Design.Bg / Дизайн.БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Design.Bg / Дизайн.БГ ЕООД

Ако сте сериозни специалисти не си губете времето с тази фирма.

Като наблюдател съм съгласен с половината от Вас, че е имало некоректно отношение и недалновидност при интервюта в тази фирма. надявам се да се променят. Но съм съгласен и с онзи, който каза че има (90% - а аз мисля, че са около 1/3) от хората пишещи във форума защото са били зле и защото не са се справяли, но злобеят, вместо да си оползотворят времето за бъдещето си. Все пак нека не всеки се мисли за всезнаещ и можещ и ако се пробва навсякъде, навсякъде ще успее. Просто такъв няма или ако има, то тези хора са 5-10%. Може и да е неподходящ за определени работни места, но истината не винаги личи от началото. Накрая съм и съгласен с още нещо казано - отиваш да работиш при даден шеф, ти си идеален и винаги имаш право, и винаги шефа ти е виновен. Все едно е - ела ми на гости да те почерпя, а после разкажи на приятелите си клюки какво си видял и мислиш, че си разбрал от кухнята. Ще помоля и админ да се намеси и да махне тези твърде крайни мнения -5 и +5 без сериозна мотивировка.

Ryadko sachetanie ot zloba, svidlivost, sarkazam, alchnost,nechesten i hitleristki nrav na sobstvenika na firmata. Evala-na vseki,koito izkara tazi kazarma. Ako iskate da rabotite bez pari i da ostanete bez svobodno vreme i nervi-tova e - namerihte si maistora.

Tez me odobriha za interview..i gi 4akah 1 mes. i polovina sled odobrenieto da po4na, kato vsiaka sedmiza mi kazvaha 4e 4akali da mi pristigne komputera i niakvi takiva. Neznam kolko vreme im triabva da vzemat 1 komputer ama taka i ne sa mi se obadili...Niamam i namerenie da hodia ve4e 4estno kazano. Ebati smotanata firma....tolkoz ot men.

Бях на интервю в тази фирма. НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СТЪПЯ ТАМ! Още не съм станал служител на фирмата, още не е станало изобщо дума за постъпване, а веднага видях отношението на шефа към персонала. Държеше се нахално, незачитащ мнението ми, възползваше се от всяка възможност, за да покаже, че е мнооого над мен. За съжаление този начин на поведение може само да предизвика усмивката ми, придружена със съжаление към въпросния господин. Дори не беше прочел CV-то ми! Дори не знаеше за коя позиция кандидатствам! Дори не знаеше, какво искам и какво мога да дам. Накрая ме изкара най-тъпия програмист в света, стиснахме си ръцете и се разделихма. За мен - завинаги! За него - не зная. А и не ме интересува! Не се пробвайте изобщо там, млади колеги! Освен ако не искате след месец - два да си търсите отново работа. За вас смятам, че ще е загубено време стоенето в тази фирма. Тя няма нищо общо с фирмите в София, просто не е на тяхното ниво, колкото и да се напъва.

Не се лъжете да постъпвате на работа в тази фирмица, славата й из студентските кръгове никак не е хубава. Само реклама била.

Savremieto e zabravilo konzlagerite, no sobstvenika na firmata ne e! Te za nego te sa estestvenata mu sreda,v koyato toi se chuvstva edinstven komandir na svoite 9-10 choveka, otbor unazi sas zdravi nervi!Kakvo se sluchva, kogato si slugitel tip kukla na konzi ili ostavash da igraesh po tyhnata komanda ili kasash konzite- alternativa koyato te debne,ako si se izlagal da stanesh slugitel, no ako ne si molya te priyatelyo pravi si vazelcheta v domashna atmosfera!S klientite otnoshenieto e izbiratelno,malko po-losho ot dargavnata lotariya kato saotnoshenie pechelene ili zaguba!Az byah klient, poznavam slugiteli ot tam i pologenieto hi4 ne e rozavo...

Istinata ne zvuchi dobre za potenzialnire slugiteli, no tya shte im e ot polza.Osven ozenkite na drugite predi men vigte i kolko chesto se puskat obyavi za svobodni pozizii za tazi firma. Bi trybvalo dostatachno krasnorechivo da vi govori.

г-н Р. когато разберете понятието на думите "Уважение, честност, откровенност и чест" ще разбере колко дълго сте вървели в грешната посока.

Фирмата е МНОГО ЗЛЕ.