Филкаб АД /img/frontend/nomap.png"

Филкаб АД

Става въпрос за двамата работещи по новосъздадения договор за подръжка на улично осветление в област 'ТУНДЖА'.Аз съм дистрибутор на хранителни продукти в областа.Познавам се с много хора от там.Също така познавам бившите работодатели на двамата от 'ЕЛТЪР'.Мнението за тях е:кражби,кражби,кражби...Представете си какво е сега,след като са само двамата със служебна кола и нямат контрол от никой.В нито едно село няма вече меден проводник за уличното.Заменен е с алуминиев.Имитират че много работят,а всъщност през цялото време уговарят часмаци с живущите там.А да не говорим че в трафопостовете почти вече няма медни отземки и дълги кабели.А повечето необитаеми къщи които са последни на различните изводи от трафовете,вече нямат захранващи кабели.Отрязани са от стълбовете.Това го проверих лично в някои села,след като хората жижеещи наблизо ми казаха,че някакви техници с пловдивска тойота нещо правиха там и сега няма кабели.Тъй като съм в час с тази професия мога да ви опиша още много от зулумите на двамата по селата.Ще се поинтересувам и поогледам през следващите дни и ще пиша пак.Нека не прозвучи това като донос,а като предупреждение.Те разбира се ще отричат.Не зная как са се докопали до тази работа,но те не правят добра реклама на тази добра фирма.                                                                                   Токущо научих че им е предоставена и вишка.С нея става всичко по бързо,нали?Явно фирмата има намерение да работи сериозно в областа.Но с тези двамата ли?ЖАЛКО.

При нас всичко е наред необходимо е да бъдеш подмазвач,да топиш колегите да целуваш задните части и получаваш бонус:служебен тефон звание-бригадир/отговорник/нете режат от парите,или колкото да замажат нещата нете наказват когато правиш глупости и се налага по няколко пъти да се преправят ти вече си богопомазан.За покриване на грешки са виновни колегите за това че те мързи и работата не върви пак другите.Тя рибата мирише от ...... !

Има хора от Инженеринга които напълно симолират работа, това са хората от Стамболийски и Куртово въпреки провиненията си Н.С. ги прекрива и затова работите не вървят. Така наречената Стамболийска брегада (измет) винаги намира виновни само не и те. Няма ли да си отворят очити на ръководството наи сетне, а се махат къдърни хора, а Стамболийци карат нови некъдърници и ги държат, то стана шуро-боджанащина братя, синове, братовчеди, прлеменищи и всичси от Куртово и Стамболийски взема много да мирише!!!

''фирмата е прилична''-да бе много прилична,масово се гонят кадърни хора.В производството цял ден се слуша чалга и се имитира работа.Наистина ''фирмата е прилична''

Искам да изкажа разочарованието си от Инженеринга,събрани некадърниците от Стамболийски и Куртово Конаре,които работят много калпаво

Пълно безхаберие на началниците на по малките клонове и по точно на тези в Северна България. В разгара на кризата сега са им орязани и малкото социални придобивки. Има и свесни хора , но повечето все гледат в канчето на другия. Доста добри специалисти бяха уволнени, а други при първа възможност искат да се махат - само кризисното време ги задържа засега там...

Пълно разочарование.Много работа няма потенцял за развитие.Колегите са некадърни,а началниците са пример за остаряло мислене ,има и много стрес

Фирмата е прилична, но е много далеч от нивото за което претендира - може да се каже, че е налице комбинацията на модерно мислене в някои области и супер изостанали разбирания в други! ........ мнението на преждепишещия за "началниците" ще коментирам само, че е далеч, много далеч, от истината и че всички разпознахме "уважаемия" г-н Дженков. А иначе микроклиматът е по скоро кофти, а на сравнителен просперитет се радват послушни и нагаждащи се към желанията на "големите" началници колеги.

Явно човекът по-горе е объркал фирмата. Работата е много, няма как. Но потенциал за развитие има огромен. Браншът е много интересен, а заплащането е най-високото в Пловдив. Повечето от колегите са свестни хора, особено началниците! Те са за пример в цяла България... наистина европейско равнище! Всеки си има мнение, за мен тази фирма е перфектният избор за мен.... фирма за кадърни и отговорни кадри!