магазини ЗОРА /img/frontend/nomap.png"

магазини ЗОРА

Чета долните редове като препрочитам и тези от 2017 г. - най вече за магазините във Варна.
Дидо Русев - пич от където и да го погледнеш. Отличен мениджър - план организиране,ръководство,контрол и......обратна връзка. Това момче има не само опит и знания, но и талант за ръководител.
Пламенчо "управителя" на другия магазин, с три думи - точно обратното на Дидо.Пълен некадърник като управител. Дъртият собственик от София какво го харесва не знам, но Вие сами преценете.
Споменатият Ивелин Попов - отдавна , ама отдавна е трябвало да се разделят с него. Когато Пламенчо е бил преди години "управител" са се счепкали и са се хванали за вратовете. Единият - Ивелин го заслужава - ама....изключително аграрно и просто момче, но пък управителя .....какъв управител е като се бие с подчинените си ,а не ги управлява???!!!
Цецо - "великият регионален" !!! Познава много добре стоката и е много добър помощник по време на инвентаризации, само че ......до тук. Като "ръководител" кръгла ...нула. Изслушва проблемите ...и започва с аргументи ,с които да не ги реши......- тъй като, нищо не зависи от него. С две думи - кукла на конци.
Шелито - великата логистичка и "любимката" на повечето управители с които работи. Този път с три думи...... - пристрастна, еврейска кучка. Където иска там праща стока. От тази КРАНТА идват 99% от проблемите на клиентите, респективно и консултантите.
Драго и Звезда - стабилни и свестни колеги но ......като ръководители просто МАРИОНЕТКИ .
Защо марионетки ? - съгласяват се с всичко което им е наредено от дъртият собственик ,който вече и на пръст не мирише .....естествено че е така , те нямат избор ....иначе са аут /въпреки всичко имат мнение по доста от процесите в дружеството ,но никой не ги слуша/!!!
Тези които работят в ЗОРА ще разберат какво имам предвид с написаното по горе.
Тези които искат да работят в ЗОРА......."вервайте ми"....след по малко от два месеца ще съжалявате, че сте започнали в това така наречено - дружество!!!

Една от касиерките в новата ЗОРА (БИВШИЯ ПРАКТИКЕР) е назначена с връзки от СОФИЯ от една от счетоводителките Звезделина.Правете си извода какви хора работят там и как се назначават.Най вероятно вече се е "издигнала"в йерархията на фирмата и я няма там.минаха вече 1 година и нещо и надали със връзки щом е ще седи на тази "позиция" още там

Напълно некомпетентни служители в Зора гр. Варна. Каквото и да питаш във връзка с функция най вече на телевизори отговор няма. Незнаят как да тръгнат субтитри на филм от флашка,втори пореден телевизор се опитват да ти пробутат мостра работила минимум 3-4 месеца нон стоп. Явно запечатани са 1 - 2 броики ила само за познати

Оставам с неприятни чувства към управителя в Бургас. Разбрахме се да подам молба за напускане на старото си място, че ще може да ме изчакат и в един момент, аз подавам молбата, а той казва, че няма да ме вземе на работа. Не можа ли да го каже преди да я подам, не им ли е ясно на тез работодатели, че всяко започване на нова работа е стрес за служителя и да не обещават невъзможни неща. Като е имал задръжки и нещо не му е харесало да ми се беше обадил да каже да не се занимавам, не да ме принуждава да напусна предната си работа. Не бих започнала вече там, дори и като клиент ме изгубиха...

Консултантите в магазина в Бургас имат лошо отношение към клиентите. При проблем с продукт, не могат предприемат адекватни действия и отказват да се говори с управителя, които би трябвало да има опит с подобни проблеми.
Не умеят да предразполагат клиентите, за да повторят покупка от там.
Още една голяма фирма при която ниските цени са съпроводени с лошо обслужване и неспазване на гаранциите.
Вероятно заплащането е недостатъчно за да се наемат или обучат подходящи служители.

