Бат Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бат Секюрити ЕООД

Мнението се отнася за Пловдивският клон на фирмата!!!
Това е еднин клон съставен от шуро - баджанашка фамилия и роднини от Девинският краи, в която служителите са нещо като вещ, с която миропомазаните роднини от девинският вилает могат да си правят каквото пожелаят. Служителите, нямат никакви права и са мачкани от миропомазаните шефове от Девин и девинският район. Да не говорим, че заплатите се изплащат, тогава когато те решат, че могат да ти я дадат.Не препоръчвам на никой да постъпва на работа в тази фирма, за да не си създава сам проблеми и главоболия. Няма никакво уважение от страна на ръководителите към служителите(сътрудник охрана), нито се взема под внимание тяхно мнение. Ако се опитате да възроптаете срещу нещо, веднага ти се отговаря, като си недоволен, друг чака за твоето място. Само, че искам да кажа на господата от пловдивският шуро-баджанашки клон, че нещата са преходни и скоро всички ще научат за и без това безавторитетната "охранителна фирма". Съжалявам, че управителя на фирмата в София е подведен( или воден от други подбуди)и е поставил като ръководител на Пловдивският клон една госпожа, която явно не е способна и не е на необходимото ниво да ръководи фирмата.

По далеч стойте от тази фирма нищо не срува

НЕЗНАМ ЗА ДРУГИТЕ НО НИЕ ТУК РАБОТИМ БЕЗ ОСИГУРОВКИ КОЕТ ЗНАЧИ И БЕЗ ТРУДОВИ ДОГОВОРИ.ПАДНАХА МИ В ОЧИТЕ.ЗА ПРИТЕ ВСИЧКИ ЗНАЕТЕ,НО ТОВА ДЕТО НИ ВОДЯТ 8 ДУШИ А РАБОТИМ ТРИМА....ТВЪРДО СЪМ РЕШИЛ- ЩЕ ИМ ИЗВАДЯ КИРЛИВИТЕ РИЗИ

Абе незнам тука гледам някакви хора дето пишат че в бат секюрити НЯМА НЕВЗЕТИ ПАРИ..... !!! Да поговорим за клона им в град Враца, незнам каде няма невзети пари но в Враца няма ВЗЕТИ пари ! познавам лично хора на които тази ФИРМИЧКА дължи едни дооста големи суми. Хора... НЕ ЗАПОЧВАИТЕ РАБОТА в тази фирма.......

Съпругът ми работи в тази фирма от м.сепнември 13г. като охранител на бежанските лагери първо във Враждебна а след това на Военна рампа плащат с големи,непосилни клизми.Има тр.договор за минимална заплатано не са я получавали от м.юни14г. а през юни им платиха за апприл, за м.май им платиха през август и сега  сме 1.10.но заплати няма просто няма.Работят извънредни часове изобщо не се плащат. Жалихме се в инспекцията по труда и какво. НИЩО - голямо НИЩО - гарван гарвану око вадили? И ситият на гладният вярва ли? НЕ за съжаление. ЛЪЖАТ страшно господата военни и МВР пенсионери, но БОГ ДА ИМ ДАДЕ ДА РАЗБЕРАТ КАК ЖИВЕЕМ НИЕ ДЕТО РАБОТИМЕ ЗА ТЯХ И ДАНО ДА ИМ ПРЕСЯДАТ ЗАЛЦИТЕ И ГЛЪТКИТЕ НА ТЯХ И НА БЛИЗКИТЕ ИМ ДО 9 КОЛЯНО. Защото ни вадят трохата от устата.

ТЪПАЦИ

пьрво да кажа не започвайте работа в тази фирма вьв патрулите се работи 24 ч незаконно с проверяващите се играе на котка и мишка некоректно отношение кам служителите кат започваш ти се спестява факта че работиш 2 месеца без пари и да не говорим че има обекти дето не са зимали пари от бая време който е бил в тази фирма всеки би го потвардил

Назна4ен края на ноември 2013г. до сега 14.02.2014г взети 2 надници по 30 лв за ноември,за декември пари няма за сега. Осигуровки на минималното,трагнеш ли да напускаш как да докажеш 4е са ти обещали пове4е?На които му се набутва с тая "хубава"фирма и му се работи за без пари да заповяда.

Искам да изкажа разочарованието си за тази "фирма". Бях поканена на второ интервю и останах направо потресена от така наречения "управител", който във въпросния час за интервю не беше в офиса и се наложи да го чакам 1 час. Съответно в коридора щеше да мине през мен. Поканиха ме в офиса, вече поизнервена от чакане, очаквайки елементарното "извинявайте, че се наложи да чакате толкова" или подобно, но нямаше дори едно "добър ден", пък да не говорим за извинение. Интервюто започна с "Разкажи сеа с кво си се занимавала". След като обясних какво съм работила, някои от основните ми задължения и т.н. последва мълчание, след което господина така любезно попита "И сега кво, ще си мълчиме ли?". След още няколко не много по-различни въпроса, зададени троснато, нервно и с досада, интервюто приключи с тропване по бюрото и нервно пуфтене. Разбира се, нямаше "довиждане" или там каквото и да било.
За пореден път се убедих, че българския работодател е по-скоро "робовладелец", на когото служителите му са длъжни и трябва да му се кланят и да му лижат задника, с извинение. Ако това е отношението, което трябва да търпиш всеки ден, то или трябва да си мазохист, или да си пълен непокист, че да не му се връзваш на арогантното поведение и липсата на елементарно възпитание. Хората са казали "Дай на простия власт и му гледай сеира". Това, че си някакъв управител, шеф или какъвто и да било, не ти дава правото да се държиш надменно към останалите хора, особено към персонала, който върши всичко и без, който няма да я има тази фирма.
Смятам, че това е мястото за хората, които обичат да бъдат тъпкани, без всякакво чувство за самоуважение и без собствено мнение. Относно заплащането - осигуровки на минимална заплата, всичко - под масата, ако ви се наложи да боледувате - честито, ако не ви платят обещаното - пак честито - не можете да предявите, каквито и да било претенции, освен за минималното ви възнаграждение по договор ;)

Фирмата е добра, малко куца управлението. Не са виновни толкова служителите, колкото виждането на някои хора. Да, не се плаща редовно, но пък няма случай някой да не си е получил парите. Ако се замислят някои настоящи и бивши колеги, биха разбрали, че не тези с които комуникират и виждат най-често са виновни за благосъстоянието на компанията. Нека си вършат съвестно работата - после коментарите. Доста от хората в СОД ходят на работа да си  почиват и с личните лап-топи за уплътняване на работно време. После няма заплати - ами няма. Те нещата са вързани.
Вероятно наличието на много свободно време у някои допринася за голямото писане по форумите.
Никой не е задържан там на сила, но пък също така тези които имат претенции е редно да се замислят:
1.Съвестно ли работят или по стар български обичай гледат кой, къде, с кого , как и т.н.
2.Справедливи ли са в обвиненията към колегите си, началниците и като цяло към компанията?
3.Ако работят по този начин за друга компания, ще ги търпят ли?
4.Ако те самите са работодатели, ще ли бъдат толкова толерантни със служители, като тях самите?
5.Дали преценката им е правилна? Доказано е, че в над 75 % от каквито и да е случаи, нещата не са такива, каквито изглеждат на първо четене :)
6.И не на последно място - къде ще получават прилични заплати/макар със забавяне/ за уплътняване на работно време?
Уважаеми КОЛЕГИ, бъдете етични. Можеше да нямате и тази работа, а тогава наистина е страшно.