Design.Bg / Дизайн.БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Design.Bg / Дизайн.БГ ЕООД

Филантропа пламен русефф. Човека ... при това от бъдещето. Никога при никакви обстоятелства не започвайте в тази фирма.

Здравейте, имах желание да започна работа в тази фирма, подадох си докумените през офис мейла им, но разбрах че е загуба на време.
След като една фирма в рамките на на няколко години е загубила 90% от специалистите си,това само може да говори и не е нужно повече да се коментира.В момента разполагали с 3-4 ма служители.......

Когато видиш за първи път г-н Русев първата ти мисъл е тая фирма не е за мен :). Kогато поговориш с него и останалите ти мисли са такива :) . Намазано фоайе , заседателна стая и някакви роби толкова за тази фирма.

Напоследък виждам, че е много актуално управителите на фирмите да се включват тук с коментари, че само некомпетентните служители коментират с лошо. Не ставайте смешни. Тук няма никой изгода да плюе безцелно. Този сайт е направен главно за да се изразява мнение. И ако мнението е негативно- вие управници- можете само да си вадите изводите. Кога ще разберете, че както се отнасяте със служителите си, така ще се отнасят и те с вас. Надявам се скоро, а до тогава, ще се доверяваме на опарилите се от некоректни работодатели и ще си гоним личните интереси. Когато нещата се променят, тогава може би ще гоним общи цели.
И наистина, вземете купете на програмистите си нормални монитори- всички сте с LCD, само програмистите са със стари монитори. Хората, които прекарват най-много пред екрана. Смешно е.

Некоректно и неуважително отношение!

За работата след проведеното интервю не ми беше платено, след което видях идеята си използвана на новата им страница.

Не разбирам как млад и реализиран човек като г-н Русев може да таи толкова злоба, пресметливост и арогантност в себе си - накратко необяснимо ми е защо е толкова комплексиран.
Обвивката на офиса става, но вътре е повече от гнило и рибата е замирисала не от опашката - а от собственика.
Не се заблуждавайте от положителните отзиви, дадени в сайта - те са дадени от самия него.

Бива фирмата. Работил съм там известно време и мисля, че мога да дам адекватно мнение. Заплащането може да се вдигне, но в България кой дава големи пари? :)
Местоположението е добро, заплатите не са се бавили, колегите са супер, но г-н Русев трябва да вложи малко средства в организацията на работа. Когато работих там това беше основния проблем и качеството на проектите се дължеше основно на самоорганизацията на екипа, а не на дефинирани процеси на работа. Надявам се това да се е променило. За всички новопостъпили има тестов период, в който и двете страни могат да преценят дали си допадат, така че не се шашкайте чак толкова много от коментарите :) Имаше няколко индивида, които съвсем се изложиха във фирмата и най-вероятно те са авторите на злобните писания тук. Не че и аз не се изложих, ама поне се разделихме с добро :)

Ще кажа на всички, които не са работили при Пламен, и не познават стила му на говорене, да не се заблуждават от положителните мнения публикувани тук, 99% от тях са писани лично от него(Пламен Русев - собственика на фирмата). Ако случайно започнете работа там, в никакъв случай не подписвайте дългосрочни договори, защото само след няколко месеца ще влезете във филма, в който живее Пламен, и ще разберете колко вярни и базирани на личен опит са всички отрицателни мнения публикувани тук.

Хахаха, преди време ходих на интервю в тази фирма. Първо минах през "Човешки ресурси", които ме накараха да направя задачка. Аз я направих, след което ме извика собственика на интервю. Каза ми, че е некадърно направена и ми каза, че ще ми даде 380 лв. (извинявай!). Държеше се с мен като с пълен глупак, арогантно и надменно. Като попитах за LCD монитор той каза "Така ли? Че за к'во ти е?". Накрая след изрично мое настояване каза "Е, хубаво, шом толкова искаш ше ти земем един монитор". Повече не мисля да стъпя там. Факт е, че всички мои приятели като чуят за Design.bg и бягат надалеч.

П.П.: Сами си направете изводите - офиса на фирмата наистина е супер луксозен, което личи от http://tour.design.bg/ , на забележете в стаята с програмистите, че всички са набъчкани един до друг и работят на овехтели CRT монитори...

Няма да коментирам г-н Русев - не виждам никакъв смисъл. Това, което винаги ме е изумявало е защо млади, кадърни и перспективни хора продължават да работят там. Не е нормално млад програмист, който сега навлиза в материята да взема заплата под 300лв защото "фирмата не печелела от него"...

Е, нещата за няколко години може и да са се променили - кой знае :) Все пак обещанията и празните приказки ги виждаме и сега... Само един съвет към хората, които работят там - не бъдете зависими от Пламен, не е нужно да работите овертайм без заплащане, бъдете горди с това което правите и знайте че някъде другаде вашия труд струва много пари!

Заплащане - под всякаква критика; Уважение - служебно; Привилегии - безплатното кафе едва ли е точно привилегия... никакви бонуси, единствено много обещания; Потенциал за развитие има - все пак нов екип, нова обстановка... но това е до време; Местоположението е ок - все пак е в центъра на Варна.