Te MAX /img/frontend/nomap.png"

Управителите са под всякаква критика , постоянно уволняват и назначават хора което е безсмислено !

Имам нужда от отзиви за магазина във Враца.Имат обява за работа и искам да знам заслужава ли си.Чувам доста грозни думи относно управителката и мъжлето и.

шуро-баджанашка фирма, ако си роднина става :D

Някой може ли да даде актуална информация за фирмата - като заплащане - дали е на цялата заплата или на по-ниска, плаща ли се редовно, има ли бонуси?
Благодаря предварително!

По долнопробна фирмичка едвали някога е съществувала.За 450 лева те правят на маймуна,отнасят се с подчинените си като с второ качество хора.Управителката на магазините е пълна нещастница,мисли се за нещо повече,а всъщност е кръгла нула.Отговорника на магазина в Сливен нищо не разбира,но това не му пречи да има самочувствие до небесата,избива комплекси на работното място.Иначе колегите са много готини.....но управниците не стават.

Това е най-елементарната фирмичка,която някога е съществувала!Държът се с персонала си все едно са второ качество хора,за 450 лева те правят на маймуна.Това жалко подобие на управител Мира е една пълна селянка,която избива комплексите си в магазините.Мисли се за нещо което всъщност не е.Хора никога не започвайте там работа,освен ако не сте мазохисти.

Здравейте!
Моля някой настоящ служител да напише каква е обстановката на раб.място,заплащането и всичко което знаете за Темакс ЕООД.Предстои да открият магазин в Сливен,има ли смисъл да кандидатстваме?Предварително благодаря на отзовалите се!

като цяло,съм доволен от обслужването и всичко останало.но ви пиша с една молба.опитвам се да се свържа с бивша ваша касиерка на име Зорница Георгиева.30-тина годишна.имате ли някакъв телефон или адрес да го напрявя?

Толкова долнопробна фирма не съм виждала! Управителката е пълна комплексарка и не може да имаш различно мнение от нейното! Ако случайно имаш такова, ти вече си трън в нейните очи! Обижда, опитва се да се бърка в личния ти живот, трябва винаги да се съобразяваш с това какво е сънувла вечерта ( ако е хубаво-нещата през деня ще са що годе добре, ако е кошмар- ще си го изкара на вас)! Няма никакво уважение към хората които изкарват парите на фирмата! Не позволява да си вършиш работата спокойно! Ако направиш нещо (отнасящо се за работа) - защо си го направил, ако не си-защо НЕ си го направил! Изобщо не знае как да върши каквато и да е работа! Според нея щом е управител, значи само нейното мнение има значение!
Отношението и към клиентите е отвратително! Вместо да се опитва да продаде нещо, понеже тя има полза от това, тя започва да се кара все едно някой и е длъжен да го купи!
Не се занимавайте! На интервюто всичко изглежда перфектно! Но......! Всичко започва след няколко дни! Всички жени трябва да са гримирани ( явно тя не се харесва без грим, и може би с право), официално облечени (а там е пълна мизерия, всеки ден се прибираш все едно си се ровил в прахоляк) и всякакви такива условия които нямат покритие, както и самата управителка!
Тая трябва да отиде и да се прегледа или да си наеме психолог! Има големи проблеми с нервите и психиката, както и мисленето!
Иначе, колегите са много точни!
Ако някой има въпроси, ще отговоря на всеки един!

моето желание е най-накрая да изберът МЪЖ за управител на този магазин защото само жени са го управлявали и управляват до сега,и всеки гледа своя личен интерес,без да го е.е за магазина и персонала.важно изискване е да си няма и представа от търговия и да изпълнява каквото му кажат без възражения