Летище София ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, АЕРОГАРА СОФИЯ, 1&markers=София,Район р-н Слатина, АЕРОГАРА СОФИЯ, 1

Летище София ЕАД

Мой познат го взеха там на работа, щото е от провинцията, ама се ожени в София, и дядо му бил нещо човек в службите. Та иначе требе да  го хранят, по - добре е да му намерят някоя работа.

Колега bmw fen, никой досега не пожела да отговори как се наемат хора на въпросното летище, някой по - долу написа, че хората давали и пари , за да почнат там. Ама нали заеш -  истината е някъде там.
Да не говорим, какво завариха проверяващите от Брюксел преди известно време...

Някой да знае дали на Летище София, предстои набиране на нови служители?

Нормално е да има съкращения - за никого не е тайна, че на летище София има назначена една камара народ, които не правят нищо, но са на хранилка, защото трябва да им се намери работа и искат да получават дебели заплати. Да не говорим как се назначават хора там ...

На летище София сега се готвят съкращения и просто не се работи спокойно.Всеки е изнервен,озлобен и мрачен.С други думи ЛОШО.

Все си мислих, че някой представител на управлението ще каже как точно се наемат хора, но за сега се мълчи по въпроса. За да изпреваря събитията ще предположа, че се пускат обяви в jobs.bg и така се набират хора. Но едва ли разумен човек ще повярва на това. Аз също познавам двама човека, които са роднини и работят там, а дори нямат и минимума за сертификати за съответната длъжност.

Аз пък се чудя как може човек да се уреди да работи на летището и то без връзки.Никога и никъде до сега не съм срещала обява,а имам познати които чакат с години да ги назначат и даже пари са давали.Но гаранция няма дали ще ги вземат на работа.Та кажете как може човек да се добере там и без връзки?

Здравейте, някой може ли да каже диапазон на заплащането за длъжност рентгенов оператор, имам предложение, но не знам дали си струва да напусна сегашната си работа. Поздрави!

Здравейте! Интересува ме каква е заплатата на служителите на гише "Регистрация" (чек-ин агентите) на летище София, които са към наземен оператор "Летище София". Ще се радвам и ще съм благодарен, ако някой може да ми даде информация. Благодаря предвартиелно!

искаме да попитаме колко фирми в тази сфера работят и дали ще открият нова филма за същата деиност.Ако има такава фирма как да се сжържеме с нея.