АТЕ ПЛАСТ ООД /img/frontend/nomap.png"

АТЕ ПЛАСТ ООД

Бивш служител съм и след доста труд накрая се подиграват с теб и постигнатите резултати.Ако се разболееш те режат че си се разболял и заради един ден болнични и 20 дена блъскотия взимаш 400/500 лв .Постоянно се говори че няма производителност а на другия ден купуват за по 100 000лв. коли.Подигравка с човешкия труд и уважението което са показали .Който уважава себе си и труда си няма работа там.Ако си некадърен има място за реализация и постигане на резултати.За условията на труд няма да говоря защото са трагични.

Ако чакате пари не е в тази фирма тук работа само а да не забравяме и жегата лятото на 47 градина в 6 сутринта

Официална позиция на АТЕ ПЛАСТ ООД

Всички ние живеем в демократична държава, страна в която свободно човек може да изразява мнението си и да пише какви ли не коментари и мнения. Разбира се, че човек е редно да има право на глас, но също така е редно човек, да стои зад думите си и да може да ги докаже с факти.
А какви всъщност са фактите, когато става дума за БГ Работодател и по конкретно в случая за АТЕ ПЛАСТ ООД. Фирма, която е на европейския пазар над 20 години, работеща с водещи компании в Западна и Централна Европа, фирмена организация с над 200 служители, участваща в различни проекти, мероприятия и технически панаири. Фирма, която разполага със собствени производствени бази, в които ежегодно инвестира и подобрява.
Заплащането в АТЕ ПЛАСТ ООД на служителите е над средното заплащане за страната, всички служители получават реални осигуровки върху дохода си, както и социални придобивки.
Във фирмата работят хора, от нейното основаване, както и служители с дългогодишен стаж. Шанс се дава на всеки човек показал желание за работа и развитие. Откриват се нови длъжности, фирмата се разширява и развива.
Това са фактите, свързани с АТЕ ПЛАСТ ООД, факти които могат да бъдат проверени и доказани. Всичко друго написано, като мнение или реакция е плод на емоционални или необмислени, лишени от смисъл думи, които може да напише всеки един човек, който дори не е работил през живота си, но има компютър и интернет.

Aз се подлъгaх и сгреших
Върших рaботa, която беше зaплaтенa двойно по-ниско,

пистигнaх нови пaзaри, които бяхa възнaгрaдени с крясъци, дебнене и унижение.
Постоянно бях нaбеждaвaнa в кaкви ли не грешки, a след йaто реaлно сгреших, втори шaнс не ми беше дaден.
Изводът ми е, че Жековa не търси служител, a е нaмерилa.нaчин дa плaщa ниски зaплaти зa квaицирaн труд.
Добър или лош рaбитник, мaксимум 6 м и не им трябвaш.
Остaвaт ми рaзклaтеното здрaве и обидaтa.
Фобр

Работих само два дена в фирмата.Още на първия ден имаше викове крясаци и лошо отношение въпреки че си нов работник.Големи изисквания чух и за глоби за щяло и нещяло.Замислих се как може на работник който е за пръв ден на работа който не знае къде се намира да се крещи като на добитък.За друго не знам и немога да коментирам.Но когато видиш още първия ден какво е отношението трябва да ти стане ясно какво ще е положението в самата фирма.И си казах я по бързо да ме няма.

Фирма Ате Пласт не е място за работа поради простата причина, че няма никаква организация в работния процес по точно от страна на началническия отдел,които са повече от работниците. Мария Жекова направи катастрофално решение като назначи на поста в завод 2000 за производствен директор " Татяна Димитрова". Тази така наречена подобие на жена си няма и грам понятие за организация и сплотяване на колектив. Тя е така наречен пъдар (човек ,който гледа дали си вършиш работата).С това си назначение Мария Жекова си вкарва автогол,защото скоро няма да има читави работници, а ще има само лижигъзници. Докато Татяна Димитрова управлява доста работници ще си пуснат молбите за напускане. За това ако някой си търси работа Ате Пласт ООД не е за почване въобще освен ако не е много закъсал !!!

И още нещо бих добавил за фирмата Ате Пласт . За тези които работят в момента на машината наречена каширка, те са помазани от Татяна Димитрова и са все с телефоните си ,а по принцип във фирмата се налагат глоби за използването на телефони и всякакви неща от сорта. Държат се арогантно и са големи натегачи по точно само единия от тях Р. К. А по принцип на тази машина освен да седиш и гледаш телефона си трябва да се следи и за лош печат и също за фолио и без печат, а да не говорим ,че може да спре и да подава лепило както и се е случвало,но тези момчета си стоят и си гледат телефоните и хич не им пука. С една дума има мои и твои от страна на Татяна Димитрова.

1 точка

Напълно съм съгласен/на с написаното.
Аз бях в администрацията. Даваш всичко от себе си и пак никой нищо не вижда. Работил/а съм по 12-15 часа, за да може всичко да е идеално, а накрая те вижда сутринта 8:35 да пушиш и е голям проблем, защото работното време било започнало... емиии не става така ...

Може би почти цяла Стара Загора е минала през фирмата на Мария Жекова и вече не може да си намери работници.Не уважава,а само критикува и вика,когато слезне в цеха.Работата е тежка , заплатата е смешна.Работа на три смени,заплата около 600-700лв (чисто) , който вземате на два пъти , първия път 500лв и после остатъка до 90 дни.Хората в администрацията са некадърни и некомпетентни,но затова пък са верни и несменяеми.Много кадърни хора от фирмата вече отдавна не работят там.
Бягайте далеч от АТЕ ПЛАСТ !!!!!!

Съгласен съм с всички долуспоменати оценки за фирмата и Мария Жекова. Тя крещи, обижда и унижава без причина, всеки ден издава противоположни на предния ден заповеди, слуша мнението на "сивия кардинал" - Недялка Търновска - бивша учителка по английски език, издигнала се стремглаво в рамките на година и половина в Ате пласт. Назначенията са по любов и омраза, отношение към служителите - робовладелско.
Има постоянно текучество и от администрацията. Работната среда е под постоянен стрес и страх от навикване и безпочвени упреци. Всеки друг е виновен, но не и ръководството. Поради липсата на мотивация на всички нива, продукцията често попада в категория брак.