винари трейд /img/frontend/nomap.png"

винари трейд

1 точка от 18 мнения

Винари Трейд - Велико Търново не започвайте работа там мили хора.
Като човек работил и опарил се там с нечовешко отношение към теб, мизерна заплата, отвратителен интригантски колектив Ви съветвам бягайте оттам.
За малкото време работейки там негативите бяха нон стоп.

Кандидатствах за складов работник и бях изумена за реалната работа, която се разминава коренно с написаното.
Тоест ти си чистач, касиер, складов работник, хамалин, куриер, шофьор, демек човек за всичко и най-вече те унижават да носиш бутилка вино от склада в багажника на колата на шефовете - Светломира и Милен Тодорови, докато си пафкат цигарите и си пият кафето в стаята до теб. Дебелата им дъщеря Анна-Мария те използва за подлога на нейните грешки като касиер продажби. С една дума за минимална заплата не си струва това мега натоварване и унижение.

Няма никаква колегиалност в тази фирма. А да не говорим за отвратителното държание на шефовте. Ниско заплащане и работиш до късно и не им пука за това важно е да им влизат парите в джобовете. Работиш като идеот за никакви пари.

Като вече бивша касиерка искам да Ви предупредя да не започвате работа там - работи се под ГОЛЯМ стрес без никаква ПОЧИВКА нон стоп. Работи се с много пари и много стотинки - няма машина за броене на пари и няма машина за фалшиви пари. За всичко носиш отговорност ти, а нямаш ключ за каса, но те обуват с пари.

Днес бях на интервю във Велико Търново, кв. Чолаковци за касиер продажби - мале условията са мега зле, заплащането мизерно! Убедих се , че всичко написано в сайта е 100% ИСТИНА.

КАСИЕР ПРОДАЖБИ ОТ СКЛАД - РУСЕ:
Отново - ти да видиш. Голямо текучество има в тази фирма, голямо нещо!!!
Всеки месец се търсят служители в Русе и Велико Търново - защо ли?

Винари Трейд - Троян е същата работа, ужас пълна мизерия и черна каса с много пари.

Всичко , което пише за Винари в сайта са 100% истина!
За малкото време като касиер-фактурист в склада Русе се изумих за мега натоварването, за нищожното заплащане , за неуважението от страна на така наречените мутренски шефове - Светломира Тодорова / червената вещица/ и Милен Тодоров. Стара техника, черна каса и много отговорности за минимално заплащане. Общо взето всичко най-лошо, така че НЕ ПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ мили хора ще съжалявате МНОГО!

Ходих на интервю за офис сътрудник във Винари Трейд - -чолаковци и недейте да си правите труда да ходите!
Нищо общо с обявата - пълно разочарование!!!!
Бягайте далеч.....

Ооо, пак ли са с обява, не се учудвам. Измекяри долни. Знаят само да нагрубяват, обвиняват с причина или без и УНИЖАВАТ служителите си. Никакво уважение, напрегната обстановка и работна среда.
Нямам думи за тази фирма, бягайте далечеее!