Домо Ритейл ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Домо Ритейл ЕООД

@РАЗБОЙНИКА

Тук едва ли някой ще Ви обърне сериозно внимание. Пишете на: [email protected] (за предпочитане)

или

Domo Retail EOOD
361, бул. "Цариградско шосе", София
Телефон : +3592 9421205
Факс : +3592 942 1101

Здравейте на всички посетители на този сайт.Искам да искажа моето възмущение от отношението на едно девойче което заема доста отговорен пост без да го заслужава според моите виждания.Бях свидетел на една доста неприятна история.В магазина след мен влезе една дама на средна възраст и се обърна точно към тази госпожица във връзка с даден уред който е закупен преди доста време.Но се оказва че той не работи и след многократни обаждания от страна на тази госпожа "според нейните думи"към сервиза резултат няма.Най-интересното беше че при появата на тази госпожа целия персонал в магазина замлъкна и се заслуша в нейните думи.След провединия разговор жената си излезе недоволна и най-долното нещо което чух със собствените си уши беше неуместния коментар от страна на младата госпожица която играе ролята на управител в магазина беше цитирам...Еми тя пък да си купи друга печка аз немога да си трова нервите с нейните 400 лв.Кажете ми дами и господа къде са спали тези основатели на тази верига та са назначили такава некъдърна персона на този отговорен пост.Мислех да си премълча за тази случка но се поставих на мястото на клетата жена която е потърпевша.Представете си дами и господа какъв срам и позор е за нашата държава и за нас самите, щом позволяваме да си прават подигравка с нашите права.И то не хора на които можем да премълчим, едни хлапета които си нямат представа как се искарват необходимите средства за прехрана и ежемесечни разходи.Моля да бъда извинена от всички които са се почувствали засегнати от тази история, но хора събудете се и вижде какво става около нас.А на тези които са преценили че тази госпожица е за това място ще ги посъветвам да преосмислят решението си ако искат веригата им да просперира.

zdr na vsi4ki koito pose6tavat tozi sait abe hora kade jivem za6to vi o4udva vsi4ko tova ???? odgovoretemi 300 350 ami ima hora koito i tova ne polu4avat domo ami ako go nyama domo ??? ot kade tez 300 350 daitemigi az nyama da rabotya samo stiga nyakoi da mi gi dava kato ne rabotya.? evropeicite na krastopat pravyat motel a mie sme napravili Darjava?? za6to ???

Я колко злобни хора имало.:) Ако всичко беше идеално, кой щтеше да коментира? Гадно е, ако ние сме прецакани, но ако прецакаме някого се чувстваме додре, нали така? Това май важи и за всички мнения тук, било то бивши, настоящи, бъдещи служители или клиенти и прочие! С уважение......

@bgrabotodatel.com

Хубаво триете мнения, ама поне пишете каква е причината!

Здравейте на всички които посещавате този форум!!
Моите поздравления към верига Домо за предоставената възможност на всички жители на гр. Харманли да пазаруват от Вашия магазин.
Аз също имах желание да направя това, по време на коледните празници, когато посетих родителите си със семейството си. При посещението ми в магазина и желанието да закупя промоционална стока -прахосмукачка + фритюрник + диск на Сл. Трифинов - подарък, служителите ми отговориха, че в момента не мога да си закупя, защото няма. Въпреки любезното и компетентно отношение на един от служителите, мисля че фамилията му е Александров,след обстойната и изчерпателна консултация и желание от негова страна, стана ясно, че в момента няма да имаме възможността да си закупим от този промоционален пакет поради неналичието му. Въпреки това ние бяхме склонни да заплатим същия пакет, като останем в очакване на доставката на фритюрника. Малко преди да осъществим покупката магазина беше оглушен от неистовите крясъци на жена , която носеше бадж с име Недялка Митева на длъжност Управител. След крясъците по служителите и лошите погледи към нас клиентите, за пет минути магазина се изпразни и ние бяхме последните клиенти, които се опитахме да избягаме без да ни набие управителката. С уважение към цялата верига ДОМО и желанието да бъдем Ваши удовлетворени клиенти, Ви моля да земете отношение, защото ще загубите всичките си клиенти ,не само за гр. Харманли. С огромни благодарности към Ръководството на Домо България за, коригиращите и превантивни мерки, които предполагам ще бъдат взети. В случай, че решите да ми отговорите: [email protected]

Здравейте.Много съм потресен от това,което прочетох и искам да цитирам мнението на мой колега или колежка,че гогато е работела в Домо Г.Делчев е било много мръсно.Ами норамално е- докато тя работеше тук по цял ден се гримираше и се чудеше кой да накара да почисти или да го накара да не чисти.Едва ли не се мислеше за управителка магазина,но да не забравяме,че на този пост се поставят хора,които са компетентни за тази работа.Аз като колега съм потресен от тяхните изявления и смятам,че наложеното им наказание е правилно.За тях парите бяха малко-да бяха си тръгнали доброволно.За мен сегашния управител на нашия магазин-Екатерина Перчева е СУПЕР .Бих довършил с поговорката "Да би мирно седяло,не би чудо видяло".Обичам колегите си и ако аз бих напуснал,бих го направил по човешкия начин.

Здравейте!Относно критиките към персонала и управителите на магазини Домо - сигурно има основателни причини - но - все пак тази верига се развива и работи - как -те си знаят - така ,че КЛИЕНТИ - напънете се малко и намерете и напишете нещо хубаво за тези хора.Празник е - нека видим малко радост в очите им.Честита Нова Година на всички !!!

Хахахаааааа, смях! Бе Ivan4y, ако всички в Домо са "грамотни" колкото си ти (в което вече не се съмнявам), то вЕрно, че на тая пералня не й остава още много :D

Сега виждате ли, г-жи и г-да от Цариградско, какви хора работят У ваш'та фЕрма?! Ама сами си се насадихте на тоя чеп! Изгонихте де що имаше кадърен персонал и сега, когато вече никой УМЕН, ГРАМОТЕН и КАДЪРЕН не иска работи при вас (защото на Домо вече му се носи "славата") вземате едва ли не хора с основно образование (ако извадите късмет да имат въобще някакво образование)! И трябва да ви кажа, че това ОСОБЕНО МНОГО МЕ РАДВА! Крайно време беше да си го начукате сами! :D

Znaete li kakvo az sum edin slujitel ot kakto e otvoren magazina Parite v Domo ne sa mnogo no ne sa i malko Po dobre e ot kolkoto da se xvana na nqkoq xamalska rabota za 100 200lv pove4e nemoje da se opla4ete 4e ima mnogo rabota i svobodata v magazinite e na nivo Vsqko 1 novo na4alo e trudno kakto i pri nas sushto konflikti nerazbiratelstva sus shefove i sus personal no ve4e vijdam 4e ima podobrenie na rabotata i sichko si trugva na dobre ISKAM SAMO EDNO NESHTO I TO E DA NE IMAT ZA XORA ZASHTOTO SUS ISKAZVANETO NA REGIONALNIQ OPRAVITEL DETO DAJE I NE NI SE PREDSTAVI NA POVE4ETO OT NAS I IZRAZAT BESHE TAKA ZA NAS SA VAJNI SAMO UPRAVITELITE NA MAGAZINITE DOMO NIKOI DRUK dobre be sladur4e tva e taka ma koi vurshi 4ernata rabota tva na neq ne q topli 4e muknime kato xamali i pak da ni kaje taka kak moje takova otnoshenie zna4i nie sme nishto za shefovete otgore tva e mnogo tragi4no napravo nqma dumi veseli praznici na vsi4ki