магазини ЗОРА /img/frontend/nomap.png"

магазини ЗОРА

ЗОРА - М.М.С ООД

Става въпрос за магазина, който е в индустриална зона.не коректни ,служителите се мъчат да те убедят в нещо до такава степен,че едва ли не ти клиента си бавно развиващ.купих прахосмукачка робот намалена от 800 лв на 600 грубо,защото уж била надраскана само и за това,оказа се че постостояно се връща на зарядно връщаш ами ще я поправят да,ама така аетикула ввче не е нов на третият ден я върнахме и един месец чакаме за уреда който ввче лично за мен е вече втора употреба.Некоректни,не отговарящи на длъжноста продавач-консултант, незнаещи и неможещи.А за другия им магазин, който се намира на ул.цар Симион мога да кажа,че са уникални благодарение на тях веднъж като влезнах за нещо не си спомням точно Какво ме спечелиха като клиент

Не си хабете времето да ходите на интервю дори не са си направили труда да прочетат CV то което кандидата им изпраща казват че независимо дали си одобрен или не ще получиш обратна връзка и дотам .

Ако искате да работите там ,да знаете че всичко е конфликт на интереси, ако не се мазниш на управителя (Галина) ще те освободи !Никого не гледа как работиш и дали си вършиш работата гледат само да ти съсипят живота, понеже има дискриминация спрямо по младите под 30 години!Никога не съм очаквал такова нещо ,после защо хората бягали от България с такива хора как да се работи .Работа там е ад ако не се разбираш с колегите ще се мъчиш .Всички са възрастни хора с деца които се държат като бебета.Ако не те харесват започват да ти правят мръсно и управителката ги слуша.Аз съм млад човек когото отиде да работи там с желание и какво се случи опитаха да ме смачкат.Това че е ЗОРА не означава е някаква перфектна фирма.Успех на следващия който ще работи там ЗОРА 33 (бул.Ребублика 55).

Зора не е лош работодател! Има си минусите, има си плюсовете. Ще за почна с минусите:
- водят те продавач-консултант, но си общ работник. Задълженията са да обслужваш клиенти, подреждаш магазина, като не оставяш да има дупки, ако се налага може да почистиш, разтоварваш камион със стока, товариш стока за едрови клиенти, ако имаш книжка ходиш по сервизи да разкарваш уреди. Ако им кажеш нещо ти отговарят, че в длъжностната ти характеристика пишело, че какво ти каже прекия началник това трябвало да направиш.;
-Повечето месеци има недостижими таргети (не всички), и е трудно да ги направиш при положение, че вършиш всичко останало от гореописаното;
-Всеки си има сектор и уж трябва да продава на неговия си сектор, но доста от колегите не спазват това и ти навлизат в твоя сектор и продават от нещата за който отговаряш. Да трябва да има заимна подкрепа, но понякога я няма.
Това са минусите за които се сещам в общи линии, плюсовете са:
- Имаш доп. здравно осигуряване;
- Ваучери за храна на стойност 60лв.
- Допълнително възнаграждение с ваучери, на принцип продадена стока;
- Ако ти се налага да излезнеш някъде, да свършиш лична работа, повечето случай няма да направят проблем;
- Можеш съвсем спокойно да пуснеш някой телефон или телевизор да го разгледаш, няма да направят проблем за това;
- Повечето случай просто си седиш и чакаш да дойде клиент за обслужване, но има дни и дни.
Това са плюсовете за които се сещам. Неутралната работа, която просто е досадна и трябва да я свършиш е:
- Приемане на рекламации;
- Приемане на стока по фактура, след това етикиране и пръскане в търговската зала;
- Редовно следене на мейл и система за нови цени (буквално всеки ден се сменят цени), а веднъж на 3 седмици се сменя брошура и там е гляма разправия;

Бягайте на далеч от тази фирма ниво нулево заплатите са мизерни кандидатстваш за дадена позиция и си общ работник шофьор,докер,чистач и какво ли още не пълно е с гъзолизци хората с достойнство се махнаха.Карат служителите да плащат за всеки един изгубен уред документално един вид плащаш си за да работиш.А за уредите който продават да не говорим пълни боклуци постоянно рекламации и сервизи нямат като хората молиш им се да оправят уреда.

Без коментар

Ха-ха-ха- цветаря от Пазарджик е новия шеф на магазини?!
Човека който ни караше да фалшифицираме анкетни карти и подписи на клиенти за да има най високи показатели?Човека
който изгони десетки хора с поведние и постоянни обиди?Човека който знае че в магазина му се краде и нищо не направи?Човека който Не ни даваше да продаваме батерии и други евтини неща за да има най висока средна цена ?Халал да ви е!
За Драго Петров не мога много да говоря ,само беше взискателно-справедлив,разговаряше с хората и НИКОГА не ни е обиждал.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Предния коментар е за магазин 14,Русе.Управителя е кандидат общински съветник,а зам управителката е с основно образование. Сами си направете изводите!