Бат Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бат Секюрити ЕООД

Определено е някакъв шеф,като тяхен бивш служител пи изплатиха заплатата за март преди две седмици.Когато и да се обадиш във фирмата даже и в София никога никой незнае кога ще се дават заплати.Където и да кажа,че съм работил 6 месеца в Бат секюрити,нявсякъде ми отговарят:,,Ти луд ли си?".

Абе ти да не си някой шеф? Щото аз днеска като питах какво става с заплатата за Февруари в същата фирма ми беше отговорено че не знаели кога ще ги платят... как така на тебе ти ги изплатиха до Май??????????????????????? Имали проблеми ама сега вече ги решили хахахахахахахах

Вярно е че имаха затруднение във фирмата,но и по другите е така,аз имам познати в други охранителни фирми в които съм работил по-рано и не съжалявам,че съм напуснал от там и работя във Бат. До момента ни изплатиха всичко до май месец.

А защо ги търпите и не си търсите правата?Хем не дават заплати,а отношението им към служителите е нулево.Това е така,защото не си търсите правата.Офиса в Пловдив под всякаква критика,да не говорим за секретарката,която не знае къде се намира,а за грубото й отношение изобщо не ми се коментира.Регионалния в Пловдив за 6 месеца не каза една вярна дума,само лъжи.Апела ми е следния,хора,търсете си правата не се оставяйте на някакви разбойници и лъжци да се подиграват с вас.

Е ама си взел за Декември а ние последно за Октомври в началото на Март и сега се чудим за Великден дали ще изплатят Ноемврийските...

Искам да кажа за ,,Бат секюрити" за да ви предпазя,нека никога никой да не се лъже да започва работа в тази фирма,а управлението в Пловдив е под всякаква критика.Напуснах през м.март,до този момент не съм взел заплата за януари и февруари,да не говорим за март месец.В Пловдив се оправдават за всичко със София.Поисках бележка за изравняване на дохода мин.седмица,до този момент още никой не ми се е обадил да отида да си я взема,направих справка с Инспекцията по труда и ми казаха,че тази бележка се издава с трудовата книжка.Обектите им в Пловдив са под всякаква критика,нямат и работници,защото не плащат и те карат да работиш по много часове,без да знаеш кога ще вземеш заплата.Ще ви дам пример:Карат те да работиш на един от обектите,за който знам през седмицата по 13 часа нощна смяна,а събота и неделя 24 часа,заплатата,която уж обещават е 405 лв. затова работно време,която заплата не знаеш кога ще си я вземеш.Хора,никога не отивайте там да работите,а ако има и други,а то има потърпевши от тази фирма,нека да пишат.

Беше то навремето с 2 месеца закъснение сега е Март 2017 а ние не сме получили заплати за Октомври 2016!Поне като стане 1 година закъснението ще изглежда че ги получаваме редовно Д:

Мнението (под това) се отнася за гр. Свищов; охраняеми обекти към и включително СА "Д. А. Ценов" .

1. Заплащане - 260лв. за 3 месеца не сме получавали възнагражденията си! 2. Извcнреден труд - 17лв. за 3 месеца! 3. Болничен - гонят! 4. Отпуска - 2-ма се вартят и го заместват! 5. Управител - Г.Георгиев:-деспот, лъжец, мошенник, интригант!

Сменил съм няколко охранителни фирми. Да не се заблуждаваме ситуацията със заплатите и работното време е почти еднаква навсякъде. Тука поне има нещо където не съм намирал другаде - човешко отношение. Шефчетата са пекани и колегите свястни. Заплатата като навсякъде се взима с 2 месеца назад, но поне никой не ти прави проблеми за глупости и винаги ти влизат в положение.