Викинг-Николов ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Викинг-Николов ЕООД

това е фирма в която спешно трябва да влезнат прокурори даньчни инспекция по трудь просто нямам думи бягайте далече от тази идиотска фирма

Излагам моето мнение относно екипите ви от СОТ. Г-да Управители може ли да назначавате толкова възрастни хора за тази работа. Не виждате ли че те не могат да проходят 100м., а камоли да ги пробягат. Още малко и с бастуни ще излязат от колата. Свършиха ли се младите хора в тази държава или вие давате такива възнаграждения че само хора в пенсионна възраст биха се хванали да работят за вас. Не ви е срам каква охранителна услуга предлагате вие. Никога не бих поверил имуществото си на вас!

Напуснах и не ми платиха за около месец и половина и неизползваната отпуска за 2013 и 2014 г. На моите бивши колеги не са плащали за месците септември, октомври, ноември и декември 2014 г. и за месец чнуари 2015 г. Плащат по 240 лева на месец чисто, което е под минималната работна заплата за страната за 2014 г. и за 2015 г.
       Аз, заведох дело и резултат, платиха ми дължимото на мен на адвоката 700 лева, на съда 100 лева на съдич изпълнител още около 500 лева.
Мочт съвет никой да не започва работа в тази фирма, а който трчбва да съди "Викинг - Николов" - ЕООД

Разочарованието си от някои самозабравили се във фирмата ще опиша с:

Просто нямам думи!Толкова съм разочарован от тази "фирма",че няма на къде...Когато  подписах договора,минималната заплата беше 270лв.Като ни спираха уж за осигуровките и данъка ми оставяха чисти 225лв. точно!
И се почна от миналата година за Май месец имаме да взимаме полвината заплата,за Юни цялата,за Юли пак полвината и после се почва Август,Септември,Октомври,Ноември,Декември и полвината Януари!
Работим трима човека,предимно вечерно време,аз съм най-младия на 22 години другите двама са в  средната възраст!Охраняваме обект  на БДЖ,вечрно време пазим локомотива от послединия влак!
И да си дойдем на думата снощи на 22.01.2014г.Предопредих моите колеги,че няма да допусна дизела до халето и ще го оставя да седи цяла нощ отвън,като  дойде дизела не го пуснах и след полвин час се обади коменданта ми и почна да ме заплашва с транспортна полиция и със съд!Каза също ,че съм саботьор  и такаа!Прати  другия ми колега да ми каже цитирам думите му:Коменданта каза да се махаш от обекта щото идва транспортна полиция!Аз разбира се не го послушах и си останах , така и не дойде транспортна полиция!Свърших си  служебните задължения и като ми свърши работното време си тръгнах! Забравих да кажа  ,че работим  12 часови смени,а не осгоряват не на 8 часови и  нямам вкарвани осигуровки от много време!
На другия ден след като се наспах видях,че имам пропуснат разговор от същия този комендант,обадих му се и ми каза да отида да си подпиша документите,разбира се аз го попитах за какви документи става въпрос ,а той каза,че съм уволнен дисциплинарно и да отида да подпиша заповедта!Аз по график на 23 и 24 Януари 2014г. почивам и му казах ,че няма да отида и че няма да подписвам нищо  и му казах че ще се видим в съда!
Това е мойта "скромна" история  надявам се да я прочетат повече хора и да внимават с избора си,защото ако подпишат  договор само това ще ги чака!
НЕКОРЕКТНИ ВЪВ ВСЯКО ОТНОШЕНИЕ!!!

Искам да попитам шефа г-н Николов,кога ще си получим  заплатите?Не ставате ли много нагли вече? Идват празници коледа,нова година и ние сме хора,г-н Николов!!!И моля ви не се оправдавайте,че БДЖ не ви превеждат пари!!!

за фирмата всеки има различно мнение аз имам своето и ще го кажа на кратко с няколко думи.Фирмата е много добра ,но лошото ие , че всичките началници са нато коне с капаци.Гледат само на пред и не виждат какво става покрай тях.Имат си един НЕКАДЬРНИК ,отговорник по техническата част кирилов ,който е влязьл под кожата на всички шефове и те горките си го тарпят и му вярват на всичко което им каже. вьпреки че аз многократно сьм имго казвал, ама нямакой даме чуе.С техниците ,операторките и охранителите се отнася като сьс слуги.Няма човек от фирмата с който да несе уважаваме и в момента ,вьпреки, че почти година несьм там.Имам предложение кьм всички началници;Направете едно АНОНИМНОзапитване до всички служители /най вече охранителите/ ,Какво мнение имат за М. Кирилов като началник?Нее хич лошо добре да си помислите вьрху всичко това.Без да си кривя душата ,винаги сьм се отнасял с уважение кьм другите в офиса и надявамсе да си останем приятели.Бих се вьрнал ,при едно условие;КИРИЛОВ ДА ГО НЯМА!!!!!!!!!

Много искам да изразя мнението си относно тази така наречена "фирма", тъй като поработих там известно време и смея да твърдя, че това май е най-голямата  ми загуба на време, нерви и пари.. Това е фирма в която не действат абсолютно никакви закони, правила, етика, уважение, ред, дисциплина и отговорност. Там има много "шефове" и малко служители. Има много желания и претенции и НИЩО в замяна. Ама като ви казвам нищо, значи нищо! Нито пари се дават на време, нито се плащат осигуровки, нито болнични, нито нищо. Работи се като вол за жълти стотинки. Така наречената им "дежурна" е като градски кенеф, всеки влиза и излиза, звънят телефони, яде се, пърди се, спи се, а да не говорим пък как се ръководят патрули.. Просто не е за коментиране! Това ли е водещото звено ми кажете в една фирма?! Там където трябва да цари ред и дисциплина, всеки втори да си влиза и излиза, да си прави квото си иска. Гледах операторките, че там са слугини, патрулите са предимно старци, които само се чудят къде да си легнат вечерта и да си вземат жалките пари в края на месеца.. А пък деня за заплата е ад!! НИКОГА не се дава навреме. Карат те да стоиш и да чакаш с часове в един коридор и любимото им е след като са те разкарали сутринта, да ти кажат, че ще си вземеш парите следобяда, защото еди кой си имал работа и не може да ти даде нищо в момента!! На шефа не му пука за тази фирма и гледа на служителите си като роби и нисши същества (явно е забравил от къде е тръгнал), ама така е в България всяка псевдо мутра си мисли, че е ГОЛЕМ ШЕФ, ама накрая се оказва обратното! Цялата му фамилия си ползва СОТ-а за лични неща, особено синът му, който ако не е татко му, просто е аут от всякъде! И не на последно място в тази фирма, всеки е човек на някой или на шефа, така че ако някой случаен иска да работи там (което е противоздравословно хора!) просто да не си мисли, че няма да бъде впряган за всичко! Ще ви юркат както те си знаят, дори в почивните дни! "ела да смениш тоя, ела да смениш оня", това ще е! Няма права никакви там, така че по-добре никой да не се захваща да работи там! Абсолютна загуба на време, да не говорим за нервите които ще изгубите! Бягайте надалече!!!

Добър ден. Искам да попитам имате ли свободни работни места за град Варна? Благодая Ви!

Потърсете с гугъл   "викинг николов еик" и вижте сами - само съдебни решения на осъдили ги бижши служители.