Euro Games Technology /img/frontend/nomap.png"

Euro Games Technology

Има въпроси вкючващи Data Structures за джуниърска позиция?

Фирмата е типичната шуробаджанащина, не познаваш ли някой от шефовете или неси човек на някой си никой, заплатите не струват за това са се ориентирали към Перник за служители, пияници и наркомани повече от половината за 750лева какво друго даси намерят! Текучеството е страшно, стоят на вратата с часовника и ако закъснееш с 2минути веднага проблем, работи се в събота иначе няма бонус и увеличения на заплатата,фирмата се продава и несе знае ако започнете до къде щего докарате там, плаща се с месец на зад и няма точна дата.... Бягайте от там

Има некомпетентни мениджъри, които не могат да помогнат в някои ситуации плюс това се възлагат допълнителни задачи в извън работно време ( за някои ) които не фигурират в договора или длъжностната характеристика. Лошо отношение от мениждмънта, искат да управляват със страх.

За много опитни хора се чува, че 6К чисто било постижимо. За тестърите 1.2К е таванът който се стига след 2 години работа.

Здравейте, някой може ли да каже каква е заплатата за Java developer(искат човек с опит 1г+)?

Здравейте, някой би ли описал работата на Java developeri-те. Конкретно отношението с Juniorite, стартова заплата, трейнинг и т.н. Мерси!

Здравейте, някой знае ли какво е актуалното заплащане във фирмата за тестери?

За ЕГТ на Ботевградско...... Пияни служители заедно с началника там, ама нали са администарция, за тях е позволено даже и да се пуши на червения килим!!! Пият, падат стават... недопустимо, уволняват се служители, без причина, просто не му харесва на П.С., Подчинения му крещи и обижда всичко наред, хамалска работа. В склада.... и там нямам думи.......началника-мъж на жена си, за това го държат.

В нашият отдел поне е спокойно и няма нерви и напрежение макар, че цари хаос. На други места(отдели) е, като казарма. Колегите са професионалисти но за съжаление няма кой знае какво да научи човек от работата тук. Тасковете са елементарни в 90% от случаите. Заплащането е ок (говоря за програмистите). Мен лично ме притеснява факта, че ако поработя по-дълго тук и ще започне да ми спада нивото понеже работата е прекалено лесна.

Работих в Евро Геймс технолоджи около 9 месеца. Наложи ми се да напусна, тъй като имам малко детенце и то започна детска градина, нямаше как да съчетая пътуването от Костинброд до офиса на Цариградско. Искам да споделя , че работата във фирмата беше приятна,прекият ми ръководител изключително разбрана жена, колегите също. Фирмата е коректна, осигуровките също са върху реалната заплата. Работната обстановка е приятна. Да понякога бавят изплащането на ваучерите за гориво. Според мен фирмата една от малкото в България с коректно заплащане , като цяло заплатите се превейдат в интервала 20-23 число на месеца. След преминаване на изпитателният срок задължително се вдига заплатата. Прдлагат и здравки карти, карти с намаления за фитнес центрове. Препоръчвам фирмата.