СТРАТУС ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Бул.Цар Борис Обединител 171&markers=Пловдив,Бул.Цар Борис Обединител 171

СТРАТУС ООД

Ебати тъпата фирма не дават заплати 360 лева работиш на две смени само пенсионери и педали който лижат гъзовете и правят минети само те взимат не се лъжете

Аз шъ ти кажа до кога бе, докато тоя е тука. Важното е че машините бълват и някои ги тупат по рамото за тва. А пък ние бачкаторите ще се изтрепим за две кошници.И ако някой в тая бъркотия знае кое къде е то па на. Пълен хаос.

Няма отърваване от тоя пак е тука. Няма ли кой да каже на чорбаджиите в италия че тоя е един екскурзиант който прави само интриги. Направи си негова банда гъзолистци дето му плямпат само квото му харесва а иначе е пълен хаос. До кога така ще я караме.

Много си прав. Като го няма тоя работата върви. Той навре ли си носа някъде освен да направи мазало........нищо хубаво не се случва.

Ай честито! Чичката тая седмица го няма и да вземем да свършим някаква работа,че иначе е само хвани тва-не не спри го-започни друго. Като опитни мишки сме му тука.

Аз съм от тъпчовците дето се поизлъгах ама се чупих навреме. За оня дърт келеш италянеца Бузко ли става дума бе? Бузко и Владко - земи единия удари другия, къртуни отсякъде.

Каква е работната атмосфера във фирмата, какво е заплащането с една дума струва ли си човек да работи там.

Абе ти луд ли си. От няколко години насам става се по зле. Мотка се един изкуфял италианец дето бърка сичко. Подир него се влачи един заспал ганю дето расъл на бой ама в главата нема никой. И да дойдеш незнам колко ще изкараш.

Интересува ме как са нещата там към момента,гледам,че непрекъснато им вървят обявите?

Здравейте, някой може ли да сподели към днешна дата какви са заплатите в тази фирма гледам има доста обяви за оператори.