АТЕ ПЛАСТ ООД /img/frontend/nomap.png"

АТЕ ПЛАСТ ООД

не работете там всичко е измама и парите и отношенето и доверието
много е вредно за здравето аз се  разболях и ме освободиха ей така
Никой не се задържа дълго там __дават ви 50% от зарлатата по договор  измислят си разни удръжки Така фирмата печели    И след 3- 4 месеца и ти си бивш служител

Г-жа Жекова пада до-там, че ако иска да се освободи от задължения към НОИ, кара верните си подчинени да пишат
докладна срещу някой и той на следващият ден, без обяснение е изваден като кътен зъб , 1, 2 часа след започване на работната му смяна. Човекът си е дошъл на работа, изцапал си е собствените дрехи, защото работни няма, но трябва да си тръгне, защото госпожата е сънувала лош сън.
Ако и е хрумнало да изгони някой, просто го слага на ново работно място, уж да замести някой, или специално за деня прави разместване и хайде вън, без обяснение.
Не отивайте на работа там. Ще бъдете излъгани.

Основно персонала е назначен на договор със срок на изпитване, в полза на работодателя. Най-удобната форма да си тръгнеш утре. До тогава си работил, но с удръжки под всяка ква форма в края на месеца. До този момент не си получил заплата, каквато е вписана в трудовиият ти договор. Мълчиш и чакаш да мине срока на изпитване, за да получиш постоянене договор. През това време работиш като вол и пак мълчиш, но времето минава, а заплатата ти е минус 20, 25%. В един слънчев получаваш заповед за вън. Никой не е разговарял с теб, или предупредил. Просто си тръгваш. От вън чакат много за същата схема.
Ако видиш обява, че търсят персонал, добре помисли дали си струва да загубиш сегашното си работно място, защото в Ате Пласт, няма предизвестие, няма обезщетение. Никой не мисли за твоето семейство във време на криза. Ти си никой.
Остават ти само изгълтаните отрови и обидата, че си прекаран

Да вярно е, че се правят удръжки от работната заплата, ежемесечно дс 25% в/у основната заплата.
Отвратително е да се работи, когато не ти се плаща

стига сте се оплаквали!!!никои не ви даржи на сила!които се справя с работата си получава заплатата!които не може .... това е!!!елате и вижте сами!!!

Здравейте! :)
Поздрави на всички Смели колеги,които са решили да споделят за тази фирма хубави или лоши неща !

Здравейте!!! Ще се радвам, ако с това което напиша помогна на някой да направи своя избор. Като за начало ще започна със заплащането , понеже това е най-важното когато човек започва работа. В това число трябва да спомена, че когато започвате, до изтичане на временият договор ще ви бъде заплащано с 10 % по- малко от колкото по постоянит трудов договор, което в случаят няма да е за дълго, тъй като ще ви бъдат наложени всевъзможни санкций и пак ще получавате за трудът си по- малко, което ще ви направи евтина работна ръка в собствената ви държава. Отношението към служителите от страна на ръководството е преходно и непостояно за да бъде класифицирано, но в повечето случай вие сте виновен без право на защита и тук трябва да отбележа, че ще ви бъдат наложени !!!глоби!!!. Привилегиите са: - ще ползвате служебен транспорт до предприятието. - ще имате много тежък работен ден и ако случайно имате малко време за почивка, ще можете да ползвате отредените за предприятието места за отдих. (не важи за длъжностите който нямат работа - обикалят с раце в джобовете и докъто се правят на компетентни ви дават ненужни съвети). Атмосверата на работа в АТЕ Пласт ООД е по- ското за роботи от колкото за хора и тук е времето да кажа, АТЕ Пласт ООД е специализирано в производството на фолиа и продукти от полиетилен, коет ще рече, че ако имате работа в цеховете за производство на продуктите от полиетилен ще се сблъскате с една смесица от отровни емисии като ще спомена само някой от тях: Озон (О3) които в големи количества отравя живите организми , Арени (C6H6) - въглеводороди едни от най- често срещаните органични замърсители като в това число влизат Толуен (C6H5CH3 - има специфична миризма) и Ксилол (C6H4(СН3)2 - няма мирис силно отровен) !!!важно!!! е да се знае за тези химикали , че причиняват - главоболие, мускулна недостатъчност, замаяност, объркване, нарушения в чувството на баланс, раздразнение на кожата, очите, носа и гърлото, усложнения при дишане както и възпаление на белите дробове, забавяне на реакциите, стомашни смъщения, нанася увреждания на черният дроб и бъбреците, увреждане на плода в утробата на жените. Има и още при обработка на полиетилена с хлорни разтворители се отделят канцерогените Trichloroethane (CH3CCl3) и Trichlorobenzene (C6H3Cl3). И това не е всичко самото мастило с което се третират полетиленовите изделия причинява стерилитет при мажете и в отговор на това цитирам ръководството - "при нас ако все пак се появи някой кандидат за работа, той задължително има поведение и вид на алкохолик". Немога да разбера само едно или в ХЕИ Стара Загора работят корумпирани служители или просто не работят. Защото НАРЕДБА № 10 от 26.09.2003 г. гласи друго ( http://www.mlsp.government.bg/bg/law/regulation/Nar%20-%20kancerogeni%20mutageni.doc ). Просто някои си плаща кадето трябва защото като се има на предвид "АТМОСВЕРАТА" в АТЕ Пласт ООД някои трябва да плаща не добри заплати а невиждани за да работи някои там. Но е ред на професионалното развитие от което съм много доволен, тъи като изключително младият колектив (все още здрави хора) бива смазван от работа от застаряващи философи. И заключението както следва : - Защо някои да иска да започне работа в АТЕ Пласт ООД ли ? Ами защо не? цитирам управителя на предприятието: "Готова съм да поканя всеки депутат или министър, за да ги запозная на място с мащабите на проблема, категорична е дамата. Оттук нататък предстои да работим с родените след 80-та. Не можете да си представите как се работи с тези деца, които идват, питат за заплата, отработват си часовете и си заминават, без да се интересуват от никого и от нищо."
Благодаря за вниманието ви, заповядаите да работите при нас !!!

horata sa go napisali. 4etete vnimatelno

Фирмата я бива горе-долу, но шефката е много проклета и "управлява" по свой начин - разбирай само крещене и глоби.Затуй хорта не се задържат много много и обявите им все в джобса

и аз това питам