Кастело Прикаст ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Светослав Тертер 12&markers=София,ул. Светослав Тертер 12

Кастело Прикаст ООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Работили сме с тях като външна фирма, изпълняваща допълнителни дейности, свързани с обектите им в страната. Като цяло нещата вървяха добре.
Служителите са адекватни и помагат в работата, запознати са с обектите си и изпълняват задълженията си професионално.
Управляващите не познавам, но от техните служители съм чувала само положителни неща.
Бих препоръчала партньорство с тази фирма.

Кастело Прикаст ООД е коректен работодател, който предоставя възможност както за професионално, така и за личностно развитие. Компанията е лидер в изграждането на промишлени и инфраструктурни конструкции от сглобяем стоманобетон. Във фирмата съм повече от три години и с огромна гордост споделям, че съм част от екипа.

Казвам се Мартин Янев и съм Проект Мениджър от 4 години и половина във фирма Кастело Прикаст ООД. Фирмата е лидер в индустриалното строителство в България и региона. Водеща при изпълнението на индустриални сгради със значителен брой нововъведения и патенти. Разполага с млад, динамичен и високо образован екип и отговаря на най-високите изисквания на всички свои клиенти. Фирмата е специализирана в изпълнение на индустриални сгради с повишена сложност и високи изисквания към качеството. Кастело Прикаст ООД не влага средсва за своя реклама това се случва единствено на база препоръките на своите клиенти.
Управителите са изключителни лидери и мениджъри от най-високо ниво. Изключително коректни и добранамерини хора. Инвестират всичко в своите служители и винаги са на разположение при нужда.

Мнението на госпожа Василева е изключително некоректно, злонамерено и целящо да дискредитира имидж на почтенни хора които тя никога не е познавала. В допълнение госпожа Василева не е служител на Кастело Прикаст ООД и никога не е била.

В случай, че сте млад, динамичен и търсещ предизвикателства млад специалист, фирма Кастело Прикаст ООД ще ви предостави отлична възможност за професионално развитие и израстване в сферата на индустриалното строителство.

Мартин Янев

Работя в компанията от нейното създаване и се гордея, че съм част от Кастело Прикаст ООД.

Всички колеги са изключителни професионалисти и са отдадени изцяло на своята работа.

Мисията, визията и нашите ценности са създадени от целия екип и единодушно са описани.Позволявам си да ги споделя с вас, за да разберете кои сме всъщност ние.

НАШАТА МИСИЯ – НАШАТА ЦЕЛ
Да бъдем най‐добрите себе си
Да направим света по‐добър
Да вдъхновяваме и реализираме идеи в името на общото щастие и благополучие
Да бъдем различни ‐ модел, критерий, най‐висок стандарт за общност – човеци и професионалисти
НАШАТА ВИЗИЯ – НАШАТА ПЪТЕВОДНА ЗВЕЗДА
Ние сме:
екип от интелигентни, компетентни, позитивни, принципни, лоялни, бързи като мисъл и действие,
целеустремени, проактивни и високоефективни съмишленици
Нашата организация е:
независима, стройна, прогресивна, базирана на висок морал, доверие и дисциплина;
нашето второ семейство
Нашето портфолио включва:
висококачествени, иновативни, авангардни продукти с висока добавена стойност, които предвиждат и
удовлетворяват желанията и нуждите на нашите клиенти
Нашата работа е:
високопрофесионална, отговорна, ориентирана към успех, устойчив растеж и просперитет;
нашето хоби
Нашите партньори:
вярват в нашия професионализъм, етика и продукт
Нашето общество:
разчита на нашата будна и активна гражданска позиция и на нашия личен пример
За нашата планета:
носим отговорност и внедряваме екологични продукти и процеси
Ние търсим:
хармония и ред, нови възможности и предизвикателства, справедливост и благоденствие за всички
НАШИТЕ ЦЕННОСТИ – КОМПАСЪТ НА НАШИТЕ ДЕЙСТВИЯ
Вяра: в доброто и в хората
Почтеност: бъди истински!
Доверие: безценно
Достойнство, уважение и самоуважение: нищо не е на всяка цена
Смелост: за да промениш бъдещето
Отговорност: това зависи от мен
Страст: в сърцето и в ума
Вдъхновение: разпалвай!
Оптимизъм: най‐доброто предстои
Лидерство: да бъдеш най‐добрият и да извадиш най‐доброто у другите
Удовлетворение: каквото правим, го правим най‐добре
Смирение: да знаеш кой си в контекста на Вселената

