Design.Bg / Дизайн.БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Design.Bg / Дизайн.БГ ЕООД

Само с хубав офис и говорене на празни обещания работите не стават. Фирмата става за стажанти и начинаещи дизайнери и програмисти. Всеки сериозен дизайнер или програмист едва ли би останал много във фирмата, това е истината. И всеки един работещ в тази фирма го знае много добре. Работи се на средно ниво, което нито оправдава лъскавия офис, нито малките заплати и възможността за развитие, просто има нещо изродено в тази фирма и това идва най-вероятно от нейното ръководство. Няма достатъчен стимул за работещите. Срамно е web дизайнер да взима заплата, колкото на една чистачка, както и за програмисти. Ябълката отвънка изглежда много вкусна, но отвътре си е горчива и червива, който е работил там знае много добре ;) Фирмата се препоръчва на всеки начинаещ уеб специалист, но после трябва да бягате обезателно, вие предценявате.

Tozi sait ne e za mnenieto na rabotodatelite. Stiga ste si pisali sam g- Rusev. Istinata e ,che v tazi firma ne se stoi -osnovno zaradi Vas. Nikakvi pari,mnogo rabota, mnogo unigeniya. Trybva da si zombiran ,za da stoish v taya firma ili da ne si rabotil nikade drugade, ta da ne mogesh da napravish sapostavka.Zleeeeeeeeeeeeee,ama mnogooooooo

Ne smyatah da si davam ozenkata,no shte go napravya,tai kato
otkrih pone na dva pati mnenieto na sobstvenika/upravitelya
na firmata.Da e giv i zdrav!Umrya zigankata deto go
hvaleshe.Ama te naistina ne ostanaha takiva givi,koito da
go poznavat i da mislyat za nego s dobro.Na dva pati
sre6tnah nachina mu na izrazyavane i hubavo e,che si
vyarva-pozdravi za tova!Kolegite nasitna sa super, myastoto
e dobro za rabota-no dalech ne e nai-dobroto.Trybva da si
zatvaryash ochite,a i ushite,za da ti e dostatachno
tova.Fotosintezat ne e nai-dobriya nachin za razvitie i
unigenieto ne e dvigeshta sila.Ama znae li chovek-az pone
probvah.V design.bg moge da stoish za stag/zatova stoyah
iaz/ i za nishto drugo,zashtoto drugoto ti idva v
poveche.Koi e tozi happy hour-deto ne sme go razbrali,che
go ima-da ne bi obednata pochivka,koyato sashto lipsva!I
lagete nyakoi drug!A Vie byagaite nadalech,ama naistina!I
ne se obrashtaite!

Не искам да давам оценки, но според мен проблема на тази фирма е цобственика и. Този г-н Русев си мисли, че като е направил лъскав офис е господар на света. Не дава толкова много, колкото изисква и това понякога демотивира.

Много ми е интересно кой е този който пише преди мен. Ако този сайт е за да се очернят фирми и да може някой който няма какво да прави да си запълва времето - добре, но на мен много ми харесва инициативата да можем да споделяме мнение за местата където работим и да имаме адекватно сравнение и за това се надявам, че външни на фирмите индивиди няма да пишат неврни неща. Само за информация - как може работна среда и местоположения които изглеждат така: http://tour.design.bg да бъдат оценявани с -5 или подобни оценки. Офиса ни е невероятно добър и удобен в центъра на Варна. Във фирмата работят хора от 7 години и има и много нови, които се трейнват. Екипа е ОК. Правят се интересни проекти и се работи професионално.

mnoogo mnogo zle

ne se lujete po komentarite deto si gi pishat sami, a stoite na daleche.

Винаги може и по-добре. Трябва да се работи по системата на бонусите и разбира се увеличаване на заплатите... Начина по който се работи и проектите, които правим са супер. Работим за големи клиенти от цял свят и това е допълнителен стимул и база за развитие. Екипа е супер як. Много точни момчета и момичета в млад и добре работещ тийм. Добре е че се правят вътрешни обучения и билдинги... има вода и кафе for free... определено добро работно място

mai ocenkite pokazvat kakvo mislia. Az lichno sam sigurna che niama po dobra sreda za rabota ot tazi v nashia ofis - vijte kade rabotia: http://tour.design.bg. Team buildingi, happy hours i mnogo drugi malki i golemi neshta, koito praviat rabotata ni i kolektiva motivirani i happy. Vseki znae kakvo tochno pravi i zashto. Zaplatite opredeleno biha mogli da bydat i po-visoki, sistemata za bonusi ne e ot naj-iasnite, no i tova se podobriava. Super miasto za rabota i razvitie.

За мен всеки открива накрая това което търси, мястото на което да се развива като личност и професионалист. Аз определно намерих моето. Най-хубавото е че става все по-добре. Хората с които работя са изключително добри специалисти. Всеки знае какво точно работи и как трябва да го направи. Това е фирмата.

1 точка

Neeee