Бат Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бат Секюрити ЕООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Не трябва да се приема нито една позиция! Нито доманик, нито диспечер, нито автопатрул или каквото там предлагат! Напълно подкрепям последния коментар! Преди да започна да работя там прочетох коментарите тук, но не вярвах, че това е възможно! Но това е самат истина! Пълна анархия, безхаберие, агресия и крайно деградирали хора! Цялата администрация е под всякаква критика... Много схеми се въртят, некоректно заплащане/ ако има такова/ ... В отпуска не можех да излизам, управителя или собственика обижда, крещи и посяга! Бягайте далече от там! Ще си загубите времето и нервите!

Мили,хора, НЕ ХОДЕТЕ НА РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА,ТАМ БИЯТ,ТАМ ВИТАЕ АГРЕСИЯТА,БЕЗЧОВЕЧНОСТТА И НАСИЛИЕТО!!!!! РЪКОВОДИТЕЛЯТ Е ПСИХИЧНО БОЛЕН,КОЙТО ПРОЯВЯВА НЕЧОВЕШКО ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ,ЕДНО ИЗЧАДИЕ НА ПРИРОДАТА!!!!! МОЛЯ ВИ НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ДУМИТЕ,С КОИТО ЩЕ ВИ ПРЕДЛАГАТ ДЛЪЖНОСТТА ДОМАКИН,НЕ СЕ САМОИЗМЪЧВАЙТЕ,И СЕ ОТКАЖЕТЕ,ЩЕ СЕ СПАСИТЕ ОТ УНИЖЕНИЕТО!!!!!

Пиша мнението си като клиент! Пълни непрофесионалисти! Два пъти разбиваха обакта ми и при тях незнайно как не е получен сигнал. Карат ме да подписвам документи, че нямат отговорност, за да не плащат обещетение. Лъжат много! Не ставайте техни клиенти!

Подкрепям изцяло последния коментар! Това е самата истина! Като се звъни в София да се попита за заплатите все се казва, че не знаят или и те не са получавали. Обектовите отговорници се крият и инструктират да казват, че ги няма, за да не дават обяснения защо се забавят парите! Пълна трагедия и мизерия! Като се свържеш с тях започва крещене, обиди и нагло поведение! Пълен разпат е тая фирма!

Здравейте на всички! Когато започнах да работ във фирмата нещата ми бяха представени в розова светлина, но след това разбрах, че нещата далеч не стоят по този начин!
Заплатите - мизерни ! Осигуровки- минимални... даже някои служители нямат договор!
Възрастните охранители са манипулирани да дават непрекъснато извънредни смени - 24 часа , 48 часа. Заплатите им се забавят с 3-4 месеца и ако те откажат да дават тези извънредни смени са заплашени че няма да получат парите си! Когато някой отиде в офиса им да си поиска заплатата се започва с вулгарно отношение, крещене и гонене от сградата!
Отношение - нулево! Пълна подигравка !
Като нямат хора искат да работиш извънредно и недай си боже да откажеш...
Работната обстановка - под всякаква критика! На обектите има мишки, няма отопление! Отказват да подсигурят духалки през зимата. Като се обадиш да поискаш най-нахално ти се отговаря да се оправяш.
Ако решиш да поискаш отпуска- няма такъв вариант! Нямаш право на отпуска според техните правила.
Пълна трагедия! Не препоръчвам никой да започва там. Няма да получите нито добро заплащане, нито добро отношение, да не говорим за развитие, ако сте млад и искате да се развивате!

Ако искате вярвайте но месец по - късно от предното ми мнение отново напразно се надявахме да ни дадат заплатите за месец Септември 2017 а утре е 3 март... е просто вече...!!!

Днес напразно се надявахме че ще си получим заплатите за месец Септември 2017! А на тези които пишат че фирмата е супер и се плаща редовно им пожелавам някога да станат от страната на работниците защото то е ясно че сега не са...

Уважаеми г-да от Бат Секюрити, давали сте заплати за месец юни само на една част от охранителите. Това го няма и в Тазмания!

Аз съм настоящ служител във фирмата и за момента нямам забележки и оплаквания.Всички се отнасят уважително !Получавам заплатата си навреме т.е. така както е записано в трудовия договор.