С.Г. Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

С.Г. Груп ООД

това найстина е най-измамната фирма,няма нужда да питате дали си заслужава,защото найстина ще Ви измамят с парите.а отгоре на всичко са много обидчиви като ги питаш за пари.това с Глобул е пълна измама,защото по закон задълженията са валидни 5 години,а техните задължения,които искат да си върнат са за много повече.От друга страна,докато работех там трябваше да се представям за адвокат или за частен съдия изпълнител,неща от които си нямам понятие,но говорех наизус и причината, по която успявах беше,че българина не е запознат с никакви закони.Все още имам приятели,които работят там,но при първа възможност биха се махнали,защото и тях ги лъжат.Офис пълен с простаци,които не знаят колко е 2x2,но могат да псуват по-добре и от най-големия мангал.А и няма нито едно моми4е,по простата причина,че няма как да издържи в тази работна среда.Въобще с две думи-няма смисъл!!!

пазете се от тази фалшива фирма!!!! никво уважение,много приказки и никви пари.пълни измамници са!!!

от средата на миналия месец работя за фирмата и ще съм много благодарна ако някой ми каже обективно как стоят нещата,защото работя много и имам големи надежди, че ще си струва.

Аз бих се радвал повече на съобщения в медиите на първите осъдени фирми.
Ако в България има закони и се спазват то първата осъдена фирма ще е твоя работодател :)
Успех с новото начинание и дано издържиш на унизителния им подход.Сиреч малко повечко робски манталитет няма да е излишен

Случайно попаднах тук и малко са ми странни повечето мнения. Лично аз съм от 3 месеца и по-скоро съм доволен. Признавам, че ми забавиха парите 3-4 дни, но иначе всичко е точно, като за втора работа ми идва добре. Чудя се и за тези удръжки за които ми говрите, защото аз явно съм някакво изключение. А за господина, който призовава да не се плаща да се порови малко в мрежата, защото тази седмица ще излязат първите осъдени длъжници. И в крайна сметка всеки си решава за себе си, аз лично предпочитам да изкарам някой лев вместо да си седя и да гледам тъпата телевизия.

Преди време получих в пощенската си кутия хвъращ лист в завоалиран заплашителен тон ме уведомяват че имам задължение което трябва да погася към посочена банкова сметка.Не пише нито какво е задължението, нито към кого , нито колко.Имаше посочени 2 телефона на които звънях. На единия не вдигна никой , а на другия само "ало".Без някой да се представи.
Беше ми обяснено че имам неплатена сметка на "Глобул" от година 2001.Разбира се изхвърчах до офисите им да видя за каква сметка става въпрос.По това време бях клиент на "Ментел".Както и следваше да се очаква нямаше таква сметка.Всичко това ми се стори подозрително и както  пълноправен гражданин на ЕС - изхвърчах в полицията. Запознавайки се със жалбата ми подчертаха че написаното от тях е непълно незаконно, и ще предприемат действия към тази "Фирма"
Предполагам че Вие които се наемате да им работите ще трябва да им вършите мръсната работа. И както е прието в БГ , за подобен тип фирми - за жълти стотинки.Защото ако стане някакъв гаф , то веднага те ще се скрият зад вас. Това е генералната им идея.Грешка, самоинициатива на куриера и пр.
Видях че един от собствениците е писал , така че ще се обърна и към него. Господа, хващайте мотиките. Навреме, защото за такива мутренски изпълнения ви очаква само затвор.Би трябвало да го знаете.Ако не - сменяйте навреме държавата докато все още можете - заедно с подобните фирмички които рекетират и без това вече малкото население на тази изстрадала държава.

няма никакво значение в кой град ще работиш.ЦЯЛАТА ФИРМА Е ЕДНА ГОЛЯМА ПИРАМИДА!!НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ!!!НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!!!

ако някои е работил ж тази фирма ,но в град варна моля да пише..благодаря предварително!!!:)))

здравейте, моля някой който е работил като инкасатор на задълженията към глобул за гр.София да пише своето мнение за фирмата, коректни ли са в заплащането, в двуседмичните справки, който трябва да ни предоставят и изобщо има ли смисъл да се занимаваме с тази фирма и ще се окажат поредната фирма фантом

Напълно се присъединявам към мнението на всички прецакани голеги. Никой да не се захаща с тазифирма говора сериозно. Аз бях еди от първите който почна да работи в Пловдив. Дадаха ни с колегата една счупена кола която харчи както за световно и непрекъснато ни  се викаше как сме изхарчили 20лв. гориво. Колата трябва да се мие всеки ден за ваша сметка и всички консумативи се поемат от вас! След 2 месец ни дадоха  с големи мъки 500лв. А после казаха да си събираме заплатите директно от длъжниците. Когато напуснахме ни дължаха доста пари защото в началото не беше на процент а твърда заплата  и добре че имахме трудов договор та подадохме жалба в инспекцията на труда и от там ги натиснаха и след 3 месеца ни платиха но пак не всичко. Фирмата е пълна измама никой да не се захваща с тях!!!