Летище София ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, АЕРОГАРА СОФИЯ, 1&markers=София,Район р-н Слатина, АЕРОГАРА СОФИЯ, 1

Летище София ЕАД

В последните години директора напълни летището със стюарди във всички звена на всякакви длъжности!Некадърници,връзкари!Колегите ги носят на гръб.До кога?!Сега ще видим и бат Бойко какви ще ги свърши.Можещите на летището един по един си отиват " гонят".

Моля те Бойко помогни ни! Изпрати Инспекцията по труда и махни роднината на Станишев -началник на летището.Умираме -всички сме болни -работим по 72часа денонощно седмично-при 40 часова работна седмица.Получаваме около 1000лева максимо/ в това число купони за 300 лева /-Нощният труд се заплаща по 5 стотинки на час. Терминал2 не е строен според строителните норми и покривът може да падне.Изпрати Комисия за проверка.

Това не е истина което става на това летище. Летищните служители работят денонощно-събирало ми се е да работя по 72 часа на седмица-при 40 часова работна седмища. Смените са по 12 часа-три денонощия и после ден и половина почивка. Нощните смени започват от 2 часа през ноща/ 3 или 4/ - до другия ден / по 12 часа/.Нощните часове се заплащат са по 5 стотинки на час. Спиме по един -два часа на денонощие и всички сме болни. Трябва да влезе Инспекцията по труда-но заради роднината на Станишев-началник на летището-всичко се покрива. Ние получаваме по около 1000 лева максимум/ плюс купоните от 300 лева /, а администрацията работи за по 15 000 лева месечно плюс премии. Моля те Бойко помогни ни!

скоро един мой познат си подаде документите за работа на летището, направиха му медицински изследвания и му казали да чака... Чака вече цял месец и нищо. Да не се окаже, че няма какво да чака, макар че ми се струва, че щом нещата при него са толкова напред, едва ли ще има проблем с почването?!!

Простете ми че иэполэвам това място эа въпрос който ме касае но, не намерих никъде информация относно кариери или кандидатстване эа работа към
Sofiaairport.
Много благодаря ако получа такава.

Работата е супер. Дано да е така по-дълго време

През последните десет години няма нито един човек назначен без връзки! Умишлено(по-скоро) или не, на летището всичко върви надолу с все по-бързи темпове! Има некомпетентни(меко казано) шефове на почти всички нива! И всичко това през последните 3-4 години! Заплатите през последните 4-5 години са коригирани символично! Текучеството е голямо! Цялата техника работеща по перона е в меко казано окаяно състояние! Общо взето се работи на мускули, на предела на възможностите на работниците и се разчита най-вече на тяхното съзнание и отговорност! Но до кога???

май не.........:)

С риск да заприлича на чат но има ли шанс човек да започне работа тук без да има връзки по нормален начин ?

скоро ми предстои заповане на нова работа, именно на летището и бих искал да знам как е там , по-конкретно check in -a??