Филкаб АД /img/frontend/nomap.png"

Филкаб АД

Може ли някаква информация дали има някакъв проблем в счетоводния отдел ,за да търсят постоянно оперативен счетоводител?

В общи линии е така.
Шуреи и шуренайки, балдъзи и братовчеди.
Да не се разлива парата.
А т.нар. инжИнеринг е старогръцка трагедия.
Безхаберни шефчета, непукисти и пълни баламурници.
Потъват ежедневно, ежечасно, без перспектива.

Фирмата е трагедия тип семейна всеки е човек на някои жена мъж свински черва. Не компетентни мениджари стоят с години. Слабо заплащане и лоши условия

Може ли мнение за фирмата?

Тази година от август месец 2020 до ноември 2020, за да вземат парите от 60/40 от правителството, Филкаб мамиха служителите си с времето за осигоряване, като ги пишеха на 4 часа, а всички стояхме по цял ден на работа. Но хората бяха прецакани ,защото са осигорявани на 4 часа и изгубиха реално 2 месеца от живота си за тази измамна фирма.

Дано прокуратурата се заеме с тях.

Не си слагам колана докато шофирам сутрин към работа с надеждата да не трябва да работя още и един ден тук.

Трансфери Филкаб - Инженеринг,
"замръзнали" заплати на ниво 2010-та,
непрекъснато текучество на кадри....
А сега вече и колизии на ниво основни акционери ...

Какво всъщост става в тая фирма и
какво я чака занапред, някой ще обясни ли членоразделно ?

Филкаб-едновремешната голяма фирма с големи заплати май почна да дърпа назад...Няма премии вече - то май с кратки изключения нама над 3 години. Доста народ напусна заради ниски заплати. Други лентаи и не само ги изпоизволниха и миналата - поне 20 човека пък и тази . Търсят хора да им работим за 500-600 лв . Ами няма да стане. Обстановката от месец на месец през 2014 се сговнява и те режат от надника за щяло и нещяло . Вече нямям нерви ..до края на лятото като си използвам отпуска ше се махам от ГОЛЕМИТЕ отгожорности и минималистичните заплати. Сори бях до тук . Стар кадър съм ама ми дотегна

Много надменни и неетични хора управляват тази фирма.Нищо човешко не е останало в тези хора,а да не говорим за професионални качества.От най-големия шеф до най-малкия.Ужас!!!!НЕ отивайте да работите там!

Здравейте!

Най-напред искам да кажа, ФИЛКАБ АД са първата фирма, която ми поиска пълен набор от документи при постъпване на работа, както си е по закон. (Което отдруга страна ми помогна предишния ми работодател да ми изплати отпуската и удвоените надници, за работа на национални празници, които иначе нямаше да видя.)

Абсолютно всичко в тази фирма (ФИЛКАБ АД) беше по закон и АДМИРИРАМ товаим отношение към служителите им.

1. Осигуряван бях на това което получавам.

2. Изплащани ми бяха суми за пътни разходи, класна квалификация, допълнителното работно време, когато се налагаше.

Абе няма нужда да изброявам. Всичко си беше както си му е реда.

Като се започне с отдел ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ и отдел ВЕИ, в който аз работех. Всичко беше на ниво. Жалко, че обстоятелствата наложиха да не съм служител в тази фирма!

Започнах да чета тук някакви негативи и сравнявайки ги с това, което беше при мен СИЛНО СЕ СЪМНЯВАМ, ЧЕ ГОВОРИМ ЗА ЕДНА И СЪЩА ФИРМА. Явно някои недоволно от нещо си служители сеят омраза.

Аз с удоволствие бих се върнал на работа във ФИЛКАБ АД, ако има работа за мен, в града в който живея сега!

Това е моето мнение!

Хора, моля ви не злобейте излишно!