С.Г. Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

С.Г. Груп ООД

Не добро

Здравейте,гледам спите по темата.Не знам какви хора наемат там,но тези ,с които си говоря са под всякаква критика.Първо не могат да говорят добре-ок,аз също съм от провинцията-и то от по-малък град от Варна...Второ-кои са те че ще ми говорят на ТИ,ще ме обиждат и така нататък.Скъпи момчета,нека само Ви светна както и Вашите управители-знам си правата бе хора.За 60 лв,които ме тормозите аз ще изкарам от Вас много повече.Не Ви ли е ясно?Вместо като нормалните хора да си говорим,Вие ще се държоте с мен все едно съм боклук.Алооооооооо...мина времето ,когато бъ;гарина беше глупав и не си знаеше правата.За обиди,за тормоз,за разгласяване на информация-ще Ви съсипя.Най-лошото е че Вие идея нямате кой е насреща по телефонната линия.Вие може да плащате на някой и друг ЧСИ,нямате идея обаче дали аз не си лягам до някой по на високо.

Някой може ли да ми даде реално къде в София се намира кол центъра, както и всички останали глупаци от фирмата?

Ще се радвам на имена, защото наглостта по телефона им е огромна.

Ще платя на този, който ми даде точна информация за лицата, които работят във фирмата.

Внимавайте с фирма „ВИТУ БАЛИС“ ЕООД в град Варна ! Собственичката Милена Соткова се държи ужасно със служителите, бави заплати, плаща една трета от обещаното ( ако сте на договор 350 лева, в края на месеца вземате 100 лева ), удържа пари за телефонни разговори, които няма как да не правите след като работите в кол център за просрочени вземания и това ви е работата, не получавате фишове от заплата. Въпреки че по трудов Договор се задължава да плаща процент върху събраното накрая всичко отива при нея. Работи под търговска марка СГ Груп. Внимавайте колеги и млади хора в град Варна – всеки месец има текучество във фирмата и непрекъснато пристигат нови хора, които остават до първа заплата. Инспекция по труда е известявана, но какво от това. Пазете се и си търсете внимателно работодател. Офисите на фирмата са в гр. Варна ул Драган Цанков 10 или Драгоман 28.

Много са им зле служителите на С.Г.Груп. Неучтиви, заплашват по телефона, нищо конкретно не казват за дълга и напоследък са предприели тактика - звънят, кажат нещо, напр. обидят те по понякакъв начин, ръсят заплахи всякакви и затворят телефона. Това е всеки ден. Ама на нас не ни пречи - даже се забавляваме ..... нека си звънят, това им е работат все пак. Даже събота и неделя когато почиват и не звънят, чак ни липсват. УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА УПРАВИТЕЛИ, като посредник по събиране на дълговете на народеца не сте ли чували поговорката "с памук душата да му извадиш" . Обучете си персонала, има световни практики за тази дейност. Но........ то каквито управниците такъв и персонала, което разбира се важи и за цялата ни държаавичка.

До г-н Трайчо Иванов във връзка с "екскурзията до Хайделберг" звъннете моля Ви на 0888534910 - Младен Младенов

Бях  поканен на интервю в началото на  май. Предложиха ми след като  обстойно се  запознаха с професионалната ми компетентност да ръководя  обект в Хайделберг-Германия. На  13 май ми се обади Спас П. който на интервюто се представи като един от съдружниците (другият съдружник ме изпита по  немски) ,Спас ми каза  по-най  бързия начин  да потеглям  за  Хайделбег ,защото двамата са там (той и младежа немскоговорящ) а техническия си бил тръгнал  за  България.Отговорих ,че  уговорката ни е за началото на  юни,но  той   настоя и на 15 юни  ,зарязвайки  куп  свои други ангажименти тръгнах.След  перипетии ,които  доведоха  до  закупуване  на две  нови гуми  на  територията ма Сърбия и  безсънна  нощ на 16 юни  след  19  часа  зад волана звъня  на  Спас от входния булевард в Хайделберг.За  огромна  моя  изненада  се  оказа ,съдейки  по отношението му ,както  ина немскоговорящия младеж че  аз  съм  тръгнал  да  им  гостувам  и то  неканен. Нито  осигурена  квартира , нито  съм  разбрал  правилно  какво  е  заплащането,кога  се  плаща  и  ред  други "подробности".Накратко  "екскурзията  си  е  за  моя  сметка ,но  ако  искам  мога  да  остана  да  работя ,да  си  намеря  квартира(за  моя  сметка), а  за заплата  ,"ако  всичко  върви  добре  и  по  график -ще  видим , ще  си  доволен".Брей  как  случих  на  хора  които  знаят  на  колко  ще  съм  доволен  ,  а дотогава  да  си  плащам  квартира , да  се  храня ,да  си  плащам  паркинга  за  колата и  т.н.Колеги  помислете добре  преди  да  се  доверите  на хората от САГ.  ПАТИЛ.!?

арогантно отношение по телефона,когато се обадих да попитам за естестжото на работа,и думите на лицето в отсрещната срата на лицето бяха " обяжата предимно за лица от София

Не знаех, че тази фирма още има последователи. Хора, в криза сме... Как мислите, че ще изкарате заплати от бедничкия народ, дето не може да си плаща всичките разноски. А що се отнася до РЪКОВОДСТВОТО на фирмата - звъняла съм на един сладур в кавички от София да му обясня колко много сгазиха лука с моя случай, накрая човека просто не вдигаше. Тоест - пълна пародия е цялата история с тази фирма и ако ви се работо нещо несериозно по-добре по съвет на по-сериозния ни премиер отидете да пасете овце - там поне ще е сигурно, че ще сте на кяр. :)

Какво да Ви кажа, :).Прочетох коментарите и се уверих,че до един описват много точно фирма С Г ГРУП.Една новост има във фирмата заплатите започнаха да се бавят с два месеца,а извинението: ниска събираемост :).Всички сме потърпевши,не само хората които безпокои фирмата,но и служителите.Искам да кажа на всички които са получили обаждане от С Г ГРУП : Колкото и да е груб този който Ви се обажда,Вие бъдете любезни с него и му докажете,че има ХОРА на които първите седем години не им липсват!