Сабуей България /img/frontend/nomap.png"

Сабуей България

Така сте пренебрегнали клиентите си и ако е вярно за по две три маслинки или доматчета да поставяте персонала си пред удърната вълна е това е цигания не бизнес,началото на края,а и със все подставени мениджъри,близки познати без опит и само за съгледвачи не става.От алчност ще фалирате,умните кът,а?.Тъй ще е

Пичове Ето начин как да си докарате малко странични доходи
Плащат с биткоени
Аз си докарвам по 0.1BTC всеки месец

Споделете заплащането за Варна, почивни дни! Утре ме викат на интервю.

В следващите редове искам да изкажа своето разочарование от веригата ресторанти Subway в град Варна и не само. Редовен клиент съм на обекта в Гранд мол - Варна. Изключвам факта, че персонала се сменя като носни кърпички и всяка седмица има нови служители. А старите кучета са отегчени до болка, защото не им се занимава и ги мързи да обучават новите. Това е бял кахър. Но сандвичите започват да стават все по-малки и все по-малки. Като за капак цените се повишиха. Не е редно сандвич който струва 4,70лв да му се добавя 2 грама салата и 3 резена крастатица. Знам, че сте стиснати и си имате фирмени стандарти, но вече прекалявате и изнаглявате. Спирам да посещавам вашите ресторанти в цялата страна.

Аз като бивш служител на събуей, ви съветвам да не започвате работа в там.Беше хубаво преди известно време изкарваха се пари и работех с кеф.Вече не е хубаво и постоянно променят по нещо и става все по-зле и по-зле.На крак си 12 часа на моменти не може да се обърнеш от клиенти, опашки до врата са си обичайна гледка.Не може да се подпреш и за 1 мин.Има камери на всякъде които се гледат постоянно от мениджъра на обекта и буквално следят всяки твое движение. Мениджърите се имат за богове така че ще оставя това без коментар.Веднъж мениджъра го нямаше на смяна и бях седнал да хапна и буквално след 5 минути ми звъни и започва да ми обяснява как вместо да съм си бил клатил краката да съм бил оправил Еди какво си ? И му казах че в момента си ползвам почивката която ми се полага.Е какво щяло да ми стане ако не почивам що за безобразие да си ползвам 30-те минути които ми се полагат???И попитах кога да ям? И се почва аз когато започнах в събуей еди какво си...Хубаво де вярваме ти си щом ти е кеф! Ние не сме от желязо и нормално да огладнеем.
Ако сте болни,или имате неотложена много важна причина за да отсъствате от работа не биха ви освободили и като нищо даже и да ви глобят! Трябва да излъжете, че сте в провинцията или ще пътувате спешно .
Скоро чух от колеги, че станало още по-зле. Клиентите също не са по-малко досами сумтят и избирам това, не това ,не ,това !!!!???? Защо нямате това, защо онова.Събуей уж е фирма със стандарти и обещава на клиетите време и стандарти които е невъзможно да се спазят понякога.Не са виновни работниците че примерно няма маслини или айсберг.Просто нямат 15 ръце и като има повече клиенти не винаги има даден продукт, но така или иначе работниците отнасят всичко така че няма проблем.Така че ако в някой ресторант липсва нещо знайте че не е нарочно в повечето случай.

По-добре се хванете на работа в някое павилионче за 800-900 лева. Няма да хвърчите цял ден насам натам.Да ви дразнят клиенти,опашки,колеги..Не започвайте в събуей, ако беше хубаво нямаше да напусна.Между другото с 300 зора и напуснах, Мениджъра накрая драстично си промени отношението към добро и не искаше да приеме предизвестието ми, а другите ги пускаше от днес за утре.Не можел да намери толкова добър и кадърен като мен и още други глупости.Само, че този път стана моето и направо повече не дойдох на работа.

Изказвам мнение специално за хората които мислят да започнат работа там НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ОГРОМНА ГРЕШКА просто не си заслужава. Чудя се от къде по напред да започна с лошите коментари и лошото мнение което ми напавиха. Ще започна с това че отношение на урпавителя към персонала е отвратително , правят се глоби даже за това че си се облегнал някъде нямаш право даже да седнеш за 5 минути , имаш едни 30 минути като след това естествено трябва да ги изработиш. Униформата която ми беше дадено миришеше на всичко друго само не и на ново.Беше мръсна изпплзвана и не изпрана сигурно с месеци наред , как издържах цял ден с тази миризма и аз незнам. Машините с които се работи са много стари уж се държи на хигиената а с един и същ парцал се почиства всичко и то без препарат.Уж имаш право на безплатна консумация на храна и напитки е да ама въобще не е така , за 8 часов работен ден ти се полага един сандвич от 15 сн а за 12 часа 30 сн и то не от всички видове сандвичи , нямаш право на никакви наптики освен на вода. Изобощо не се захващайте да работите в там.Аз лично съм отвратена и от работидателя и от храната която се предлага повече не бих направила тази грешка нито да се храня нито да започна работа там!

Работя в веригата малко повече от година и нещата стоят така, ако си работлив ще те оценят и ще се издигнеш, но ако си скатавка няма да вирееш. Заплащането е много добро за България, шанса за реализация и издигане в фирмата е огромен. Плаща се на час(варира според времето в фирмата[в някой случей за добри резултати и по бързо]). Мениджърите се държат така както ти с тях(ако ти си човек и те са хора) съобразяват се с твоята заетост. Осигурява се храна за 8 часа половин сандвич, за 12 цял(което не е съвсем достатъчно да се нахраниш, но достатъчно да довършиш смяната). Единственият минус е фирмените стандарти който те разкъсват. Ако спазваш тях клиентите са недоволни(въпреки че едва ли някой би се нахранил повече с 1 линия сос повече, 2 парчета домат, или 3 маслини) и ти скапват настроението, ако ли не всички са доволни освен служителите, понеже вие го отнасяте за твърде много разход.

До управата на ресторанта в МОЛ ВАРНА. Хайде вкарайте малко в пътя персонала си ! По-конкретно женското съсловие, защото се циганят и слагат много малко зеленчуци в сандвичите (всеки път!!!) за 15 см. - 2 резенчета домат, 3 резенчета маслини, 3 резенчета краставички, 10 грама салата и 2 това сос. За 30 см. - 5 краставички и 5 маслинки, 20 грама салата и 4 тона сос. Това си е чиста подигравка с парите на хората. Грам не ми пука за вашите фирмени стандарти, щом плащам 4,20 за сандвич, искам даваната от мен сума да отговаря на количеството. Учете се от Le Cheff. Ако не вземете адекватно отношение, по този случай, ще спра да посещавам обекта ви! А само от мен имате минимум 100 лева месечен оборот.

Работилх няколко месеца в ресторанта в Пловдив, после напуснах за сезонна работа и след лятото се върнах. На мен ми допада - заплатата не е най-високата на света, но не е толкова ниска - аз започнах на 500лв и след малко над 1.5 месеца, вече взимах 600. Едното шефче, беше станал шеф на смяна за 3 месеца и взимаше доволно заплатка. С мен не са се държали зле и не са ме глобявали никога за повече от 8 месеца работа - то сигурно си зависи и от човека и от началника. Нали е франчаиз и всеки ресторант си е за себе си. Хареса ми, че ако не те мързи могат да се правят пари и никога не са ми бавили заплатата което за Пловдив си е рядкост !!!

Едно момче много пълно и високо ми сгреши преди малко сандвича ,не съм доволен от вас !!! Много стари продукти продавате и той ми сложи стари домати