Домо Ритейл ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Домо Ритейл ЕООД

Vijdam,4e nqma oplakvaniq ot nas DOMO Dupnica,no e kraino vreme-ne iskah po tozi na4in no nqma kam kogo da se obarna zatova neka go pro4etut vsi4ki.Do skoro vsi4ko be6e ok dokato ne po4nah da vzimam 300lv. Var6a 5 puti pove4e rabota ot predi,za6toto sakratiha personala,miq toaletni,meta okoliqta na magazina bar6a vsi4ko,vla4a peralni,raztovarm ot mikrobusa kato doide stoka i kakvoli ne i nakraq te otrejat.TOVA E PODIGRAVKA sprqmo nas.Tova li zaslujavame?Vmesto da uveli4ite malko zaplatite vie gi namalqvate pri uslovie,4e var6im tolkova rabota.NE STE PRAVI UVAJAEMI 6EFOVE!6te spra do tuk,tova dano e dostata4no.S izvinenie za napisanoto no e istina...

Колегата е прав.Но не само в Домо-Разград е така а и във всеки един магазин на Домо.А и как да им се работи на хората,след като стимул наистина няма-управата на Домо не ги е грижа за тези,които им изкарват прехраната и следователно консултантите нямат желание за работа.А на комисията за защтита на потребителя определено вече и е омръзнало от подобни оплаквания от неоволните клиенти на Домо.Поне в нашия град беше така-с инспектора от комисията за защита на потребителя и "Здрасти" започнахме да си казвме от редовните му посещения при нас:))))

Ами госпожо нормално е в домо разград да не ви обърнат внимание,защото махнаха хората които се грижеха за клиентите и оставиха тия които ги мързи да гледат и само си търсят клюки за разпространение,а по отношение на касовия бон системата им е толкова зле че касиерките не могат да и свикнат още,но да не забравяме че няма ли стимул за работника няма и добро обслужване!аз ви съветвам да се обърнете към защита на потребителя ао не са ви дали касова бележка!!!

Ад под небето!!!Бягайте колкото се може по-далеч!

Здравейте казвам се Е.Любенова и искам да разкажа за моя случай от който съм много възмотена и най-вече към управителката на магазин Домо в гр.Разград която най-културно се опита да ме накара да мина след 1-2 дена да си получа орг.касов бон а не едно хвърчащо листче което представлява нещо като касов бон.Та ето го и случаят ми:
Влизам аз в магазина с мисълта че ще си закопувам прахосмукачка и никой не ме посреща или пък упътва до щанда с прахосмокачките и аз решавам сама да се оправям стигам до щанда и започвам да разглеждам модели и да чета етикетите с характеристиките им.Спрях се на 2 модела и когато за пореден път имах нужда от компетентно мнение нямаше кой да ми го даде.След близо 10-тина минути се появи едно пълничко момиче с мляскаща дъвка в устата и ми вика:
-Госпожо с какво да помогна.И аз следователно и казвам какво търся и на какви модели съм се спряла и я помолих за компетентно мнение а отсреща получих следният отговор
–Ми честно да ви кажа прахосмокачката се ползва за едно и също нещо и според мен няма значение каква ще е защото все ще обира боклуците от земята.
И аз останах втрещена от компетентният и отговор но както и да е.Избрах си коя да е тръгнахме към касата да я платя и да си получа гаранцията и какво да ви кажа.Вместо касов бон аз получам някаква хвърчаща бележка и аз питам как може така и въпростната управителка която беше до касиерката ме успокоява с това че можело кагато съм имала път покрай магазина да съм минела за да ми дадът орг. касов бон защото в момента неможели да ми издадът поради ред причини.
Еми драги служители, управители и шефове в магазин ДОМО гр.Разград искам да ви кажа че за нищо не става отношението ви клиент/служител и по този начин вие няма как да превлечете клиентела а само да я прогонвате.Дано се вземат мерки спрямо това което разказах защото е грозно това нещо което ми се случи и невярвам да е било само на мен.

уважаеми администратори,
може ли да обесните на всички тук защо изтривате мнения на хора които са спазили всички изисквания за писане на мненията???моля да полу4а отговор на [email protected]

Искам да попитам колегите от Домо, кой колко пари взима ?
В Пазарджик повече от 400 не сме взимали дори по коледа....
За месец март взехме по 350лв. Вие колеги по колко взимате ... ?!?!

Господа Управители на маг."ДОМО" за вас нее ли важно да продавате?Посетих "ДОМО"-Силистра и съм ужасен от него.Преди време като влезеш в магазин и продавачката не си вдига погледа от книгата си излизаш и не се връщаш повече,това са нови магазини обслужването не трябва ли да е европейско.В този магазин едни спът,други решават кръстословици,трети си пишат явно важни за тях неща,но така ли трябва дае.Консултантите сърдити,нелюбезни и злобно те гледат,да не смееш да попиташ нещо.В началото когато отвори магазина имаше усмихнати продавачи,а сега вече няма.По добре сменете персонала.Едва ли ще вляза в този магазин вече.

Относно магазин DOMO гр.Габрово. Ужасно обслужване, некомпетентност и мърливост! Сменете си персонала за нищо не стават!

Здравейте! И в Пещера си имаме Домо. Влязох от любопитство, но милото и компетентно отношение на единствената жена консултант (до колкото прочетох на баджа казва се Татяна) ме спечели като клиент. Доволен съм и с удоволствие бих пазарувал още от там. Е, има неща, които не ми харесаха-Вашите фирмени блузи са като ношници.