Викинг-Николов ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Викинг-Николов ЕООД

Знам кой е Георги Серафимов от Дупница.Георги Серафимов го изгониха преди няколко години от МВР - Дупница.Говореше се за кражби и злоупотреби.Дори чувах, че са го дали на прокурор, но ако е имало дело, не знам как е завършило.Във всеки случай си мисля, че трябва да се внимава с този човек.

Защо се освободихте от този добър човек Георги Серафимов бе, хахаха? Големо изпущане! То не беше 3С Сот, Саламандър, Омега 7, та и Викинг Николов. Е къде е сега този човек Георги Серафимов, ха кажете???

Ей господин Разсипийски, плащайте на хората моля Ви. И тях майка ги е раждала.Може ли такова нещо.Някъде плащат заплати,но не плащат осигуровки,на друго плащат заплати и осигуровки,но осигуровките ги плащат на минимума а Вие нищо,ни заплати ни осигуровки.Тези пари те са си ги изкарали,те не са ваши.Или не управлявате както трябва или имате хора около Вас,които Ви подвеждат.Хайде дано разберете какво става.

тази фирма за нищо не става  аз напуснах от нея и още си чакам  две заплати да ми изплатят  .ще пускам жалба в инспекцията по труда  сигурно затова там работят пенсионери и дано на никой не му се налага да използва услугите на тази смотана фирма.

Чувате ли воплите и стенанията на хората шеф Николов.Вероятно не ви интересува.Чели ли сте приказката за стълбата на Христо Смирненски шеф Николов или това за Вас са глупости?Къде са парите от осигуровките на хората шеф Николов.За какво ги употребихте?Законът Ви позволява да правите бизнес, но при определени условия иначе знаете какво става.

Искам да напиша нещо хубаво за фирмата,но няма какво.Отношението към хората е ужасно.Шефът е постоянно нервен.Останалите около него се отнасят помежду си лошо и некоректно към хората.Заплати не се изплащат редовно.Осигуровки не се плащат.Лицемерието тук се поощрява.По тази причина колектив няма.Напротив смята се ,че ако си некоректен и потаен ще успееш.КАКВО ДА ПОЖЕЛАЯ НА ХОРАТА, може би колкото може по бързо да напустнат тази фирма.Те трябва да знаят че когато не им се плащат заплатите или се плащат със закъснение могат да напустнат без предизвестие.При това положенише фирмата е длъжна да им изплати всичко ,което им дължи. Все пак ще им пожелая да бъдат живи и здрави.

Имам приятели в градския транспорт и от тях знам че тази фирма е със затихващи функций. НИКОЛОВ И БИВШИЯ ИЗПЪБНИТЕЛЕЛЕН ДИРЕКТОР СА КУМОВЕ И ФИРМАТА Е ВЗЕМАЛА ПОЧТИ ВСИЧКИ ОБЕКТИ НА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ.сЛЕД КАТО ТОЙ Е НАПУСТНАЛ И ТАЗИ ФИРМА ЩЕ СИ ОТИДЕ.оТ МНОГО МЕСТА ОБАЧЕ ЧУВАМ ЗА ЛОШОТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ХОРАТА.нЕРЕДОВНО СЕ ИЗПЛАЩАТ ЗАПЛАТИ НЯМА ОСИГУРОВКИ.кАТО В ДВАДЕСЕТТЕ ГОДИНИ НА МИНАЛИЯ ВЕК В юЖНО АФРИКАНСКАТА РЕПУБЛИКА МИ ЗВУЧИ ТОВА ЧЕ ХОРАТА ДАВАТ ДЕЖУРСТВА БЕЗ ПОЧИВКИ.кАКВА Е ТАЗИ ЕКСПЛОАТАЦИЯ.вСЕКИ ЗНАЕ,ЧЕ ДВАНАДЕСЕТ ЧАСОВИТЕ ДЕЖУРСТВА СА НА ПРИНЦИП ДНЕВНА,НОЩНА ДВА ПОЧИВА,ТОЕСТ НАЙ МНОГО 15 ДЕЖУРСТВА В МЕСЕЦА.

въобще не са коректни в тази фирма,и да започне някой млад и съвестен работник бързо напуска като разбере за какво става въпрос,добре че напуснах навреме,аз като гледам какв и са охранителите на по 80 години представете си за каква охрана става дума

работя в тази фирма от 9 месеца,вс еки ден по 12 часа,като ме пускат почивка на 3 месеца веднъж за по 4 дни,наскоро разбрах че не са ми внасяни и осигоровки от 8 месеца никога не се знае на коя дата ще ти донесат заплата,,случвало се е по-3 месеца да стоим без пари,с нетърпение чакам да им изтече договора с общината,и да се махат тез и,, мошеници,