Бат Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бат Секюрити ЕООД

Започват да ти плащат едва след третият месец Притискат те да вземаш допълнителни дежурства Ръководният състав е под всякаква критика Не внасят осигуровки Тези хора са за съд отвсякъде нищо добро не може да се каже за тях

Мисля,че горните две мнения са доста тенденциозни.Във фирмата няма човек без трудов договор,заплатите и парите за отпуски се изплащат редовно.Вярно е,че има известно забавяне на заплатите,но това е само в началото и не за всички обекти.Недоволни винаги ще има,особено тези,които са освободени за несправяне с работата.

Това е фирмата, където всичко е с главата надолу.Не плащат,работи се без трудови договори,усигуровки и др.Отношението на "ръководния екип - елит"е като към жвотни.Най-добре е да се направи проверка отвсякъде и от НАП,НОИ и други институции, да се види как се подписват договори със задължения и пр.За СОТ да не говорим,никога не бих си дал парите те да ме пазят.Некадърници и това е. Човешките ресурси са най-слабото звено.Смешници.

Заплатите не се изплащат по три месеца.Осигуровки не се внасят от 1 година.Фирмата е натрупала огромни задължения към държавата и служителите си. Държавните институции да се самосезират и извършат пълна проверка.