хотел света елена /img/frontend/nomap.png"

хотел света елена

Работих във фирмата от Октомври 2018г до Февруари 2019г и останах с отлични впечатления! Помогнаха ми да навляза в естеството на работа постепенно. Хареса ми естествената и непринудена работна среда и коректното заплащане. Съблюдаваше се стриктно за работното време и като цяло всички мои отговорности бяха както ми беше обяснено в интервюто. Продължавам в друга сфера на развитие по специалността си, но опита който натрупах е много ценен!

Преди започване на работата ми тук бях меко казано скиптична след коментарите тук, БЛАГОДАРНА СЪМ, че въпреки всичко реших да дойда на интервю, след 20 минутна среща с мениджърката на х-л Света Елена разбрах, че това е мястото където виждам да се реализирам. Ръководството са изключително уважителни и почитащи към персонала, проявяват безумно разбиране когато човек се намира в трудна ситуация, и най-вече възнаграждават допълнителното усилие и желание за работа. Щастлива съм, че имам възможност да бъда част от колектива на Св. Елена!

Невероятно място за развитие на хора, които искат да работят. Работодателят е заслужава респект и уважение, че хотела е достигнал това ниво и с пълни сили продължава да гони целта си гостите, както и персонала да се чувстват добре. Нямам голям опит с други работодатели, тъй като за крехката ми възраст това беше една от първите ми длъжности, но всяко усилие и труд положено през времето в което работех бяха оценени и възнаградени. Колектива е сплотен, а мениджърката дава всичко от себе си да развива креативността на колегите ми (аз включително) към това да разбираме гостите и това от какво имат нужда. Научих се на търпение и всеотдайност, за което съм безкрайно благодарна.

Хотел Света Елена като цяло е страхотен с много потенциал. В колектива има колегиалност, управленческият екип са толерантни, подхождащи с разбиране и отворени за нови идеи. Ценят хората, които дават всичко от себе си. Винаги влизат в положение на служителя, какъвто и проблем да има.

Всяко нещо и място си има своите плюсове и минуси. Така е и с този хотел ..на мнение съм ,че когато човек е трудолюбив и честен той винаги е оценен. Работодателя е лоялен и добронамерен ,колектива макар и малко са задружни ,работната заплата отговаря на труда който е даван винаги можем да се представим и по добре и се стараем ,но понякога се нуждаем от подкрепа да критикуваме е най лесно. Мястото е приятно има прекрасни къдчета ,цените са достъпни,мисля че могат да се създадът хувави спомени там.

Аз лично като бивш служител на хотел ''Св.Елена,, съм много доволна.Тук срещнах много нови,добри,забавни приятели,с които много добре се разбирах и се разбирам до ден днешен.Ходех с удоволствие на работа,защото покрай работата имах възможност да споделям,да се уча на много нови неща, да се усъвършенствам като служител, да се смея,да се веселя,да помагам на колегите си,да ги уважавам и ценя както тях така и всички гости,с които успявах да се рабирам до последния си работен ден.Има достатъчно добри условия за отдих,прекрасен и просторен двор,уютни стаи с прекрасна гледка към морето.Хотелът е с добро местоположение,с вътрешен и външен паркинг,място за спорт и семейни празници.Лоби барът разполага с куп възможности за развлечения и игри за децата.Персоналът е много добър,услужлив,колегите са единни,организирани и правят всичко възможно по силите си за да допринесат още повече за приятната и весела ваканция на всеки гост. Всеки новодошъл на почивка или кандидат за работа в хотела винаги е топло посрешан и подробно запознат с условията и с възможностите,които получава.Благодарение на късмета да работя в хотел ''Св.Елена'' получих най-незабравимото лято,което някога съм имала.Препоръчвам го на всеки както за място за почивка,така и като служител.Обещавам много усмивки и положителни емоции.

Работила съм за този работодател повече от 5г. винаги е бил точен и коректен в заплащането.Изключително добър мениджър,чиято дума си тежи на мястото и винаги застава зад гърба на служителят.Винаги го давам за пример пред моите приятели.Негативни мнения има за всички работодатели(в повечето случаи от чиста злоба),в крайна сметка би следвало да се уверите сами ,кой прав,кой крив.За мен е супер,препоръчвам го.

Работих в охраната на хотела, ама навреме напуснах,щото те там са за инспекцията по труда
-като почваш работа те карат да напишеш и молба за напускане
-разписваш се на две ведомости за заплата
-май отпуски не се дават,ами те карат да се разпишеш че си ги взел
-фиш за заплата няма
-тез дето бачкат през деня се оплакват че в договорите им пишело 5 дневна работна седмица,пък бачкали 6.
Дано нещо се промени,ама там е зоната на здрача от всякъде....

Хотела е на същото дереже и през 2016. От - до всичко е плачевно.

От няколко месеца работя в х-л Света Елена.Ръководството е изцяло сменено.Екипа прави всичко по силите си нещата да потръгнат.Срещам добро отношение и коректно заплащане.Хотела е в много добро състояние,колегите са професионалисти и много добре се справят с работния процес.Осигуряват ни транспорта и храната.Хотела е целогодишен,така че е добър избор за работно място.Явно преди е имало някакви проблеми,но сега нещата стоят по различен начин.Аз ходя с удоволствие на работа!