СТРАТУС ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Бул.Цар Борис Обединител 171&markers=Пловдив,Бул.Цар Борис Обединител 171

СТРАТУС ООД

Абе ти луд ли си. От няколко години насам става се по зле. Мотка се един изкуфял италианец дето бърка сичко. Подир него се влачи един заспал ганю дето расъл на бой ама в главата нема никой. И да дойдеш незнам колко ще изкараш.

Интересува ме как са нещата там към момента,гледам,че непрекъснато им вървят обявите?

Здравейте, някой може ли да сподели към днешна дата какви са заплатите в тази фирма гледам има доста обяви за оператори.

Така, тази фирма е АБСУРД!
Всеки говори зад гърба на другия дори в администрацията. Искат да те смачкат да изкопчат всяка капчица от теб, да видят докаде може да те докарат преди да здадеш багажа. На макс работа на минимум заплата, много условия всеки ден нови и нови. Мръсотия голяма! ГОЛЯМА! Няма никаква аспирация, разлято масло навсякаде, 35-40 градуса в халето. Работата не е сложна, но е отговорна.
Има ваучери за храна 60лв както и по 2,50 на ден за стола в който храна става за ядене. Още един плус е че плащат целия стаж който имате. Заплатата варира от 460/70лв до 500/50лв за оператори което зависи и от извънредния труд в събота (евентуално).
25 дена платен отпуск от който 5 са заради мръсната среда (масла, обезмаслители т.н.).
Отношението на началниците е отвратително. Уж добре настриени оптимисти, уж му пука и зад гърба ти се говори лошо. Комплексирани пенсионери! Наемат само "наши" хора.
Ако сте на някой братовчед, брад, сестра, жена, мъж добре дошли.

Как мога да  започна там работа, информираха ме, че някой от работниците трябва да те уреди, а се нуждая от работа-редовна смяна.ако може някой да помогне да пише.

6 години вземах по 450 лв. после напуснах, сега ма викат отновао, ама на същите пари, не става.

Ей Стратусци!
Фамилията с двете курви май се изнесе на някъде. Къф ли лайнян номер ни готвят пак! И да знаете - списък за уволненията има от бая време, направен от четворката. Будалкат ни се едно че сме тъпи говеда.

Драги Анонимен,эащо някой трябва "да пострада"?Това е сайт эа мнения,все пак!!!Аэ лично мисля,че отношението на италианците е под всякаква критика,с което са спечелили това,което става:а именно да ги плюят по интернет.Всичко написано дотук е истина,но не прави чест на тоэи,който се набърква в личното пространство на някого/беэ эначение эа кого става на въпрос/.А смятам,че и на г-дата управляващи не им прави чест да ни эанимават с клюките в интернет.Мисля,че ние всички трябва да си вършим работата,вместо да се эанимаваме с глупости.А ВИЕ,г-да управници помислете эащо работниците са с такива настройки спрямо вас. И още нещо:эащо не ни събрахте не эа 1 час/эащото толкова време слушахме клюки от интернет/,а эа 5 мин.эа да ни обясните кога ще си получим эаплатите и эащо не е спаэен срока эа эаплащане,който е эаписан в трудовите ни договори?

Сигурен съм, че няма и да си го напишеш защото ако имаше куража досега да си го направил. И аз работя в тази въпросната фирма и не съм доволен от всичко но не се занимавам да пиша простотии. Що като не ти отърва работата не напуснеш? Така никой друг няма да пострада. Аз ще ти кажа защо, защото си безхарактерен/а (мъж ли си жена ли си незнам). Защо не отидеш да кажеш в очите на тези за които пишеш какво мислиш? Да ти кажа ли пак защо? Ти си знаеш!

poso4ete 1 normalen 6ef! poso4ete 1 normalna firma! poso4ete BG za normalna darjava! iskam da znam, koq druga firma v ma6inostroeneto predlaga po-dobri usloviq i az vednaga otivam tam/ pone v Plovdiv/! Ako si namerite rabota v po-dobra firma, zabravete za stratus! 6te moje da spite po-leko! no ako ne mojete, napravete ne6to! i dano ne zatvorqt tazi ili koqto i da e druga firma, kadeto rabotite vie ili drugi bulgari, 6toto tova e problema sega!... puk na vseki mu idva vremeto, ako e kompetenten i si gleda rabotata!...i ne se samonavivaite, pazete nervite si!