Домо Ритейл ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Домо Ритейл ЕООД

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

преструктирира се госпожо или по точно ликвидира

Здравейте. От просто любопитство - какво е станало с ДОМО в гр Благоевграда намиращ се в сградата на Кауфланд? Да не би да са го преместили на др място или и при тях е криза? Благодаря на всеки с отговор

абе хубаво финансова криза е , ликвидация , машинация или както там го наричате ама ви не сте ли хора бе ало там на върха . как може да пратите предизвестията на хората по куриер толкова ли нямате смелост и доблест да дойдете на място да обясните на хората ,вие на това управление ли му викате какви мениджъри сте да не сте завършили агро-бизнес или ветеринарна медицина / да извиняват хората които работят като такива / тия под вас да не са стадо овце . ами нали след някой друга година ще се оправят нещата и пак ще започнете да наемате хора кой свестен ще дойде при вас бе .абе кой я управлява тая фирма да си извади главата от задника и да мисли ако има с какво

Най-накрая и вие фалирахте.Ами така е Аргиров и Александров,толкова време се гаврихте с подчинените си,че каквото почукало,такова се и обадило.Просто не мога да повярвам още,че и вие останахте безработни като мн.други КОИТО ЛИЧНО ВИЕ ИЗРИТАХТЕ ОТ ТАЗИ СКАПАНА ФИРМА.Оправдавахте се с кризата само и само да ни орежете от заплатите,които с толкова труд заработвахме в мизерните ви магазини с третокачествена стока.И СЕГА НА КЪДЕ–кой ще ви вземе на работа?Прочухте се с лъжите и лицемерието си,та се чудя В ТАЯ КРИЗА някой ще ви наеме ли да работите за него.

Чудвсно, Домо вече фалираха, оставиха маса народ без работа и заплати и ги лъжат,че ще има обезщетения. Само дето господа началниците си остават на работа. Пожелавам им някой ден да бъдат на мястото на тези хора без работа за видят що е мизерия!!! А дано да им се случи да работят на място,на което ще им даватмизерни 300лв и да хранят семейство с тях....Най-прецаканата компания са Домо, най-големите обещания с най-големите ЛЪЖИ и подигравка с народа,който им работеше като роб!!! ФАЛИТ!ФАЛИТ!ФАЛИТ! НА ЦЯЛОТО КИК ПОЖЕЛАВАМЕ ИСКРЕНО!

ии кой сега фалира е въпроса

И кои са тия избраните на които са дали 13-та заплата ?

Отвратен съм от служителите във Домо Банишора. Не от всички , а само от една консултантка на име Райна . Толкова т..а жена не съм виждал. Мляска с дъвка срещу мен и ме хваща гнус от гледката ! Питам нещо и получавам някакъв отговор който не е верен . Незнам как могат да назначават такива хора на работа там . Излагация голяма ! За разлика от нея на касата много бързо ме обслужиха и другите хора от персонала знаеха защо са там с изключение на Райна  . Браво !

БРАВО на господа и гопожите началници на "фирма" Домо Ритейл Еоод! Този път минахте всички граници! А и едва ли не ни карате да се чувстваме доволни, че ни държите на работа и ни плащате огромната сума от 450лв(бих искал да кажа +/- , но обикновено е само "-" всички все още помним летните месеци). Наистина много сме ви благодарни, че не можахме да направим дори символични подаръци на близки и приятели! Да не говорим да празнуваме( е то и без това нямаше кога нали сме си на работа до 24 часа), пък и за да празнуваш трябва да можеш да си платиш! Знаем, че вас това не ви притеснява нали вашите заплати не са като нашите. Ама то все пак трябва да имаш някаква съвест за да ти правят впечатление тези там дето ти работят и че те не са доволни от  вас. Те в тази "фирма" са даденост, а и идват и си отиват ако не всеки месец то през месец. Искрено се надявам тази "фирма" да не просъществува още дълго. И дано понесете огромни загуби от които и повечето от вас да пострадат и да си намерите работа за 450лв. с шефове като Вас. Желая ви искрени неуспехи през новата година и дано намерите балъци които да ви работят, защото си мисля, че ще ви се наложи да търсите такива още през първите месеци на 2010г. Искам да благодаря на колегите си от магазни Домо за многото(защото знам, че е много) свършена работа през цялата година и да ви пожелая успех през новата 2010г. и дано намерите нова работа, където ще ценят това което вършите! На хората, които се чудят дали да започнат там - НЕДЕЙТЕ! Не го казвам защото не искам никой да работи за тях, а защото никой не заслужава отношението, което ще получи в тази "фирма".