Grafixoft / Графиксофт ООД /img/frontend/nomap.png"

Grafixoft / Графиксофт ООД

Нямал съм "честта" да работя във фирмата, но и желание нямам, след интервюто което проведах. Интервюто беше леко казано смешно, хората които го провеждат имат претенции, че са голяма работа, но времето прекарано с тях липсваше покритие!
Уважението беше нулево, на моменти имаше злобни коментари и подмятания (може би са били шеги, но явно не до там сполучливи). Поради тази причина не виждам как работната среда и колегите ще са нещо по различно, нали знаете приказката краставите магарета се намират.
Местоположението не е особенно в центъра на София (да не казвам че е на майната си), може и да не се цели това.
Това което ми направи силно впечатление е че там се чете, чете, чете... може да не се работи но се чете. Важното е всеки да е прочел N на брой книги, както и че от това зависи заплатата, така че потенциал определено има. До колкото разбрах привилегиите са че има списък с книги които трябва да се прочетат и те са на разположение. Това е нещо като читалня но плащат за това, така че  заплатата, привилегиите, потенциала за развитие са свързани с това колко можеш да прочетеш.
Ангажираността сигурно е голяма тъй като при всички тези четящи хора събрани на едно място все някой трябва да работи и да им изкарва заплатите, но може и да греша
Единственото нещо за което не разбрах е за фирмената сигурност, но честно казано към края на интервюто много малко ме вълнуваше точно това.
Само не можах да разбера как това пълничко (да не казвам дебело, че може да се засегне, но си беше дебело...) момче което водеше интервюто имаше някакво супер високо мнение за себе си, колко много бил прочел, а не е прочел малко за хранене, фитнес... Не че е лошо да си мърляв, но да провеждаш интервю по анцунг и фанелка с къс ръкав, а след първия час се запоти и леко намирисваше... някак не е представително.
На хората които работят там искренно им съчуствам! На всички успех с кандидатстването, защото виждам че постоянно пускат обяви за работа!
пп: Без лоши чуства!

мястото и хората са свестни