хотел света елена /img/frontend/nomap.png"

хотел света елена

Вчера бях на обучение.Този хотел е жива скръб.Ще започна първо с Дилян Тодоров,тоя човек нещо му хлопа дъската,говори ти и се смее безпричинно насреща.Обучението беше за камериерка-най-гнусното беше за хигиената,почистил си банята с препарат подсушаваш я с мръсната кърпа на клиента,после я перат и пак ги раздават на отсядащите.Препаратите за мебелите са вода с оцет.Течове и мухъл на всяка крачка,таваните им падат.И нямаш определен район за работа, а на всякъде чистиш. Заплатата им е нереална за такива условия на труд.!!!! бягайте далеч от там ако си цените здравето.

Отврат- далеч от този хотел и като клиент и като служител

И  в момента има техни обяви, търсят техници, може ли някой да каже дали наистина работата е целогодишна, и какви са заплатите на техниците.

Моля ви,някой да ми каже как стоят нещата в хотел ''Света Елена!Често им излизат обяви за работа на длъжност''администратор''.Бих се радвала на някакви отзиви от бивши и настоящи служители.
Благодаря Ви!

Останах много разочарована още пърив ден когато ме разведоха в хотела.Глоби има за щяло и нещяло. като например-осветление.Има смени по 15 часа....Уж осигурена храна за персонала,а накрая ти дават някакви символични 1лв на смяна...,а лятото каквото остане от швецката маса(т.е остатаъците).Това си е жива подигравка!Не ми е за храната,но въпросът е принципен.Да не говорим за ниските заплати и когато те глобят за глупост...Мога да кажа още много неща,но мисля да спра до тук.Нещата не са се променили много от преди предвид мненията написани тук преди няколко години.

Не си струва да отивате там . Ако искате шьофьора да ви командва. Които краде с двете си шепи и се мисли за зам.шеф. Но това баш шефат не го вижда а хора които с праст не са докосваяли ги гонят.МОГА САМО ДА БЛАГОДАРЯ НА Г-ЖА КРАСИМИРОВА КОЯТО Е БИЛА ЛОЯЛНА КАМ МЕН.

Мила МИМИ...:))Явно стандарта ти на живот е доста нисък за това тези пари ти стигат.Никой не е писал че трябаа да не се прави нищто и да ти се плаща....................уважаваи себе си повече за да те уважават и теб....

През този сезон бях служител-масажист в хотел Света Елена.Вашето недоволство за мен е неоправдано и неоснователно хулите работодателя.Аз съм много доволна и от заплащането и от отношението на ръководството.Ако вие не сте-ЯВНО СТЕ ГО ЗАСЛУЖИЛИ.Никой и никъде няма да ви плаща само за да ходите на работа без да извършвате такава.

Ами и аз работех около 2 месеца и да е последното място не отивайте мн работа за безпари казват едно а праят друго.Сащо варшиш работа която вобще не трябва да варшиш и се отнасят с теб като  РОБ

Аз също съм бивш служител във въпросния хотел Света Елена.Ужасно беше.Изкарах много малко там.В този хотел постоянно търсят персонал.Така че ако видите обява се замислете дали изобщо да се поинтересувате от нея.Казват едни заплати,а плащат други,естествено по-малки.Лъжат хората само.Не ходете там!!!