Олимп - Предпазни Екипировки https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. полковник Христо Арнаудов 11&markers=София,ул. полковник Христо Арнаудов 11

Олимп - Предпазни Екипировки

Много ми е интересно кой настоящ служител на накоя фирма ще си няма друга работа, че да се сети да пише по сайтовете позитивни мнения! Мен ако питате, ако няма коментари за една фирма, значи все пак има надежда да предлага прилични условия на труд...

Пояснения за положителните коментари:
Ефтим е шофьор на майката на шефа Ташев.
Петя е жена на Ефтим.
Георги е син на Ташев.
Това обяснява нещата, надявам се...
Управителят наистина трябва да спре да кара персонала си да пише отчети и да спре да ги събира всяка сутрин, а да наблегне на продажбите. Изобщо да не занимава така наречените си търговци с хартия - това в неговия случай е противопоказно. За времето, за което някой търговец седи и мъдри какво да напише в отчета, за да угоди на Ташев, той може да свърши доста по-полезни неща.  Ако г-н Ташев не осъзнае това скоро, днес, утре или вдругиден - то фирмата му е обречена на смърт. Конкурентите са свирепи и ще го изядат с дрехите докато той умува какви отчети да пишат служителите му.

Стойте далеч от тази фирма, изградена от жалки и без възпитание, ниско
интелигентни хорица. Оценката е кръгла нула.

Ако искате да си загубите времето и нервите - отивайте в Олимп. 2-3 месеца ще сте "кандидати" за работа без договор и заплата, след това ще сте с договор, но на минимална заплата и ще продължите да си губите времето и да градите картонени кули.

Положението е ужасно, никой нищо не знае, никой не знае и какво точно работи там.Колегите са читави, но ужасно стресирани от управителят Г-н Ташев.Договор не се подписва, поне не и в първите 2-3 месеца, сутрин се подписваш в една тетрадка при охраната затова, че си дошъл на работа.Карат те като малоумен да четеш стандарта им по ISO и да си водиш бележки.В главата на Ташев се върти някаква утопична идея за собствен микроклимат.На които му изнася и които може да му изтърпи на истеричните пристъпи е добре дошъл.Текучеството е голямо, осигуровките на заплата по-малка от договорената.Търговците са търговци само на думи, пишат безкрайни планове за командировки и отчети - резултат - нула.
Моето мнение - ако знаете какво представлявате и се уважавате достатъчно сами себе си - не се и опитвайте да отивате там на работа.

бихте ли дали съвет,кандидат съм за работа в фирмата и се чудя дали да приема работа в търговския отдел в софия.Какво е отношението към служителите,заплата,възможност за развитие?Моля помогнете с информация

Бих желала да подам документите си за работа във фирмата, поне до мен отлични оценки и мнения достигнаха.Счетоводство, деловодство, офис работа в това съм веща стаж 10г.надявам се някой да се свърже с мен.

Защо подадохте сигнал да изтрият предишните мнения?Страх ви е, че хората ще разберат истината за вас още преди да са постъпили на работа?Нямам думи за тази смешна фирмичка!Обстановката е ужасна (това се дължи на управителя Ташев).Коментарите, които чета тук ми звучат като продиктувани от него а не от служителите.

Работя в софийския клон на фирмата от около три години. През това време съм показвал старание и интерес и съотвретно съм получавал съответната подкрепа, съвети и обучение от страна на управителите. Разбира се, както навсякъде, така и в Олимп, естествено, има проблеми, но и те в никакъв случай не са непреодолими. Дори напротив, при добро желание един проблем би мотивирал градивния човек да се справи с него и да извлече необходимия дивидент ( по начин, който да не пречи нито на работещия екип, нито на клиента).
  Относно по-долния коментар, смея да кажа, че  човек на име Георги Георгиев не е работил във фирмата (поне от три години насам). Очевидно е, че "Г.Г." и "Анонимен" са едно и също лице, поставило си някаква фикс идея, разполагащо с достатъчно свободно време, за да я реализира. Сведенията са написани от човек, недоволен, преди всичко от себе си, липсващи му качесва привидни на останалите хора, имащи доблестта да кажат ясно от какво не са доволни и да го поправят. Подобен тип кадри винаги намират проблеми и пречат на ефективната работа.

Уважаеми колеги,
струва ми се, че всички се шегувате с изключение на най-първия - анонимния. Да не би Ташев да ви плаща за тези хвалебствени слова. Виждам, че всички положителни мнения са от бургаския офис. Най-вероятно там е по-добра обстановката, но има господа, които трябва да наблегнат на правописа повече. Не е за пренебрегване фактът обаче, че "дълбоко уважавания" г-н Ташев живее в София от известно време, което донякъде прави обстановката в бургаския офис значитело по-добра и не толкава напрегната /за да не употребявам думичката "ад"/.
В софийския "център за безопасност" :) ситуацията е под всякаква критика. Един клиент се обслужва с часове, стоката се изписва по възможно най-трудния начин с някаква бъгава и тежка програма, която постоянно прави проблеми /това е информация отпреди година за програмата, може нещата да са се променили, но се съмнявам/. Желание за работа у хората липсва, защото каквото и да се опитват да направят бива разтълкувано погрешно. Никой не трябва да си казва мнението за нищо, а трябва да следва някакви безумни фиксидеи. В понеделниците се водят безкрайни малоумни и инфарктни оперативки, които се повтарят отново и отново. Постоянно писане на отчети и др. Имам чувството, че да се води бумащина е много по важно отколкото да се продава. Продажбите са на заден план сякаш. Има хиляди неща, които мога да опиша, но нямам нито времето, нито желанието за това.
Да не пропускаме също фактът, че най-дългия престой на служител /издържал геройски в соф. офис/ е не повече от година!!!!! Е, каква кариера и база за развитие е това. А това, че оттам са минали за период от една година поне 100 човека, какво говори. Правете си изводите сами и не си губете времето, също не си хабете напразно нервите, за тях никой не плаща!