Бат Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бат Секюрити ЕООД

А защо ги търпите и не си търсите правата?Хем не дават заплати,а отношението им към служителите е нулево.Това е така,защото не си търсите правата.Офиса в Пловдив под всякаква критика,да не говорим за секретарката,която не знае къде се намира,а за грубото й отношение изобщо не ми се коментира.Регионалния в Пловдив за 6 месеца не каза една вярна дума,само лъжи.Апела ми е следния,хора,търсете си правата не се оставяйте на някакви разбойници и лъжци да се подиграват с вас.

Е ама си взел за Декември а ние последно за Октомври в началото на Март и сега се чудим за Великден дали ще изплатят Ноемврийските...

Искам да кажа за ,,Бат секюрити" за да ви предпазя,нека никога никой да не се лъже да започва работа в тази фирма,а управлението в Пловдив е под всякаква критика.Напуснах през м.март,до този момент не съм взел заплата за януари и февруари,да не говорим за март месец.В Пловдив се оправдават за всичко със София.Поисках бележка за изравняване на дохода мин.седмица,до този момент още никой не ми се е обадил да отида да си я взема,направих справка с Инспекцията по труда и ми казаха,че тази бележка се издава с трудовата книжка.Обектите им в Пловдив са под всякаква критика,нямат и работници,защото не плащат и те карат да работиш по много часове,без да знаеш кога ще вземеш заплата.Ще ви дам пример:Карат те да работиш на един от обектите,за който знам през седмицата по 13 часа нощна смяна,а събота и неделя 24 часа,заплатата,която уж обещават е 405 лв. затова работно време,която заплата не знаеш кога ще си я вземеш.Хора,никога не отивайте там да работите,а ако има и други,а то има потърпевши от тази фирма,нека да пишат.

Беше то навремето с 2 месеца закъснение сега е Март 2017 а ние не сме получили заплати за Октомври 2016!Поне като стане 1 година закъснението ще изглежда че ги получаваме редовно Д:

Мнението (под това) се отнася за гр. Свищов; охраняеми обекти към и включително СА "Д. А. Ценов" .

1. Заплащане - 260лв. за 3 месеца не сме получавали възнагражденията си! 2. Извcнреден труд - 17лв. за 3 месеца! 3. Болничен - гонят! 4. Отпуска - 2-ма се вартят и го заместват! 5. Управител - Г.Георгиев:-деспот, лъжец, мошенник, интригант!

Сменил съм няколко охранителни фирми. Да не се заблуждаваме ситуацията със заплатите и работното време е почти еднаква навсякъде. Тука поне има нещо където не съм намирал другаде - човешко отношение. Шефчетата са пекани и колегите свястни. Заплатата като навсякъде се взима с 2 месеца назад, но поне никой не ти прави проблеми за глупости и винаги ти влизат в положение.

Мнението се отнася за Пловдивският клон на фирмата!!!
Това е еднин клон съставен от шуро - баджанашка фамилия и роднини от Девинският краи, в която служителите са нещо като вещ, с която миропомазаните роднини от девинският вилает могат да си правят каквото пожелаят. Служителите, нямат никакви права и са мачкани от миропомазаните шефове от Девин и девинският район. Да не говорим, че заплатите се изплащат, тогава когато те решат, че могат да ти я дадат.Не препоръчвам на никой да постъпва на работа в тази фирма, за да не си създава сам проблеми и главоболия. Няма никакво уважение от страна на ръководителите към служителите(сътрудник охрана), нито се взема под внимание тяхно мнение. Ако се опитате да възроптаете срещу нещо, веднага ти се отговаря, като си недоволен, друг чака за твоето място. Само, че искам да кажа на господата от пловдивският шуро-баджанашки клон, че нещата са преходни и скоро всички ще научат за и без това безавторитетната "охранителна фирма". Съжалявам, че управителя на фирмата в София е подведен( или воден от други подбуди)и е поставил като ръководител на Пловдивският клон една госпожа, която явно не е способна и не е на необходимото ниво да ръководи фирмата.

По далеч стойте от тази фирма нищо не срува

НЕЗНАМ ЗА ДРУГИТЕ НО НИЕ ТУК РАБОТИМ БЕЗ ОСИГУРОВКИ КОЕТ ЗНАЧИ И БЕЗ ТРУДОВИ ДОГОВОРИ.ПАДНАХА МИ В ОЧИТЕ.ЗА ПРИТЕ ВСИЧКИ ЗНАЕТЕ,НО ТОВА ДЕТО НИ ВОДЯТ 8 ДУШИ А РАБОТИМ ТРИМА....ТВЪРДО СЪМ РЕШИЛ- ЩЕ ИМ ИЗВАДЯ КИРЛИВИТЕ РИЗИ