Euro Games Technology /img/frontend/nomap.png"

Euro Games Technology

Текучеството на хора трябва да говори от само себе си какво се случва във фирмите.
Най-щастливият ми ден във фирмата беше когато напуснах ЕГТ.
Поздрави!

Мисля да кандидатствам за позицията "Инженер-Конструктор" интересува ме заплащане, отношение, работен процес и т.н.
Ако някой има наблюдения да сподели,ще съм му много благодарен.

Тази индустрия е много консервативна. Някои неща все още се работят на Linux/SDL/C++.

Предложиха ми да отида на интервю в тази фирма.Питах ги на какво работят,а те ми казаха MFC 1992.
Разговорът приключи.
Just my 50 cents..

Преди време заплатите може и да са били вискоки в ЕГТ но сега вече не са. От нашият отдел QA хората масово избягаха по други места за доста по-високи заплати но, като цяло въпреки, че фирмата не е особено готина нито работата е особено интересна много варират явно нещата от отдел до отдел, Някои отдели са си ок поне от към начин на работа и пари други са леш.

За една и съща позиция Плейтек дават 4000 лева заплата, ЕГТ 1200 заплата.

аз работя в Лозен,където е централата. тук е добре,спокойно,заплатите идват редовно.получаваме ваучери чат-пат.обаче се говори,че отделите на цариградско са много зле,голямо текучество имало там.заплащането в отделите е различно. тук в централата сме с най-високите заплати.в другите отдели нещата не седят точно така.

Здравейте, виждам, че са се изписали твърде много негативни коментари. За кои отдели става въпрос и как стоят нещата с IT екипите ?
Благодаря.

На всеки,който се е запътил към тази фирма,ще му кажа да не се занимава.
Какво се случва ? отивам на интервю. Дават ми да решавам задачи и тест за идиоти.Решавам задачите и теста. Следва разправии и спорове как съм ги решил.Очевидно момчето хал хабер си няма от c/c++. Обаче тръгна да спори,как нямало разлика между union,class и struct в езика c++.Казвам му,че тотално е сбъркал нещата.Като дългогодишен ембедед програмист му обясних,че мога да му го докажа.Че union и struct е за логически свързани данни,пасивни или непасивни с достъп до регистъри бит по бит или всички битове.Класа е за друго,там няма такива опции,по-скоро е ако имаш behaviour.
Даже му обясних,че имам лекции от комитета. НЕ! Идиота си е идиот.
Теста му беше тотал сбъркан,със сбъркани отговори.Казах му,че с хора като него не желая да работя,защото тоя ако ми е шеф,ще се караме още в началото.
Като цяло нивото се очертава да е ниско във EGT щом лийдовете говорят глупости на интервютата.

Една напълно непозната за широката публика компания - "Евро геймс технолоджи",
за две години изстрелва оборота си от 134 млн. лв. до големите за българските размери 356 млн. лв.
и по този начин заема 59-о място в класацията на най-големите дружества в страната.
Компанията е на гигантска печалба.

Всъщото време няма пари за заплати, за атестации, за хардуер,за каквото се сетиш.Без Коледен бонус.
Директор Доков едвам оцелява, затова му събираме по петаче за подърък за рождения ден.

Тези нощ не можах да спя. Плаках. Притеснявах се. Мислих. Тормозих се. Чудех се как да помогнем на Доков. Той горкия бедства. Ужасно е! Изнемогва в тези трудни времена при тези високи цени. Джобовете му са пълни с ваучери за гориво, с които едва успява в магазина да си купи стар хляб... Мизерства! В тази жестока действителност! Защо е това страдание ?

Приятели, колеги, дайте да съберем по някое левче за нашия шеф. Всеки ако отдели по 1 лев от мизерната си заплата, пак ще е нещо.
1000 работника по 1 лев и ето ти ги. Не бъдете жестоки!