винари трейд /img/frontend/nomap.png"

винари трейд

1 точка от 21 мнения

Всичко , което пише за Винари в сайта са 100% истина!
За малкото време като касиер-фактурист в склада Русе се изумих за мега натоварването, за нищожното заплащане , за неуважението от страна на така наречените мутренски шефове - Светломира Тодорова / червената вещица/ и Милен Тодоров. Стара техника, черна каса и много отговорности за минимално заплащане. Общо взето всичко най-лошо, така че НЕ ПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ мили хора ще съжалявате МНОГО!

Ходих на интервю за офис сътрудник във Винари Трейд - -чолаковци и недейте да си правите труда да ходите!
Нищо общо с обявата - пълно разочарование!!!!
Бягайте далеч.....

Ооо, пак ли са с обява, не се учудвам. Измекяри долни. Знаят само да нагрубяват, обвиняват с причина или без и УНИЖАВАТ служителите си. Никакво уважение, напрегната обстановка и работна среда.
Нямам думи за тази фирма, бягайте далечеее!

Ооооооо винари отново с обява....бих се учудил ако нямат...все търсят...хахаха..ами така ще е...в никакъв случай не започвайте работа там!ще ви обещаят заплата която реално няма да ви я дадат.няма да имате обучение и постоянно ще викат по вас и ще ви унижават.ще ви се правят на шефове селянка със старомодна прическа,изтрещяла лелка и фъфлещо главоного.ниската култура и елементарното възпитание властват в цялата фирма.изчакайте и потърсете работа на друго място,но не започвайте там.всичко,което е написано в предният коментар е абсолютната истина.ако разпитате и своите познати и те ще ви кажат същото,всеки има по един познат ,който има същото мнение ,а през въпросната фирма кой ли не е минал....не е чудно обаче защо не е останал.на интервюто имат практиката да лъжат за всичко та ха дано някой шаран се улови а после разчитат че като е започнал къде ще иде.....еееее,голяма фирма сте щом разчитате на лъжи за да си намерите персонал.....има и случаи в които в рамките на два три дена напускат по четирима служителя.....хахаха

Та да ви споделя, че по големи каруцари, които освен да пушат цигари да пият кафета и да се обръщат един-към друг с някакви отвратителни думи не съм виждал ... друго другооо ... на интерюто, човека с плитките каза че началната заплата е 600 лева, при положение, че бивш колега напусна и за 12 месеца работа във фирмата не успя да получи по-голямо възнаграждение за труда си от 150лв към основната сами си направете сметка за какво иде реч или по-точно за каква кражба! И най-нагло Бисер лъже-маже на интервютата най-долно и мазно, като казва на хората, че се работело до 17:30ч, 18:00ч ... всъщнност, това не е вярно, тъй-като за период от 19 работни дни не съм се прибирал по рано от 18:30ч, 18:45 , в повечето случаи след 7, а веднъж се случи смяна с времетраене от 12ч и 15минути, те такова работно време не ги бърка нали бихте ги издържали със останалите 500-600 лева допълнително, които трябва да получите за хвърлените усилия да правите по 50-70 заявки на ден, а да си го *****&&*, господа от ''Винари Трейд'' и да ви го намърдвам в ***** **** **** **** ... тези подобия на ''хора'' тря да бъдат наказани за действията си ... и само да добавя, че Бисер ``ПОЧТИ` успя да ме накара принудително да подпиша договора за назначаване на работа ... и всичко това в деня, в който съобщавам на началник-склад-а и прекия шеф на склада, като цяло ''Бисер'' ... и всичко това за да се възползва за да му докарам 1 заплата отгоре а защо не и повече, мършляк долен !!!

Силно Ви съветвам да не ходите в тази фирма, ако искате да останете страшно недовеолен за загубеното време и нерви, които са ви причинили тези престъпници !!!

тази фирма наема хора без договори работиш 1 месец не ти плащат щото имат да вземат все няма обучение изнервена обстановка  затова е напазара винаги са ущетени работниците

Някой да каже нещо конкретно за тая фирма ,предстои ми интервю.

ужас. Безкомпромисност. нерви. бягайте от там. уж ви плащат коректно, но винаги все нещо сте грешни и ви глобяват, все с нещо не сте се справили. а няма обучение и време сами да се обучите и аиде шута.

Правят интервю в кръчма докато нагъват.Шум,музики,абе нищо не се чува.И една не знам ква е точно ,щото мноооо шумно задава въпроси,които не чувам ,кат че ли ще избират генерален директор ,а не шофьор.Това става в Русе.Абе тая жена какво си мисли ,тъй ли се прави интервю ма на шумно място .А представителя за Русе проведе разговор с пълна уста и мнооооо висок глас и после речи,че нищо не чул-е то и аз не се чух кат приказвам.За мен тез Винари са някакви идиоти бе хора!!!!

Предвид, че обява за работа върви постоянно и то за една и съща длъжност, може сами да си направите изводите, за какво текучество става въпрос там. Немога да разбера какви са толкова критериите на тези работодатели, че няма подходящи служители.