Летище София ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, АЕРОГАРА СОФИЯ, 1&markers=София,Район р-н Слатина, АЕРОГАРА СОФИЯ, 1

Летище София ЕАД

има ли свободни позиции на летище софия и как се кандидатства там въобще?

Двадесет години работа на летището,там се пенсионирах.Едвали някой знае повече от мен за обстановката,правилата и самата работа от мен.Но ако има такъв значи ще бъде съгласен с мен.Да започнеш работа на летището трябва да си с връзки на ниво министерство на транспорта,може и по МВР линия.Корупцията е доста голяма.Като казвам това мога да го докажа.Правителството на Станишев назначи директор който нищо не разбираше от икономика,но за това пък разбираше от стюардеси.След това назначиха директор на автостопанството др.Николов (Като се има в предвид че самолето обслужващите машини нямат нищо общо с тези в гражданския парк) той е завършил забележете ЛЕСОВЪДСТВО.И тогава започнаха едни назначения на баджанаци и балдъзи за да стигне  бройката на персонала четири цифрено число.Пожелавам успех на всички желаещи за работа но не забравяйте че всичко се плаща.

Здравейте. Исках само да попитам какво значи основно месечно възнаграждение 600 лв?
т.е. 600 лв ли ще взимам или ще ги окълцат с осигуровки и ще станат 450

Здравейте!
Някой дали има представа как е на летището в момента? Гледам, че този Велико доста е плюл. Благодарна ще съм, ако дадете някаква информация.

Здравейте! Някой може ли да ми каже къде се подават документи за работа на летището? Интересуваме как стои въпроса с почистването на самолетите.

Питай Бат Бойко как да дойдеш на летището във Вътрешна сигурност. Ела направо за Шеф и виж какво става- сигурността на летището е сигурна.
Трудова медицина не припарва , защото летището е ТАБУ и има свой собствен Кодекс на труда. Ти работил ли си по 72 часа седмично с непрекъснати нощни смени- ако не си значи ставаш за Шеф-във В.С. ще ти е трудно-няма да можеш да спинкаш.

Моля ви кажете ми как и каде да си подам молбата за работа на летище София. За отдела вътрешна сигурност.

Положението на летището е трагично!!!!

Здравейте на всички,
От известно време чета различни и на места противоречиви мнения относно работата на летище София...В крайна сметка аз съм само студентка на 20 год.,която си търси подходяща работа по време на следването си.Затова ще бъда наистина признателна,ако накой ми даде информация дали на летището се търсят хора като мен за нощен труд,напр. в службата по пътническо обслужване,информация и др. и ако да,то как и къде бих могла да кандидатствам или най-малкото да попитам за подробности.
Мерси предварително на всеки,който реши да отговори на този пост.

Няма да напускат можещите-трябва да пишем на сайта на парламента/ министерски съвет/. Вече нещата са различни- шефа, който е роднина на С.С. -сигурно трепери-не можеш през цялото време само да взимаш.Нещата трябва да се променят. Техните хора нищо не работят само вземат пари- наистина заплатите в администрацията са между 10 хил. лв. и 15 хил. лева и \" работят\" само през деня.Те ме побъркват с тези неппрекъснати нощни смени по 12 часа- въобще не спазват КТ.