АЙМЕК ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЙМЕК ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

как да кандидатсвам за работа във вашата фирма като тенекеджиа

Преди да започна работа там,попитах за бавенето на заплатите и за написаното тук.Отговориха ми с турска поговорка,"Дърво което дава плод ,винаги хвърляли камъни по него"Реших да започна,въпреки всичко.През октомври платиха за август.....по 200,по 300 лв.Работниците работят до 18 часа,а понякога и до 24 часа.Тук цари пълно безхаберие от страна на ръководния екип,още повече не са компетентни относно работата.Ако някой опита нещо да направи обикновенно го уволняват.Така че ,не съветвам никой да започва работа там.Жалко ,че шефа на фирмата не знае какво правят там подчинените му.....

ДА ВИ КАЖА И АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ КАТО ПРЕДИШНИЯ КОМЕНТАТОР.ПО ДОБРЕ ДА РАБОТИТЕ ПО ДРУГИТЕ ФИРМИ ТАМ Ж РЙОНА ОТ КОЛКОТО ТУК В ТАЗИ ФИРМА.

На вниманието на всички кандидати за работа към АЙМЕК ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД за обект "ТЕЦ Марица Изток" необходимо е да знаете че същата дължи на 90 души средно по 3 работни заплати.От 90 души с различни професии(тръбари ,заварчици и електротехници). Давани са аванси под формата на символични суми от по 10 до 50 лева. Беше обещано заплащане от 1000 лева на месец с възможност за отвъртаим от 6 лева на час.Беше осигурена безплатна квартира но не и храна.Заплатите не са плащани въобще.
Желая успех на кандидатите в реализацията им