Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI)

Искам да споделя мнението си относно Феър Плей Интернешънъл, като то няма да се различава много от по-голямата част от мненията до момента. На длъжността на която съм работил нямах особен досег с повечето работници на ФПИ, но за сметка на това най-честите ми контакти бяха с адм. директор - П.Я. Изключително безпардонен и комплексиран человек, който злоупотребява с "авторитета" и положението си в йерархията. Стремежът му да всява страх и реапект сред служителите вдинствено говори колко дребна душа е. В случай, че не желаете да бъдете унижавани и потъпквани започнете работа в посочената фирма. Иначе като цяло локациите са добри , заплатите на време и това е :). Неподходящо място за млади хора, търсещи развитие и добро заплащане. Peace !

Почнах работа в хотел Арена ди сердика,преди месец и се нагледах на цирка там"управителя"на ресторанта не компетентен малък човек с голямо его нямам думи,някакво момче от резервации Калоян ли беше Калин ли? си прави каквото иска на рецепцията ,бърка се там където не му е работа/такова никъде не съм виждала/и много дразни,колегите нови млади не опитни хора но имат желание за работа,определено персонала се старае да си върши работата но там има големи проблеми по поддръжката на хотела и заплащането на служителите който пряко първи се сблъскват с гостите и ги обслужват,а съм нова но чувам техните коментари за ниското им заплащане и не неразбориите в хотела и разбирам ситуацията. Управителката и фронт офиса са жени с опит и си разбират от бизнеса,във момента съм в пред известие и скоро се махам,вия сами си направете сметката .....

Всички който искат да работят в тази фирма/хотели/трябва да знаят че там заплатите не са вдигани от 6 год. двойни надници за празници няма,талоните за храна са включени в заплатата!?от скоро били почнали да им дават на 3 месеца някакви мизерни поощрение и на всичко отгоре на служителите/пиколи,портиери,охрана/ който посрещат и изпращат гостите им отрязали и пари!!!привилегии има само за един отдел в който цари анархия и е без контролен!Ако искайте вярвайте ако не отидете и вижте сами София ул.Будапеща-2,лъскав хотел с отчаяни служители което неминуемо се отразява на обслужването,но от фирмата не ги интересува те си взимат големите заплати,за директорите не ми се говори правете си сами изводите,после да не кажете че не съм ви предупредил.

Здравейте! Кандидатствах за работа в офис сградата като рецепционистка. Бих искала да споделите скорошни мнения за фирмата.

Благодаря!

Здравейте.БРАВО,КОРЕКТНА ФИРМА!!!Работих на в.с.Санта Марина
за сезон 2015г.Работил съм много години по морето и винаги
е имало проблем(била е по-малка)с ПОСЛЕДНАТА ЗАПЛАТА.!!Сега
ми е преведена до стотинка(не знам може за другите колеги
да не е така),но рядко са тези фирми в България!!!
ЗАПЛАЩАНЕ:Добре ще е още малко да се пипне(+)
УВАЖЕНИЕ:На ниво
ПРИВИЛЕГИИ:Не е приятно да работя за Вас и да плащам кабелна
и интернет!Да има фитнес и да е забранен!(за нас)
ФИРМ.СИГУРНОСТ:Добра
НАТОВАРВАНЕ:Добро
ПОТЕНЦИАЛ:Мн.добър
КОЛЕГИ:ОТЛИЧНИ изкл.един със звучното прозвище "БАЙ ГАНЬО"
РАБ.СРЕДА:ОТЛИЧНА

прегледах коментарите ви и не ми е ясно защо плюете фирмата особенно ако сте стари служители.Аз специално съм доволен от Марио и което е зависело от него винаги го е дал и винаги е помагал и то на всеки работник независимо от стълбицата.от 2001 съм във фирмата допреди три години и специал но на Марио му свалям шапка ,че винаги е бил точен във всяко отношение.вместо да плюете погледнете какво е по принцип положението в БГ.чета имена които се споменават,и тези хора са от основаването на фирмата,така ,че ще бъдат там и докрая и им правя евала за това.а такива хора като вас без работа нямате право да коментирате като не сте запознати с нещата от вътре.лек ден на недоволните

То май са останали една шепа хора в офис сградата. Незнам до кога ще е така? Май се отива на фалит. Докато Марио Захариев се доверява на хора, които нагло го крадат ще е така.

Днес говорих с бивши колеги и разбрах че фирмата вече има ново име -/Мръсна игра ад/оставили са хората без заплати и дори не са им казали кога ще им платят изработеното от тях, ще питате какво става ли еми всички са настръхна ли и изнервени затънали в заеми и сметки а шефовете с техните заплати и 2 месеца ще изкарат и нейм пука за персонала.Като гледам как се подиграват с хората се радвам че се махнах навреме.Но каквото и да става управляващата шайка остава.

Здравейте,пиша тук за да предпазя бъдещи кандидати за работа,преди време фирмата горе долу отговаряше на името си но от известно време всичко върви на долу,заплати най ниски във бранша за София,ръководни кадри летящи из облаците и невиждащи сериозните проблеми със мотивацията на хората,ръководителите вече навсякъде са станали за смях и подигравки и стоят много далече от проблемите на хората,персонала във постоянен стрес от мизерните заплати и некадърно управление.Със две думи няма вече честна игра................!!!

Пиша тук защото живея във чужбина и не зная как да се свържа със ръководството на фирмата,а този сайт се чете от много хора.През месец май,посетих този хотел и заведох там гости от Австрия,и бях ужасен от сценката на която присъствах,пиколото,злобно човече намусено, псуваше някъв гост който не бе му дал бакшиш,когато от рецепцията му направиха забележка чух неговото име Жоро,тои се развика и на тях и изчезна!явно никой не може да се справи със него а защо ли?много се очудих как такъв човек работи във този 5 звезден хотел,много жалко.Днес ми дадоха кординатите  на собственика и мисля да се свържа със него.