Искам да споделя и една "малка" подробност за управителите и шефовете че били в час.зависи от управителя.коментара от снощи е от мене и сега продължавам.
Та Цецо бе няколко дена в магазина във Варна и идва фирмения камион да носи стока и взема такава.....почваме ние да товарим стоката за клиенти за разнос и шофьора с право се кара защо няма транспортна бележка-т.е. за къде кого е стоката.има само ръчна бележка "за клиент" и толкоз.Случайно идва Цецо регионалния и вижда какво става шофьора му казва че това е всеки път а Цецо не реагира все едно си говорят да пият кафе.Стоката като идва в магазина не се описва дали е за магазина за излагане,поръчка на клиент и т.н. и стават големите каши...поръчва си клиента стока по каталог и когато трябва да си я вземе на датата като се провери в системата се оказва че е продадена.никой не му се занимава да се следят тези работи да има ред и всички да са доволни.В другата Зора дето е до магазин Сима във Варна няма такива простотии там и колегите са готини

По въпроса с шефовете много неща с начина на управление
на персонала не са им ясни.сменил съм доста фирми но като Дидо шефа не съм срещал такъв ръководител като отношение към новопостъпил и стар служител.дава напътствия,окуражава те следи те по какъв начин обслужваш клиентите и ако има нередност те коригира в личен разговор а не пред клиента.абе като цяло е ок Дидо но ме пратиха в другия магазин дето в отдела за печки,перални и т.н. и един дивак или както искате го наричайте се бе взел за Господ.тоя образ е стигнал дотам че се опълчил на шефа на магазина 1-2 пъти и на човека не му издържали нервите и хванал дивака за врата да го души.правете си изводите как се е държал с колегите си и съответно с мене щом възразява на шефа.опитваше се да командва всички и да му се върви по неговата гайда.Драго ако четеш тези редове ще те помоля да махнеш това недоразумение Ивелин Попов че да е мирен магазина.тоя образ прави грешки след грешки и дава грешна стока щото не чете докрай модела или пък не си записва на листче и така всички ги бърка

Абе гледам ви мненията и се ловя за главата !!! Там сте на работа ,а не на почивка и се търсят резултати !! Сега вече има регионални управители ! Ще видим какъв ще е резултата от тях ! Единия го познавам Цветозар Първанов ! И мога да кажа ,че е наистина много добре с материала и е отличен ръководител ! Такива кадри като Цецо трудно се намират ! И поздрави за Драго и цялата фирма

kupx televizor crown s promociq dvd beshe remontiran televizora ne mi priznaha garanciqta te v magazina mi go prodali vtora upotreba v kashon

Работих в един от мазазините на търговска верига Зора през 2009 година декември месец в град Варна. Въпросният магазин вече не съществува не знам какво стана с него дали е фалирал или са го закрили поради други причини.В момента доколкото съм запознат в град Варна съществува само един магазин на фирмата може и да греша . По време на интервюто управителят на магазина беше любезен обясними в какво се състои работата каза ми че декември месец се работи без почивка-това не ми хареса много , скри и един факт от мен .Каза ми че трябва да помагам в складът подчертавам да помагам от време на време но се оказа че аз съм си и продавач консултант и складов работник едновременно , защо скри тази подробност от мен не мога да ви кажа може и така да му е било разпоредено. И продавах и едновременно с това носех и разтоварвах камионетки с най-различни електроуреди и ги подреждах в складът .Един път в месеца служителите ходехме да помагаме и при разтоварването на един голям тир , сега дали го правят това не знам. Случи ми се на два пъти при продажбата на електроуреди от марката - Crown когато съм ги вадел от кашоните и съм ги пускал пред клиентите за да видят дали работят въпросните уреди се оказваше че не работят , явно си бяха дефектни или пък бяха повредени при транспортирането. Можете да си представите какво ми е било и как съм се чудел какво да казвам на клиентите.В магазинът идваше и един вързастен господин от София беше някакъв директор или нещо такова не помня вече , той наглеждаше всички магазини на веригата в цяла България и ми направи много лошо впечатление с това че се държеше с целият персонал на магазинът много лошо.Също така един от служителите в магазинът в който работех се държеше доста агресивно и като цяло обстановката тогава в магазинът не беше никак приятна според мен , и служителите бяха напрегнати пак по мой впечатления. И след всичко това не издържах психически и малко преди нова година напуснах въпросният магазин,благодарен съм на управителят че направи всичко възможно за да ми бъде дадена заплатата която си бях изработил,защото той ми спомена че не са искали да ми я дават тъй като съм напуснал преждевременно. Това беше през 2009 година сега не знам как е дано нещата да са се подобрили . Това е мнението ми за въпросната верига всеки сам да си преценява за себе си дали да почва там работа . Дано да съм ви бил полезен лек ден и успех всичко добро .