АЙМЕК ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЙМЕК ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Плащат на устна уговорка,много по ниска от договора които си потписал.работиш извънредно без заплащане.не е сигорно колко ще вземеш и кога.ако питаш нещо ставаш лош.   Това се отнася за обекта в минск.

По некоректна фирма от тази не съм виждала.Пратиха на работа група мъже в Беларус,подписаха договор за 1700 долара,караха ги да работят и неделите за допалнителни пари,но за жалост като дойде време за заплати получиха само 750 долара.Мъжете почнаха да се прибират на групички за България за своя сметка,за награда не получиха и последните си заплати.Ако решите да почнете работа в Аймек инженеринг,добре си помислете.Съпруга ми и колегите му си изпатиха жестоко!

Просто по некоректна фирма не сам чувала,едно обещават друго вършат,пратиха група мъже да гладуват и да мизерстват.Сега един по един се връштат без пари.Не им изплаштат и последните заплатите.В Беларус подписаха договор за 1700долара,но се оказа лъжа ,първия месец  дори ги караха да работят и неделите за допълнителни пари,като дойде време за заплата ,получиха мизерните 800 долара,решили са да забогатеят от бедния народ

Аз пък искам да им Благодаря за възможността да работя за тях.Няма работа в която да няма проблеми и се извинявам на колегите ,които се чувстват излъгани или недоволни от фирмата,ако мнението ми не съвпада с тяхното,но аз в Гълабово не съм работил.Всеки обект има своята специфика и бюджет в който фирмите трябва да се включат за да вземат дадена работа или обект.Работя с тях за първи път и който е работил в Бургас  на новия терминал ме познава,защото това е истинското ми име.Тук заплащането е редовно, а другото е въпрос на умения и пазарлък.Ако имат и друг обект пак бих работил с тях.Уважението се заслужава, а пари се изкарват с умения и труд.

Фирмата не си струва заплащането в договора е доста под това на което сте се договорили, на пръв поглед това не е проблем но ако не плащат заплати няма как да ги осъдите и да си вземте парите. Работа в събота и неделя задължително без да се заплаща. Работа по 9 часа на ден и ако се наложи денононо в устна уговорка. :) От линка по долу сами съдете за коректността на фирмата: http://www.rs-sz.com/Reshenia/0710/G/03634509/64642010.htm

Я, някой влязъл да пише колко е готино и колко са лоши бившите служители. Интересно, при все че повечето лоши мнения са за един проблем, който при все не еперсонален а общ - ниски заплати и забавени, кофти санитарни условия...та как да повярвам на настоящата хвалипръцла?

Иаключително коректен работодател.Отворен за новости и зачитащ мнението на служителите си! Всичко негативно написано е недопустимо и вероятно, написано от хора, които не са разбрали, че вървим към Европа и за да получиш признание е нужно да вложиш старание!

Бях нает след поредица от насрочване за среща и в последствие не идване о=т страна на работодателя на оппределения час в офисът му, но така или иначе се срещнахме и ме одобри. Уж трябваше да работя в софия като висш ръководен кадър, а се отзовах в Гълъбово.
До момента на започване на работа Работодателят беше мил и учтив, впоследствие - никакво отношение или по-скоро унизително
Уж имало квартира, а първата вечер ме настани в местния хотел - бившо общежитие със смъдящ коридор - пред всяка стая имаше по 5-6 чивта обувки. Навсякъде се говорише на турски
Смият Работодател Ваид Дщмнез или познат още като Ваид Сюлейманов - си общуваше само с турците, като казвам турците - Турски Турци. следващия ден /след като бях освободил стаята/ пак нямаше квартира и Спах в Ст. Загора, наследващия ден в друг хотел, после пак в друг хотел.
Такова унижение не бях изпитвал никога. Взех сишапката и му казах Брато айде със здраве, оня си глътна езика, започна да ме увещава, ама щом в началото е така, явно не е никак читава работата, същото го спомена и тамощната му секретарка и 2ма Турски колеги н=инженери
Пазетесе от този Ваид Ага

некоректни са-работихме по 12часа всеки ден а ги пишеха по 8-никакви хигиенни условия-малки заплати а много работа  и платения отпуск не ни  платиха. като чуете тази фирма бягайте надалече .

ТАЗИ ФИРМА НИ СЕ СЛУ4И НЕШТО КОЕТО НЕМИ СЕ БЕ6Е СЛУ4ВАЛО
ОЦЕНЯВАТ ТОВА КОЕТО ПРАВИШ И СИ ПЛАШТАТ ЗА ТОВА,ИМАШ ЖАЗМОЖНОСТ ДА СЕ РАЗВИВАШ