АТЕ ПЛАСТ ООД /img/frontend/nomap.png"

АТЕ ПЛАСТ ООД

Може би почти цяла Стара Загора е минала през фирмата на Мария Жекова и вече не може да си намери работници.Не уважава,а само критикува и вика,когато слезне в цеха.Работата е тежка , заплатата е смешна.Работа на три смени,заплата около 600-700лв (чисто) , който вземате на два пъти , първия път 500лв и после остатъка до 90 дни.Хората в администрацията са некадърни и некомпетентни,но затова пък са верни и несменяеми.Много кадърни хора от фирмата вече отдавна не работят там.
Бягайте далеч от АТЕ ПЛАСТ !!!!!!

Съгласен съм с всички долуспоменати оценки за фирмата и Мария Жекова. Тя крещи, обижда и унижава без причина, всеки ден издава противоположни на предния ден заповеди, слуша мнението на "сивия кардинал" - Недялка Търновска - бивша учителка по английски език, издигнала се стремглаво в рамките на година и половина в Ате пласт. Назначенията са по любов и омраза, отношение към служителите - робовладелско.
Има постоянно текучество и от администрацията. Работната среда е под постоянен стрес и страх от навикване и безпочвени упреци. Всеки друг е виновен, но не и ръководството. Поради липсата на мотивация на всички нива, продукцията често попада в категория брак.

моля ви дайте актуална информация каква е ситуацията във фирмата - как се отнасят с персонала, плащат ли на време, уважават ли си работниците?

моля ако всеки уважаващ себе си да не си прави труда изобщо да не си прави дори и труда да пита за тази фирма,освен ако не е извънредно затруднен,ако поцма да изреждам какво не и е наред на фирмата надали щте ми стигне мястото.

Моля, напишете повече за " Ате Пласт " ООД гр.Ст.Загора.Каква е атмосферата за работа, отношението на ръководството към специалистие, как е заплащането ?Струва ли си да се работи там ?
Благодаря за отзивчистта!

Здравеите на вси4ки  на  от Ате Пласт  оод ,   да сте  здрави и 6тасливи    успех  в  работата  и в  семеиствата  ви.

Ако уважавате себе си не започвайте работа в тази фирма,но ако може да изтърпите ежедневни викове ,обиди и унижения вие сте човека. Заплатата  е ниска  и  не знаеш кога ще я  получиш и каква част от нея. Все пак фирмата е семейна и  парите за заплати са си голям разход.

Ако желаете просто да работите, това е вашата фирма. За тези които си мислят, че парите са важни ги съветвам да си потърсят друго работно място.

не ходете в Ате пласт. там не плащат ,не ценят персонала си, работиш сред отрови и нямаш никакви компенсации за това. има една бабичка ,която всички ненавиждат и която пише доноси срещу работниците. наемат те на договор с 6 месеца изпитателен срок и след изтичането му намират начин да те изритат и то без предизвестие. да не споменаваме че администрацията е повече от производството, т.е. един работник храни поне 2 от администрацията.

...има много неща който могат да бъдат променени към добро....от моя гледна точка основните са - получаването на заплатите на определена дата ...,а не както до сега + - 1 месец и премахване на прословутия коефицент! Нека всеки оператор и всяка смяна да бъдат на отделни коефиценти....така мисля ще постигнете по добра пройзводителност....но май трябва да плащате пове4е....:)) Малки хитринки:)