Олимп - Предпазни Екипировки https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. полковник Христо Арнаудов 11&markers=София,ул. полковник Христо Арнаудов 11

Олимп - Предпазни Екипировки

Работя във фирма „Олимп – ПЕ” вече 8 години, като шофьор снабдител. Автомобилите са нови и са закупени на лизинг, същите са под 5 години, поддържат се в специализираните сервизи на „Мерцедес”, „Ивеко” и „Форд”. Относно колектива – смятам, че взаимоотношенията ни се базират на взаимна толерантност, а спрямо работодателя – на началник с подчинен. Работата е динамична, но и интересна, изискваща вниманието и концентрацията на целия колектив.
Най-важното е, че в момент на икономическа криза, заплатите се изплащат винаги навреме.

Аз съм настоящ служител във фирмата и смятам, че тя разполага с нова съвременна техника, нов програмен продукт и квалифицирани служители. Работи се на високо ниво.
Колеги от търговския отдел се изпращат на курсове за обучение на безопасни условия на труд в България и чужбина. Отдел "счетоводство" се обучава и съветва за правилно приключване, начисляване на обезщетения и др. Всичко е точно и коректно. Има съгласуваност между колегите и с работодателя. Той от своя страна помага на всеки, изпаднал в трудно положение.

Начина на работа на ръководството към момента и с амбиция за в бъдеще е да се развиват и да одържат тежкота икономическа обстановка в страната и разширяване на износа. Работодателят инвестира в нови техологии и програми,в oбучението на служителите и ръководителите. Всички служители от различни отдели минават ежегодни обучения в България и чужбина за професионалното развитие. Финансовата политика на фирмата и ръководството е да са безупречни в счетоводно,законово и нормативно отношение. Радвам се,че по такъв начин въпреки тежките условия с добър колектив и ръководител успяваме и се развиваме.

До преди няколко месеца бях студент и ми се налагаше да работя през летните и зимни ваканции както и през дните в които нямах занятия,а единствено фирма Олимп - Предпазни Екипировки се отзова на графика ми и ми подаде ръка! Мога да кажа,че сам много доволен от работната средата,колегите и управителя който ме прие като хонорован работник в неговия колектив.Сега след като завърших смятам да продължа работата си в тази фирма и да се изкачвам нагоре по стълбата на йерархията в тази бизнес среда.Не мисля,че мненията на тези господа които даже на са посмели да си напишат имената(подмолна работа) трябва да бъдат вземани впредвид при търсене на информация за тази фирма.Както се казва:
"Направи добро-изяж ......"

Аз работя в тази фирма вече 3 години и мога да кажа,че е като всяка нормална организация кадето сам работил преди това (Омен ООД,Парида ЕООД,Страта промо ЕООД). Знаеш си работното време,заплата се покачва според обема на работа,ползвам си отпоските и всичко останало което ми се полага като работещ. Като всеки нормален човек винаги има от какво да се оплаквам,но мисля че това е нормално!

За тази фирма ли питате, от която хората бягат като опарени.
Непрекъснато се провеждат интервюта, идват хора със сериозни намерения и след като поседят месец максимум два бягат просто никой не издържа на това натоварване,което се състои от интригантство. Там за да се докажеш не ти дават да работиш, а те карат да клюкариш с/у колегите си. тактично те подпитват какво ти е мнението за този или онзи, и ако ти не си клюкар просто не се вписваш в "интериора". Настройват двата офиса един срещу друг, като, че не са от една и съща фирма, а конкуренти. Сигурно си мислят, че по този "начин" се гради авторитет, колектив, колегиалност и др. думи, които не знаят какво означават.