Te MAX /img/frontend/nomap.png"

Както повечето знаят ф-ма Дейтрон ,ф-ма Ай-Ти и Темакс е едно и също.През годините в които съм работила в една от фирмите тя бе една от най-добрите в този заспал град и продължаваше много упорито да  върви нагоре.Но дойде момента в който г-н Тенев направи може би една от най-големите си грешки-раздели се със почти всички които му бяха верни,които не само вземаха заплати но и си ги заслужаваха.Съжалямам защото почти всичко което знам и както и моите колеги сме го научили от него.Другата грешка -голямото му доверие  към определени хора-тези които въртяха интриги за колегите си а в същото време злоупотребяваха с пари стока и т.н.

ей мой стига друса и напиши нещо като хората, стига несварзани мисли щото нещо не ти схващам логиката,а Те макса бавно си отива заради хора които са дошли от село и са ги назначили да управляват и зареждат магазина нещо от което си нямат и грам представа и накрая персонала на маркета е виновен  щото разбираш ли няма клиенти и как да има като няма стока!!!

Г-Н ИЛИЯН ТЕНЕВ,БЛАГОДАРЯ ВИ,ЗА НАУЧЕНОТО,ЕВАЛА КАТО РАБОТОДАТЕЛ

А бе клиенти и служители на този скапан магазин,ние сме за рекордите на гинес.Ще ви кажа само че за 4 години се сменят 5 "управителя, направете си сами сметката за какво става вьпрос.Пьлна АНАРХИЯ.

Започнах със стартова заплата 250 лева (месечно),а най голямато ми постижение е 380 лева(на ден),което е две ваши коледни заплати,така че колеги направети си една равносметка,може да съм  работил по 24часа,имало е и такива дни,30 дена в месеца и това се е случвало.Единствено в АЙ ТИ ЕООД липсва организацията(просто я няма),ПРИЧИНАТА ЗАРАДИ КОЯТО НАПУСНАХ.И така колеги един съвет от мен,престанете да си прехвъляте топката един на друг,да злораствате,да се подмазвате,да връщате клиенти(НЯМА ТАКАВА СТОКА)а тя да се намира на метър от вас(БИЛ СЪМ СВИДЕТЕЛ),от там ви идват заплатите.Сами сте си виновни че ви осигоряват на 4 часа и получавате такива заплати.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И УСПЕШНА 2011

Всичко което каза колегата или колежката Крайчо е вярно.Не се засягайте колеги от охраната вие не сте виновни!а заплата 1000лв. вземат само кодошите.аз за коледа взех 185лв(заплата ви говоря). пожелавам ви да си нямате работа с фирма АЙ ТИ-еоод щото нищо хубаво няма да излезе от това вярвайте ми.и да ви... пожелая весели празници

Уважаеми г-н КРАЙЧО ТЪРПАШКИ ,все пак е по добре да те осигоряват на 4 часа,отколкото да си стоиш в вас,по добре минимална заплата отколкото никаква.По повод неплатена отпуска не ти вярвам,освен ако не е по твое собствено желание или не ти се работи и ходиш само да си развяваш байряка,един съвет напъни се малко,поработи повечко и можеш да достигнеш 1000 лева.КРАЖБИ,ЛИПСИ ВИНОВЕН СИ Е ПЕРСОНАЛА,а не охраната!

• АКО ИСКАТЕ ДА ПЛАЩАТЕ ПЕРИОДИЧНО ВСЯКАКЪВ ВИД РЕВИЗИИ И РЕВИЗИЙКИ;
• АКО ИСКАТЕ ДА ПОЛУЧАВАТЕ ЗАПЛАТАТА СИ НА ЧАСТИ, БЕЗ ДА ЗНАЕТЕ КОГА И КОЛКО ТОЧНО;
• АКО ИСКАТЕ ДА РАБОТИТЕ БЕЗ РАБОТНО ОБЛЕКЛО – ОСОБЕНО ЗИМНО;
• АКО ИСКАТЕ ДА ПЛАЩАТЕ ПОСТОЯННО КРАЖБИ И ЛИПСИ, ЗАЩОТО ОХРАНАТА Е СВЕДЕНА ДО ФОРМАЛНО ПРИСЪСТВИЕ;
• АКО ИСКАТЕ ДА РАБОТИТЕ В МЯСТО, КЪДЕТО ЛИПСВА ВСЯКАКВА СИСТЕМА И РЕД;
• АКО ИСКАТЕ ДА РАБОТИТЕ БЕЗ ОГЛЕД НА СПАЗВАНЕ ПОСТАНОВКИТЕ НА КОДЕКСА НА ТРУДА;
• АКО ИСКАТЕ ДА ВИ ПРЕНАЗНАЧАВАТ КАКТО, КЪДЕТО И КОГАТО ИМ ДОЙДЕ;
• АКО ИСКАТЕ ДА ВИ ЗАПЛАШВАТ, ЧЕ АКО СЕ ОПЛАЧЕТЕ, ТО ЩЕ ГО ОТНЕСЕТЕ ДВОЙНО ФИНАНСОВО;
- - - ТО ВИЕ СТЕ ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ ЗА „ТЕМАКС” ДОБРИЧ
- - - И ТО ПРИ УСЛОВИЕ, ЧЕ НИКОЙ НЕ КУПИ МАГАЗИНА НА ТЪРГА НА ЧАСТНИЯ СЪДЕБЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ
- ОЧАКВАТ ВИ С НЕТЪРПЕНИЕ!!!

не знам за шумен но в добрич е много зле оскъдна стока уж строителен хипер маркет те чиниите повече от материалите.Консултантите скатавки ,и с почти празни раце отивам на касата там една лелка се тюхка как да ми пусне фактура пише като на печатна машина и по живо по здраво след 10 мин .бях готов и тотално разочерован

На 22 септември посетих магазина в гр.Шумен. Купих си мебели за баня и осветителни тела за баня. Противно на другите мнения, които прочетох в сайта бях обслужен с голямо внимание. Въпреки, че имаше доста други клиенти в магазина, служителките успяха да ми дадат цялата необходима информация за стоките които ме интересуваха, извадиха всички стоки които исках да закупя и след като проверихме състоянието им ме съпроводиха до касата и ми съдействаха относно заплащането и гаранциите. Останах приятно изненадан от магазина като цяло. Разнообразието от стоки е голямо. Обслужването е на високо ниво. Смятам да стана редовен клиент на магазина.
Бих препоръчал на ръководството на фирмата да намери начин да поощрява служителите си, които работят като тези, които ме обслужиха - те го заслужават.