W&Co Mediaservices Bulgaria LTD /img/frontend/nomap.png"

W&Co Mediaservices Bulgaria LTD

На мен този майл ми хареса. Явно в тази фирма си търсят ХОРА, което е супер, защото ми писна да обикалям фирми и да попадам на шефове и такива които се мислят за шефове за който е важен само външният вид и дотам. И след като се държи на персонала и общуването може би не случайно фирмата е на първо място в този сайт.

No ne e tva na4ina spored men da otkajesh na 4ovek.
Neznam kade e polu4aval otkazi vaprosniq, no si mislq 4e tova e malko prekaleno i nedopustimo.

Искам специално да се обърна към Кирил: Моят съвет към теб е много кратък. Когато представяш този мейл, ако обичаш, разкажи предисторията и основанията, поради които си ги получил. Убедена съм, че в много други фирми си получавал отказ, просто не си успял да изкараш друг извън нерви досега. Иначе относно фирмата отново по-накратко: заплащането би трябвало да се коригира, но определено не е плачевно. Действително е трудно с междуличностните отношения (за които всяка фирма трябва да има правила). И - да, има мнооого индивиди, чието място не е там и такива, които вършат работа но главата не ги слуша .. както навсякъде. Но фактът си остава - едно не лошо място за работа.

Toi se iznese toq ne ba4ka ve4e tam.
No i drugite lideri ne sa po stoka ot nego taka 4e mislete mu :)

Моето лично мнение за фирмата е много отрицателно. Бях на 2 пъти кандидат за работа в съшата фирма и 2та пъти не бях допуснат до тест и бях силно нагрубен (незнайно защо) от Юлиан Райчев (някой си който
определя по незнам си какви негови измислени критерий кой да работи в фирмата и кой не). Оценката, която съм направил за фирмата се основава предимно на първите ми впечатленията за условията на работа и отношението към кандидатите (незнайния критерий за подбор) и фирмените служители от някой хора от от управлението (незнайно защо при таково поведение са наградени на такава длъжност). Ще копирам от електронната ми поща писмото изпратено ми от Юлиан Райчев отговор на писмото изпратено от мен на емайл адрес [email protected] със съдържание:

"Imam jelanie da rabotq vyv vashata firma. Predstavqm kato prikachen fail avtobiografiq. Nadqvam se, che shte byda odobren za interviu. Pozdravi."

Отговор от емайл адрес [email protected]. Съдържанието е следното (копирам дословно)

"vijdam che naglostta ti niama granitzi zatova se nalaga li4no da ti
obesnia 4e v nashata firma tursim HORA ... i tui kato sum v izvun bulgaria
v momenta ne jelaia da ti se obajdam za da ti obesnia po telefona s po
prosto dumi che tursim HORA ... koito HORA imat lichni kachestva tipichni
za normalnite HORA i mogat da obshtuvat s drugi HORA taka kakto i da
rabotiat s niakoi prilojenia na ADOBE kakto si rabral ot mnogobroinite si
poshtenia v ofisa.

purvo: ot ne malkia period s koito sum rabotil s teb as znam che ti ne si
sposoben da obshtuvash s HORA.

vtoro: sled kato nahalstvoto ti ne e udurjimo oshte predi da si zapochnal
da rabotish niakade ne iskam da si predstaviam kakvo bi bilo sled tova.

treto: interviuto za koeto spomenavash se pravi s cel da se opredeliat
lichnite kachestva i umenia na kandidata a ti veche si dokazal nishtoto
koeto imash za dokazvane

chetvurto: v nashata kompania uchim HORA kak da se adaptirat kum nachina
ni na rabota i software-a koito izpolzvame NO za sujelenie ne predlagame
obuchenieto ot koeto ti imash nujda - obshtuvane i otnoshenie s\kum HORATA

i peto: MOLIA prestani da floodvash mailite ni i da gubish vremeto na men
i na kolegite mi - budi siguren che nabezite sa lisheni ot smisul.

nadiavam se dostatuchno iasno i na prost ezik sum uspial da ti obesnia kak
stoiat neshtata.

shte kopiram pismoto oshte dva puti nadolu MOLIA procheti go za da sum
siguren che si go asimiliral pravilno."

След това писмо мнението ми за фирмата стана повече от -5. Успех на настоящите и бъдещите служители и на късмета да работят с Юлиян.

abe zle, kvo da kaja, parite ne sa estestveno nai-vajnoto, no ne i v edna ot nai-bednite darjavi v evropa, taka 4e tuk sa dosta vajni, a kato gi njama, ili sa v njakakvi stranni koli4estva hodi ba4kai, ama ludi ima de, to i na tui se krepi taja firma, njakoi ako si napravi smetka za 4etiri god kolko sa se mahnali 6te mu stane jasno v kakva firma raboti, bila na parvo mjasto.... hahahah... po kakvo,po podmazva4i sigurno:), edin savet ako ste dostata4no lud da kandidatstvate tam, priemaite i se radvaite na tova koeto vi kajat teamldiderite, kolkoto stranno i idiotsko da vi se struva, tova e garancia 4e 6te vzimate 100-200 leva otgore, ama dotam, posle i ezika da vi iztrapne ot lizane vse taja, prosto tavana na zaplatite e mnogo nisak

Преди няколко години имах честта да започна работа в тази фирма, 2 седмици пробен период премина без да стане ясно дали, кога и колко ще се плати за извършената работа. Когато попитах, спряха да ми се обаждат и прекратихме взаимоотношения.
Положителното е, че научих още неща за Photoshop, хареса ми също, че имаше безплатно кафе a най-важното беше, че се работи на Mac.

firmata kato firma ok ;) no tezi zaplati... pone malko da po4nat da myrdat 4e savsem 6te obedneem... ujas napravo...

Mai banketi nqma da vidish pove4e.
Shtoto kato piete i ne znaete kvo pravite.
Zabravqte 4e ne ste na polqnata na selo 4upite i serete kato 4e vi e za posledno vmesto da se zamislite 4e ste na gosti i triqbva da se darjite kulturno i da proqvite malko uvajenie kam xorata koito sa vi pokanili na tova sabitie.
Ne sam vijdal drugade xora kato vas naistina.
I edva li nqkoi drug bi vi izdarjal na prostotiite.
Razbira se tova ne se otnasq za vsi4ki.
A za zaplatite, parite koito vzimate ne sa malki ne stavaite al4ni.

Заплщането има нужда от корекции. На ми харесва липсата на преспективи за развитие. Винаги има разбиране и толерантност от по-горните инстанции:) Иначе и шефа ,и колегите и като цяло атмосферата на работа са страхотни.

И банкетитеееее,ах какви банкети само,ако можеше да се случват и по-често...