Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI) /img/frontend/nomap.png"

Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI)

Здравейте.БРАВО,КОРЕКТНА ФИРМА!!!Работих на в.с.Санта Марина
за сезон 2015г.Работил съм много години по морето и винаги
е имало проблем(била е по-малка)с ПОСЛЕДНАТА ЗАПЛАТА.!!Сега
ми е преведена до стотинка(не знам може за другите колеги
да не е така),но рядко са тези фирми в България!!!
ЗАПЛАЩАНЕ:Добре ще е още малко да се пипне(+)
УВАЖЕНИЕ:На ниво
ПРИВИЛЕГИИ:Не е приятно да работя за Вас и да плащам кабелна
и интернет!Да има фитнес и да е забранен!(за нас)
ФИРМ.СИГУРНОСТ:Добра
НАТОВАРВАНЕ:Добро
ПОТЕНЦИАЛ:Мн.добър
КОЛЕГИ:ОТЛИЧНИ изкл.един със звучното прозвище "БАЙ ГАНЬО"
РАБ.СРЕДА:ОТЛИЧНА

прегледах коментарите ви и не ми е ясно защо плюете фирмата особенно ако сте стари служители.Аз специално съм доволен от Марио и което е зависело от него винаги го е дал и винаги е помагал и то на всеки работник независимо от стълбицата.от 2001 съм във фирмата допреди три години и специал но на Марио му свалям шапка ,че винаги е бил точен във всяко отношение.вместо да плюете погледнете какво е по принцип положението в БГ.чета имена които се споменават,и тези хора са от основаването на фирмата,така ,че ще бъдат там и докрая и им правя евала за това.а такива хора като вас без работа нямате право да коментирате като не сте запознати с нещата от вътре.лек ден на недоволните

То май са останали една шепа хора в офис сградата. Незнам до кога ще е така? Май се отива на фалит. Докато Марио Захариев се доверява на хора, които нагло го крадат ще е така.

Днес говорих с бивши колеги и разбрах че фирмата вече има ново име -/Мръсна игра ад/оставили са хората без заплати и дори не са им казали кога ще им платят изработеното от тях, ще питате какво става ли еми всички са настръхна ли и изнервени затънали в заеми и сметки а шефовете с техните заплати и 2 месеца ще изкарат и нейм пука за персонала.Като гледам как се подиграват с хората се радвам че се махнах навреме.Но каквото и да става управляващата шайка остава.

Здравейте,пиша тук за да предпазя бъдещи кандидати за работа,преди време фирмата горе долу отговаряше на името си но от известно време всичко върви на долу,заплати най ниски във бранша за София,ръководни кадри летящи из облаците и невиждащи сериозните проблеми със мотивацията на хората,ръководителите вече навсякъде са станали за смях и подигравки и стоят много далече от проблемите на хората,персонала във постоянен стрес от мизерните заплати и некадърно управление.Със две думи няма вече честна игра................!!!

Пиша тук защото живея във чужбина и не зная как да се свържа със ръководството на фирмата,а този сайт се чете от много хора.През месец май,посетих този хотел и заведох там гости от Австрия,и бях ужасен от сценката на която присъствах,пиколото,злобно човече намусено, псуваше някъв гост който не бе му дал бакшиш,когато от рецепцията му направиха забележка чух неговото име Жоро,тои се развика и на тях и изчезна!явно никой не може да се справи със него а защо ли?много се очудих как такъв човек работи във този 5 звезден хотел,много жалко.Днес ми дадоха кординатите  на собственика и мисля да се свържа със него.

Явно нещата не се променят... Но и как би могло да стане като все  за едни и същи имена си говорим. Марио, Мара, Никола, Ваня, Павел, Григор. Прави впечатление, че се пише отдавна по техен адрес ама те пък са вечни явно в тази фирма. Не знам защо си губим времето да спорим за факти. Те са наистина такива каквито ги описват, но това не е полезна информация за никого. Едно младо момиче или момче дори и да прочете пак ще рискува. Така те винаги ще имат добри хора, с които да се гаврят.

Фирмата е много добра но за съжаление в момента е в криза. Марио Захариев е мого етичен човек но който има свое мнение, което не се харесва обикновенно на мързеливите служители. Беше направен много добър тандем за управление между Маню Моравенов и Даниел Събев , но последният за съжаление напусна. Имаше много добра екипност ,която  за съжаление в последно време доста се разпада. Жалко ,че Марио Захариев не даде възможност да се направят много неща от горе споменатият тандем.

Не ходете да работите там аз лично имам да получавам 800 лв но така и няма да си ги получа , не са коректни изобщо !!!!!!!!!!

Просто нямам думи,с които да определя простотията,която цареше в хотела,в който работех!Абсолютна липса на координация между отделите и мениджмънт под всякаква критика!Там персонала просто се употребява и...изхвърляНай-способните се обявяват за некадърни и биват уволнявани!Да не говорим пък как се краде от самите мениджъри!Лицето "Марио" е само мним "собственик"!!!Това малко хора го знаят!FPI е на обръча от фирми на Доган...в Созопол дори и малките деца знаят,че Санта Марина е на Емел Етем!С две думи FPI SUCKS!!!