Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Марианка,не се тревожи,че не са ти се обадили...на хората не им трябват умни глави и квалифициарни работници! Сигурна съм че ще се убедиш в това, ако отидеш само на едно тяхно интервю!

Здравейте, има ли минали интервю за JUMBO Варна облужващ персонал?

Здравейте има ли минали интервю за Jumbo Варна обслужващ персонал?

Явно само ан мен не ми звънят за интервю.Канидатствала съм за няколко от обявите им, имам нужната квалификация, но досега не сами звъннали и за едно интервю.

Здравейте!
И мен ме извикаха следващата седмица и искам само да уточня,че януари ме извикаха...обявата беше за Управител - имам и стаж и образование, но ми предложиха за служител..аз отказах...след това през март ми се обадиха за главен аранжор- отидох на интервщ,където ми предложиха да съм касиерка...аз пак отказах...сега вече ме поканиха за трето интервю - не знам за какво - при положение че съм подала само за Управител...но аз си ходя на интервюта да им гледам сеира...аз вече си имам и работа...но ми е интересно дали на човек с две висши икономически образования и опит като Управител на голям магазин от 4 години, дали няма да ми предложат за хигиенист...толкова са смешни тия гърци!Чакам с нетърпение да отвори магазина да отида да видя кои са "избранниците", защото имам известни съмнения, че Управител си водят от някои от пловдивския или софийските магазини...и само заребяват с тези обяви..а като пред тях застане човек, който знае какво иска и двамата гърци почервеняват от яд и почват да крещят...или си тъп и почваш там, или ако имаш мнение и характер те викат 100 пъти докато се съгласиш за хигиенист!
Успех на всички кандидати!

През  януари е  било  първото,  за  управители. В средата на март второ за управители и  първо за главен касиер, вероятно сега ще е второ за гл касиер и първо за касиери, мърчандайзери и т н .
 Отиди за каквото си кандидатствал. Лошото е, че има доста време докато отвори - юни, юли сигурно . Успех

Магазина се намира на 5-ти километър, след Баумакс. Все още е във груб строеж.

До гери!
Гери от Бургас, кога беше първото интервю?Моля те пиши! Благодаря предварително!

Здравейте, и на мен днес ми се обадиха да отида на интервю др.седмица.ЧУДЯ СЕ КАКВО ДА ПРАВЯ!Прочетох всички коментари във форума-именно за това се чудя!Интересното е, че на 07.04. кандидатствах за "касиер" + "обсужващ маг.", а госпожата, която ми се обади, ми каза,че ще се провеждат интервюта за "гл.касиер".Сигурно такава им е тактиката - викат те за "гл.касиер"и после започват да ти предлагат всички позиции в низходящ ред,което ме навежда на мисълта,  че им трябват само мърчандайзери. Има ли и други поканени на интервю за др. седмица? Моля пишете! А някой знае ли къде ще е магазина?

здравейте ,аз минах 2 интервюта,доволна съм и искам да питам някой знае ли къде строят магазина във Варна и кога ше го откриват?