне, някаква жена изкочи незнайно откъде и реши, че ще праща багаж. Още 15 мин шофьорът се обяснява с нея кой ще взима багажа, от къде, та контакти, та едно..та второ......
При следващя опит да отпътуваме от гарата- шофьорът осъзна, че предната врата на автобуса е развалена и не може да се затвори. Помъчи я...закрепи положението, тръгнахме...и след няма и 5 мин тя отново се отвори. Автобусът отби на един булевард в града и така...45 мин ние чакахме да се измисли решение на проблема. Коментарът на стюардесата беше, че той монтьорът е знаел, че има проблем, мъчил я е вратата, ама заваляло и...то...някак си останало на заден план. Ама са си го пуснали автобуса по линиите да си изпълнява курсовете.
В автобуса вече започна да се усеща недоволство, шофьорът псува на майка, пътниците нервничат, кой закъснява за работа, кой за полет, кой за час при лекар. Един мъж предложи да стои и да държи вратата до София, защото вече много закъснява. Накрая едно бабе изкара ножка от чантата и въжета, с които закрепиха положението. Потеглихме....на първата бензиностанция по магистралата отново отбихме, за да се качи вторият шофьор.
Исках да напиша коментар в сайта на фирмата, но полето "Вашите предложения и коментари" не е активно. Странно...сигурно и други пасажери искат да "похвалят" условията на фирмата, но уви. Та зачетох се в мотото на фирмата- "отлично обсужване"- аз никакво не видях/ "Сигурност и комфор"- никаква, нямах колан на седалката си, вратата ту задната ту предната се отаваряха периодично, докато превозното средство беше в движени (в опит да се затвори едната врата другата се отваряше), автобусът се трсеше сякаш пред разпад (е...вярно и магистралите са ни едни,но...)/ "Сателитна телевизия"- не ни беше предоставена тази услуга/ "Филм"- нямаше....и всичко това на цената от 22лв...нямам думи за каква наглост става на въпрос.

Аз пътувах с Арда Тур общо пет пъти, но последният път беше ад. Пътуеах Кърджали- Бургас вече пътуеам за дваиси пъти,но това беше за последен път. Имаше пиян пътник можеше да направят нешто да го изгонят. Автобус е за 20 човека, но може и да се качат 30 човека

Може да пуснат голям автобус.
Може да са по любезни към клиентите !!!!!

Персонала е с некачествен характер грубо отношение високомерно държане шофиорите разговарят на висок глас и всички пътници задължително научаваме кой кокво е правил и най важното!!!! В градски условия правят мн нарушения: превишена скорост все едно карат лека кола.Ако им се попречи на пътя някаква нормално движешта се кола казват”хайде бе ако ще каращ карай м..... да е..... и газ.

Аз се опитах да кандидатствам за работа в фирмата
Има обява за работно място като продавач на билетии
Писахх имейл но няма кой да обарнее вниманиее

Аз пътувах с Арда Тур общо пет пъти, но последният път беше ад. Харесвах Вашата фирма-превозвач, поради факта, че Вие единствени предлагате напитки и снаксове по време на пътуването,
за да осигурите по-голям комфорт на пътниците. Но аз мога да ви кажа, че нивото на обслужване (ако въобще има такова) е паднало на нивото на останалите БГ превозвачи.
Пътувах по линията Хасково - Прага. Първо шофьорите, които са лицето на фирмата, бяха някакви ужасни селяни от ромски произход, на които им липсват елементарни обноски.
Когато се качих, касиерката от офиса Ви в Пловдив поиска билетите и личните карти, след което не знам защо стюардесата( ако мога да я нарека така) направи същото
само 10 мин. след като касиерката слезе.Същото се повтори и в Пазарджик и в София, където проверката трая 30 мин.И така, стюардесата реши да ми даде слушалки, изваждайки ги от някаква мръсна найлонова торба. Да, ама
монитора пред мен беше изстръгнат.В момента, в който й казах, че монитор няма ,а тя дори и не знаеше, започна да се кикоти като малко дете,и без абсолютно никакво намерение да се извини , продължи да предлага омотани слушалки на останалите пътници.
Поради блокираните от гастербайтери граници, се наложи да чакаме 4 часа на КПП Калотина и съответно почти толкова и на входа на Република Унгария.Предполагам, ако билетите не бяха проверявани 3 пъти по
30 мин, щяхме да сме къде-къде по-напред в редицата от чакащи автобуси.През това време на висене по граничните пунктове, никой не предложи на пътниците дори чаша вода! Абсолютно нищо!Bake Rolls, бяха спестени ,защото никой от пътниците не получи въпросните крекери.Още по-неприятна беше сбирката на
шофьорите от линията Хасково-Прага с тези от линията за Дортмунд, които пиеха с бутилки кока колата , предполагам предназначена за пътниците и непрекъснато обсъждаха темите за секса, хилейки се гръмогласно.
Всички пътници наистина оценихме позволението на шофьора без зъби да използваме тоалетната в автобуса , само че в нея или нямаше вода ,или не беше почистена от преден курс. Ние седяхме близо до II-ра врата , а миризмата на урина беше непоносима, също както и гръцката музика, усилена до толкова, че
някои от пътниците се наложи да направят забележка на невъзпитаните Ви шофьори.
Когато в крайна сметка пристигнахме,стюардесата слезе от рейса на автогарата, без да каже "довиждане", без да обяви спирките, ей така ,нищо.През целия път тая мома не се мръдна от седалката с изключение на чашката вода , фантичката и кроасанчето дето беше така щедра да ни даде по време на пътуването.
Двамата водачи пък отвориха багажното и с ръце на кръста ни подвикваха да побързаме с багажа, нахвърлян като домати в мазе.
И така, вие си нямате и идея какво е професионализъм, но признавам ,че в началото на линията Пловдив- Прага положението беше по-добро. Стикер "ВИП клас"един мизерен кроасан и цялата смрад на с извинение ама си беше точно пикоч, не ви правят професионалисти. Докато шофьорите са шайка беззъби простаци,а стюардесите мързеливи
няма да сте на ниво професионалисти. Между другото е добре и да спрете с афиширането на супер луксозни автобуси във фейсбук страниците си, защото всъщност изпращате
пораздръкани Сетри и Темзи със съмнителна чистота.