Работя в компанията почти 6 години.В моемтна заемам длъжността "Проект-мениджър".Освен множеството дипломи и сертификати, които имам, съм завършил ССС в УАСГ с отличие, стипендиант на фирма "Баумит", стипендиант на "КИИП", както и една защита ме дели от докторска степен в областа на сглобяемото строителство (лесно проверими факти).
Не съм вярвал, че ще намеря компания, която няма да спира да се развивава и да е пример за това, как трябва да се прави устойчив бизнес. Управителите на фирмата са изключително коректни и земни хора, от които можеш само да се учиш. Пиша го като човек, който има щастието и привилиегята да контактува с тях и да израства благодарение на тях. Потвърждавам, че госпожа Василева никога не е била част от нашия екип. В заключение, ще си позволя да цитирам Николо Паганини:
"На успелите - завиждат, на талантливите – вредят, а на гениалните – отмъщават“

Кастело Прикаст ООД е сериозна фирма предоставяща отлични възможности за развитие на млади специалисти. Фирмата има дългогодишен опит в сглобяемите стоманобетонни конструкции и е лидер в произвосдството и във внедряването на нови технологии в сектора.
Мнението на госпожа Василева, която никога не е била част от екипа на фирмата е злонамерен опит за очерняне на чужда репутация.

Като член на екипа от повече от 5 години, смятам че няма по добра среда за развитие на специалисти в бранша.

Здравейте, работя в Кастело Прикаст от почти 11 години. Чета оценката на Полина Василева и не мога да повярвам, че има човек с такова мнение за фирмата!!! Това, което е написала е НЕВЯРНО и изкривява фактите.
Ще Ви спестя четенто на това аз колко съм щастлив, че работя в тази компания с тези хора. Ще кажа само, че няма служител или подизпълнител за тези 11 години, който си е изпълнявал неговата част от договора и не си е получил възнаграждението. Дори на първо четене се сещам за няколко партньора и служители, които категорично не са си свършили работата, но въпреки всичко управителите на Кастело Прикаст са вземали решението всичко да им бъде платено!
Всички служители, на всякакво ниво, са си получавали възнагражденията в пълен размер и навреме!
Всички наши клиенти споделят впечатления от професионализма, коректността и отношението ни към тях и техните партньори, с които сме имали общи дейности, поради което 90 % от всички нови клиенти на фирмата (а те не са малко) са се доверили на Кастело Прикаст по препоръка на друг наш клиент или подизпълнител!

Кастело Прикаст ООД е коректен работодател, с принципи и перфекционизъм към детайла. Екипът е изграден от изключителни професионалисти, отдадени на идеята всеки клиент и партньор да бъде щастлив от съвместната ни работа.
Госпожа Василева никога не е била служител на компанията и мнението й подвежда. Ако всички компании в България функционираха като Кастело Прикаст ООД, БВП на страната ни щеше да бъде поне с 2% по-висок.

Аз работя в компанията от 11 години. Като настоящ служител мога само да бъда щастлив и горд от факта, че съм попаднал в тази организация и съм част от нея. Мениджмънт, който винаги стои на пулса на хората е рядкост, но не и за Кастело Прикаст. Няма проблем, за който 24 часа след възникването му да няма започнали мерки и/или решения за отстраняването му. Бягането от отговорност е последното, което се цели. Няма служител/подизпълнител не получил сумата, която е изработил съгласно договорените условия разписани от двете страни.