Кастело Прикаст ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Светослав Тертер 12&markers=София,ул. Светослав Тертер 12

Кастело Прикаст ООД

Компания, в която можеш да израстнеш не само професионално, но и като човек. След 11 години работа мога да кажа, че ако имаше повече такива работодатели в България щяхме да живеем на по-добро място.

Мнението ми е насочено към всички колеги геодезисти - проектанти и такива, които възнамеряват да работят на тяхни обекти.
Фирмата е изключително некоректна. Честа практика е да си сменят геодезистите, като не им заплащат трудът и свършената работа. Хората, които се водят проект мениджъри във фирмата за некомпетентни, заради тяхни грешки ще пострадата вие, не могат да четат чертежи, не подават вярна информация, извиват ви ръцете, работи се над 12 часа в ужасни условия, заплащането е смехотворно - посещение 280 лв (за работата, която се изисква да се свърши, такова заплащане е пародийно), отношението към трудът ви е ужасно. За съжаление фирмата се управлява от напълно безхаберни хора - Александра Биязова и Франко Де Капуа. Хора, които мамят и лъжат инвеститорите си. Обектите им са пълни с грешки и проблеми, за които не поемат отговорност. В случей на грешка вие ще бъдете изкупителната жертва, на която няма да се заплати. Нивото на фирмети отношение е много ниско. Не спазват договорните си условия и не заплащат коректно труда ви.

незнам как ги има тия още,след като произвеждат стомонобетонни панели отляти на ръка с кофи,неплащат реалния труд за всички,работно време го няма,колектив също