W&Co Mediaservices Bulgaria LTD /img/frontend/nomap.png"

W&Co Mediaservices Bulgaria LTD

Чакаме, чакаме тез смайващи разкрития и все ги няма...

skoro o4akvaite smaivashti razkritiq ot kuxnqta na tazi firma shte ostanete u4udeni kakvo shte postna tuk :) na nqkoi xora nqma da im xaresa no pak kakto te obi4at da kazvat TRIABVA DA PONASQME POSLEDSTVIQTA OT POSTAPKITE SI. e skoro shte ponesat i te svoite pone moralno unijenie nqma da im e izlishno
o4akvaite prodaljenie :)
pozdravi :)

КЪМ АДМИНА: Защо имената, които съм посочила в моя коментар за отдела за цветна корекция липсват?????????????????

samo da dobavq 4e ako te xaresat na vanshen vid na interviuto za rabota dori i da nqmash nujnite umeniq vbatre si :) I colin ne e prav za ip-tata tova sa mneniq na razli4ni xora i az mislq 4e se doseshtam koi zad koe izkazvane stoi :)
pozdravi na vsi4ki normalni xora (koito sa malko)
i pak uspex na vsi4ki :)

ima mnogo za dqlkane osobeno v nqkoi vodeshti li4nosti po otelite
ima i svqstni xora no se sreshtat rqdko
moje da probvate da ba4kate tam osobeno ako vi se otdava da lijete zadnici shte vi mine nomera ako li ne shte vi izkarat nekadarnik i shte si tarsite dr. rabota :)tva sa moite nabludeniq po vaprosa uspex na vsi4ki

Izchetoh vsichki komentari za tazi firma. Besh mi interesno, kak v nachloto vsichki sa mnogo dovolni, a vsashtnost nishto konkretno ne kazvat. Sklonen sam da vqrvam na ocenkata na plaha dadena za firmata. Ostanah s vpechatlenie che tuk sa se pozabavlqvali gripichka "ligliovci" (izvinqvam se za opredelenieto), bez da se saobrazqt s osnovnata cel na foruma. Momcheta i momicheta skype, ICQ i drugite podobni na tqh produkti sa chudesen nacin za komunikaziq! polzvaite gi da si govorite pomejdu si...

Заплащане: 320 лева.
Уважение: горе-долу.
Привилегии: никакви .
Фирмена сигурност: слаба.
Потенциал за развитие: никакво.
Потенциал за развитие: ако имаш батко.
Местоположение: дълбок прованс.
Колеги: борсуци.
Работна среда: опасна за здравето.

biva, samo da vdignat malko zaplatite

Stava kato za obiknovena rabota no i v zaplashtaneto i v razvitieto ima mnooogo kakvo da se o4akva.

Ама верно стила на писане е един и същ. Нищо конкретно не сте казали на хората, които стоят пред избора дали да са в тази фирма или не.

Заплащане - добро за стандартите на града, в който се намира - Пловдив, но за работата, която се върши - може повече, защото служителите напускат и си намират по-добре платена работа.
Свободно време - наистина остава, понеже се работи на смени, но.. понякога се налага да се остава допълнително - срещу заплащане.
Потенциал за развитие... хаха, ако снимките ти почнат да се се изпращат директно за Германия (без да бъдат проверявани) си най-щастливия човек. Вероятността да станеш шифтлидер е доста малка, понеже са се насадили трайно някои субекти и ще ги назова - ..... .....(поне за моя отдел - цветна корекция).
Иначе.. евала, поне ме научиха на фотошоп така, както наистина никой друг не би ме научил в България, защото Инфото е директно от Германия. А и съм виждала какво става в другите фирми.
Но... много голямо напрежение, все не сме давали достатъчно от себе си.
Освен това - това редуване на смените - първа, втора е убийствено. Няма пряк конткат с клиентите, което създава възможност за спекулации относно изискванията им и някои хора добре се възползват.
Напуснах, за да уча в друг град, но сега като се замисля не бих се върнала.
Иначе шефа.. готин е, но той много много не се вясва при нас. Нещо позитивно - почивахме си (поне нашата смяна) на всеки час - нещо, което другаде рядко се среща.
Моят съвет - ако искате да се занимавате с фотошоп, определено това е най-доброто място за неговото научаване, но тази цветна корекция... няма кой знае какво реално приложение в останалите бг фирми, защото сме много назад. Ако някой се интересува - да пише на мейл [email protected]. Мога да дам доста инфо като начални заплати и т.н.