Te MAX /img/frontend/nomap.png"

заплащането в магазин темакс,както на повечето места е по симпатии.Уважението ,ами няма такова управителката е лицемерка която пред теб говори едно а зад гърба ти друго,напълно неадекватна в решения и в мненията си.Привилегии никакви .Свободно време да имаш в двата дена в които почиваш .За развитие въобще не може да се говори докато се управлява магазина от продавачка на разсади ,която се има за много умна и знаеща .Как въобще съществува още този магазин се чудя ,на фантазия и може би късмет Това е моето мнение за темакс и не само моето а на всички колеги

виждам че мнението ми е изтрито затова пак ще го напиша.Работя в Темакс Добрич за заплащането мога да кажа само едно на коледа и нова година по принцип се дават премии а на нас ни намалиха заплатите.Уважението що годе е на ниво при тази ни управителка но може би се дължи на безхаберието и относно работата,на ниво 0 е за сега .Местоположението на магазина е страхотно, но нямаме стока съответно и клиенти. А и с такава управа какво развитие може да има ,ами никакво ,снабдителите ни са толкова мързеливи и неграмотни също .Но да не се задълбочавам повече

Преди време работих в Те МАХ като продавач-консултант.Фирмата е варненска и има магазин в Добрич и Шумен.Всичко тръгна много зле.Назначиха ни в края на 2007г.Магазина все още беше в строеж.Водеха ни там и ни караха да чистим в студа.Връчваха ни стирки и метли и така си изкарвахме мижавите 250 лв.И така към 3 месеца,докато най-накрая отворихме.Все ни залъгваха че следващия месец ще е по-добре.Мина 1 година през която заплатите ни се покачиха малко.Но не трябваше да ги коментираме защото ни глобяваха.Но в един момент ни принудиха да напуснем.Трябваше да махнат 10 човека.Оправдаха се с кризата и ни накараха да подпишем молби по взаимно съгласие.Но не съжелявам за това,защото беше пълна анархия.Заплащането не беше според труда ,който полагаш,а според това колко си симпатичен на шефката,която си беше сформирала групичка от приятели и съответно заплатите им бяха много по-високи от на останалите.Освен това унижението и напрежението на което си подложен в Те МАХ е огромно.Управителката е истеричка и непрестанно получава нервни изблици.Вместо нормално и спокойно да ти обясни нещо тя започва да крещи.Магазина се намира извън Шумен и въпреки големите приказки да ни пуснат автобусна линия(защото бяхме към 60 човека) в крайна сметка си ходехме с автобус до някъде и после пеш,защото наблизо нямаше спирка.За развитие не би могло да става въпрос ,просто няма по-горно стъпало.
Това е моето мнение и знам ,че много хора ще го подкрепят и ще добавят още негативи за Те МАХ .